Koronawirus

31 marca 2020 15:20 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Nie widziałam. Możesz podesłać linka? Dziękuję:kwiatek dla ciebie:

Oglądałam w telewizji,nie wiem czy można gdzieś jeszcze obejrzeć 
31 marca 2020 17:44 / 6 osobom podoba się ten post
Gdzie są wszyscy? Odjeło Wam nowe i chęć pisania po tym co usłyszeliście od p.premiera? Ja jestem załamana. Naprawdę psychicznie siadam. 
31 marca 2020 17:57 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Gdzie są wszyscy? Odjeło Wam nowe i chęć pisania po tym co usłyszeliście od p.premiera? Ja jestem załamana. Naprawdę psychicznie siadam. :-(:-(:-(

Ja też, niestety, ale trzymajmy się i miejmy nadzieję, że uda nam się przetrwać w zdrowiu ten trudny, chory czas.Poczuj,Dusiu, moje wsparcie, chociaż takie wirtualne,tyle tylko mogę pomóc 
31 marca 2020 18:01 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Gdzie są wszyscy? Odjeło Wam nowe i chęć pisania po tym co usłyszeliście od p.premiera? Ja jestem załamana. Naprawdę psychicznie siadam. :-(:-(:-(

Dusiu ale to jest jakaś szansa . Wirus rozpowszechnia się jednak troszkę wolniej.
31 marca 2020 18:10 / 5 osobom podoba się ten post
Też przydałoby się, żeby te wszystkie nakazy, zakazy i informacje dot. granic były gdzieś na jednej liście od myślników i aktualizowane. 
Bo się pogubić można, no i nie wiedzieć wszystkiego.   Dobre by to było.  
 
31 marca 2020 18:40 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Gdzie są wszyscy? Odjeło Wam nowe i chęć pisania po tym co usłyszeliście od p.premiera? Ja jestem załamana. Naprawdę psychicznie siadam. :-(:-(:-(

To znaczy ??  
Mleczko wczoraj coś się usunęła, nie wiadomo o co chodzi , może po prostu taki spontaniczny odruch I zmęczenie tym wszystkim.  
Duśka nie łam się, bo jak psychika wysiądzie to tak jak wirus tylko że ćmi i ćmi.  
Popatrz se na kwiaty, na trawę zieloną, posłuchaj ptaków, do drzewa się przytul , łap energię z czego się da !             koguty jak pięknie pieją na wsi.   Oraz miłość jest jak red bull 
 
Do cholery.
31 marca 2020 19:14 / 5 osobom podoba się ten post
To chyba zmęczenie całą tą sytuacją daje znać.
Maturzyści piszą petycję, w której domagają się jakichś decyzji w sprawie matur....Jesem za- już powinno być coś zdecydowane, a tu mają w nosie- ośmioklasistów  i maturzystów. W tamtym roku huśtawka z maturami, potem z podwójnym rocznikiem, a teraz wirus im namieszał. Biedne dzieciaki...
31 marca 2020 20:07 / 6 osobom podoba się ten post
Dokładnie. Masz racje. Tutaj jest w miarę lekka sztela i worków z cementem nie dźwigam ale czuję zmęczenie psychiczne. Dziecko się mnie pyta, kiedy to się mamusiu skończy.? Co nam jej odpowiedzieć jak sama nie wiem. Mimo, że ma już/ dopiero 16 lat to jednak też ma już dość tej sytuacji. 
31 marca 2020 21:14 / 4 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Odkąd nie śledzę newsów Polsat24 jestem zdrowsza i nie mam żadnych objawów. A miałam.  :karmic ptaki:   

No nie wiem, nie wiem   Może byłoby lepiej gdyby słoniki mieli. 
31 marca 2020 22:35 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

No nie wiem, nie wiem :rozmysla: :pije i pali: Może byłoby lepiej gdyby słoniki mieli. 

Jakie słoniki?  I jak je trzymać.  Chyba że zabawkowe, ale to mogą być i żaby i kaczki i koniczyny.   Eee nie rozumiem. 
Poza tym bez przesady . 
31 marca 2020 22:37 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

No nie wiem, nie wiem :rozmysla: :pije i pali: Może byłoby lepiej gdyby słoniki mieli. 

Takie z trąbą
01 kwietnia 2020 09:42 / 2 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Jakie słoniki?  I jak je trzymać.  Chyba że zabawkowe, ale to mogą być i żaby i kaczki i koniczyny.   Eee nie rozumiem. :skacze:
Poza tym bez przesady . :oczko1:

Oj Kama, poczucie humoru ci siadło  Dorotee się od razu kapneła o co chodzi - o trąby !!!  
01 kwietnia 2020 09:45 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Oj Kama, poczucie humoru ci siadło :strach na wroble: Dorotee się od razu kapneła o co chodzi - o trąby !!!  :lol1:

To efekt kwarantany u Kamy . Ja od soboty zaczynam  pomocy .
01 kwietnia 2020 10:19 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

To efekt kwarantany:chaplin: u Kamy . Ja od soboty zaczynam :wiezienie: pomocy .

Dorote dasz rade ja od samego sluchania wiadomosci w Polsce mam strach przed wychodzeniem ! Jeszcze tydzien i wyjde na spacer omijajac wszystkich Nie po to teraz wysiedze 2 tyg. zeby pozniej mnie ktos zarazil
01 kwietnia 2020 10:19 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

To efekt kwarantany:chaplin: u Kamy . Ja od soboty zaczynam :wiezienie: pomocy .

Ja też od soboty kwarantanna  mam nadzieję że nie zabiorą mnie do wariatkowa ,przecież teraz też siedzimy w domu, jak najmniej wychodzenia.Dobrze że mam balkon to trochę się dotlenię zwłaszcza cygaretami