Odliczam dni 20

11 lutego 2020 12:36 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No wiem, że ładne. Chociaż moja córcia nie lubi tego imienia. Jednak wszyscy raczej wołamy Dusia. :-(

Teraz już wiem skąd Twój nick
11 lutego 2020 12:47 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Teraz już wiem skąd Twój nick:-)

Dokładnie. Ja dla niej raczej tylko żyje......
11 lutego 2020 12:53 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ale może były jedyne i niepowtarzalne. A teraz? Zawoła ktoś i połowa dzieci odwraca się na imię Julia lub inne Angeliki czy Wiktorię. Moja córka ma na imię Daria i mało kto ma takie imię. A jak moi pdp się pytają to mówią jak? Maria? Nie , Daria i każdy mówi " nie słyszałem". :-(

Dzieci moich kuzynek- Zuzia, Maja, Hania, Adaś, Julka- obecnie najpopularniejsze imiona. Czyli duże szanse, że będą miały w klasie swoje imienniczki. Jest jedna Nela, Sheyenne (urodzona w Nowym Jorku, ale w Polsce jest co roku i mówi bardzo dobrze po naszemu ). I mój Jeremi też nie był popularny 19 lat temu, teraz częściej się zdarza...
Daria podoba mi się bardzo!
11 lutego 2020 13:31 / 5 osobom podoba się ten post
Werska

Dzieci moich kuzynek- Zuzia, Maja, Hania, Adaś, Julka- obecnie najpopularniejsze imiona. Czyli duże szanse, że będą miały w klasie swoje imienniczki. Jest jedna Nela, Sheyenne (urodzona w Nowym Jorku, ale w Polsce jest co roku i mówi bardzo dobrze po naszemu:-) ). I mój Jeremi też nie był popularny 19 lat temu, teraz częściej się zdarza...
Daria podoba mi się bardzo!

Powiem tam. Wszystkie imiona są ładne, jak się ładnie wola. Moja mama nie lubi , kiedy mówię Dusia. I zaraz jest na ten temat wymiana zdań. Corka reaguje bardziej na Dusia niż Daria. 
11 lutego 2020 14:12 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Czytam kto ma dziś imieniny i zachodzie w głowę skąd takie imiona ....Cedmon...Sekudyn ....

A jak te imiona pieszczotliwie wymówić? 
11 lutego 2020 14:28 / 5 osobom podoba się ten post
Malgoszg

A jak te imiona pieszczotliwie wymówić? 

Jacusiu , np.  Jacuniu ... 
11 lutego 2020 14:34 / 5 osobom podoba się ten post
Malgoszg

A jak te imiona pieszczotliwie wymówić? 

Sekudynku, Cedmonku albo Cedi proponuję 
11 lutego 2020 14:55 / 6 osobom podoba się ten post
Malgoszg

A jak te imiona pieszczotliwie wymówić? 

Pieszczotliwie? Kochanie ,skarbie,słoneczko ....bez imion
11 lutego 2020 15:12 / 6 osobom podoba się ten post
Kika67

Sekudynku, Cedmonku albo Cedi proponuję :-)

Adolf też był dziś Adolfku .....Adi ?
11 lutego 2020 16:01 / 5 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Jacusiu , np. :smiech3: Jacuniu ... 

A Dezydera? 
11 lutego 2020 16:09 / 4 osobom podoba się ten post
Malgoszg

A Dezydera? :-)

Dziwnie mi się to imie kojarzy 
Ja dla swoich dzieci wybrałam proste, krótkie i łatwe do wymowiemia imiona. Według mnie ładnie brzmią bez konieczności używania zdrobnień 
Synowi dostało się bardzo w tym czasie modne imie a córka ma bardziej oryginalne albo mniej pospolite 
11 lutego 2020 17:20 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Dziwnie mi się to imie kojarzy :zawstydzony:
Ja dla swoich dzieci wybrałam proste, krótkie i łatwe do wymowiemia imiona. Według mnie ładnie brzmią bez konieczności używania zdrobnień :-)
Synowi dostało się bardzo w tym czasie modne imie a córka ma bardziej oryginalne albo mniej pospolite :-)

Dla mojego dziecka wybieraliśmy wspólnie po porodzie z babciami i dziadkami, dałam trzy propozycje, wszyscy wybrali Dominik i jest Dominik 
11 lutego 2020 17:43 / 3 osobom podoba się ten post
Ja chciałam dla siebie inne ale nie dali mi dojść do głosu choć wrzeszczałam strasznie
11 lutego 2020 18:29 / 4 osobom podoba się ten post
Z pierwszego związku : Michał , Ludwik , Marta Maria . Z drugiego : Tomasz , Ireneusz , Zachariasz . Z trzeciego : Adam , Jan .
11 lutego 2020 19:06 / 2 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Z pierwszego związku : Michał , Ludwik , Marta Maria . Z drugiego : Tomasz , Ireneusz , Zachariasz . Z trzeciego : Adam , Jan .

Gratuluję