Koronawirus

01 kwietnia 2020 10:30 / 6 osobom podoba się ten post
monika.s

Dorote dasz rade ja od samego sluchania wiadomosci w Polsce mam strach przed wychodzeniem ! Jeszcze tydzien i wyjde na spacer omijajac wszystkich :lol3: Nie po to teraz wysiedze 2 tyg. zeby pozniej mnie ktos zarazil :-)

Ja na zleceniu żyje jak na kwarantannie . Rano o 7 na zakupy i koniec aktywności . Dobrze , że mam ogród u pdp .  Ogrodnika już nie potrzebuje
01 kwietnia 2020 10:32 / 4 osobom podoba się ten post
nincia

Ja też od soboty kwarantanna :wiezienie: mam nadzieję że nie zabiorą mnie do wariatkowa :-),przecież teraz też siedzimy w domu, jak najmniej wychodzenia.Dobrze że mam balkon to trochę się dotlenię:smiech3: zwłaszcza cygaretami :smiech:

Będziemy razem odliczać  i na spacery chodzić 
 
01 kwietnia 2020 10:35 / 4 osobom podoba się ten post
Zastanawiam się dlaczego w Bawarii tak się wirus rozmnaża,? Już mają więcej  Westfalia .  A obostrzenia mają największe w Niemczech . 
01 kwietnia 2020 10:35 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Będziemy razem odliczać :tanczy: i na spacery chodzić :-)
 

Super  z pokoju do pokoju  i we dwie to nie pomylą nam się dni kiedy koniec 
01 kwietnia 2020 10:36 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja na zleceniu żyje jak na kwarantannie . Rano o 7 na zakupy i koniec aktywności . Dobrze , że mam ogród u pdp .  Ogrodnika już nie potrzebuje:trawnik:

Ja 1x na tydzień duże zakupy i koniec. Ale żeby samochód byś sprawny w ramach profilaktyki dodatkowo 2x na tydzień mam nim robić kółko wokół miasta . Tydzień temu akumulator odmówił posłuszeństwa. 
01 kwietnia 2020 10:38 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja 1x na tydzień duże zakupy i koniec. Ale żeby samochód byś sprawny w ramach profilaktyki dodatkowo 2x na tydzień mam nim robić kółko wokół miasta . Tydzień temu akumulator odmówił posłuszeństwa. :-)

Ja rowerem targam  muszę prowadzić .
01 kwietnia 2020 10:40 / 4 osobom podoba się ten post
01 kwietnia 2020 10:53 / 7 osobom podoba się ten post
przeżyłam dzisiaj szok :( pracuję w willowej dzielnicy i mamy tutaj taki mały market Edeka . Wybyłam na zakupy i ...... ja jedna jedyna byłam w masce i w jednorazowych rekawiczkach . Reszta swobodnie gołymi rekami / w większości seniorzy /  "maca " a to jabłka a to pomidory itp . No kuźwa - chce się zarazić i ew zejść - prosze bardzo ale DLACZEGO PRZEZ IGNORANCJE I GŁUPOTE INNYCH JA MAM BYĆ EW CHORA ?????  niemieckie " ordnung muss sein " to fikcja . 
01 kwietnia 2020 10:56 / 5 osobom podoba się ten post
Aniabeznazwy

przeżyłam dzisiaj szok :( pracuję w willowej dzielnicy i mamy tutaj taki mały market Edeka . Wybyłam na zakupy i ...... ja jedna jedyna byłam w masce i w jednorazowych rekawiczkach . Reszta swobodnie gołymi rekami / w większości seniorzy /  "maca " a to jabłka a to pomidory itp . No kuźwa - chce się zarazić i ew zejść - prosze bardzo ale DLACZEGO PRZEZ IGNORANCJE I GŁUPOTE INNYCH JA MAM BYĆ EW CHORA ?????  niemieckie " ordnung muss sein " to fikcja . 

Mało kto na rękawiczki, też widziałam ,owoce wyparzam i takie tylko kupuje które bo można .A przed Rewe facet stoi i pryska wózki tzn uchwyty
01 kwietnia 2020 11:11 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie2:

Piękne...
Gdyby jeszcze było takie proste...
01 kwietnia 2020 20:19 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Oj Kama, poczucie humoru ci siadło :strach na wroble: Dorotee się od razu kapneła o co chodzi - o trąby !!!  :lol1:

A żebyś wiedziała. Czasami mam tąpnięcia ale to rzadko.  Najpierw muszę się wyżyć bo mi się emocje skumulowały a potem się ogarnę na spokojnie 
01 kwietnia 2020 20:33 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Gdzie są wszyscy? Odjeło Wam nowe i chęć pisania po tym co usłyszeliście od p.premiera? Ja jestem załamana. Naprawdę psychicznie siadam. :-(:-(:-(

Podłożę ci pinezki to nie siądziesz