GTV bus - przełom w międzynarodowym transporcie

23 czerwca 2020 16:01 / 2 osobom podoba się ten post
Planujesz wyjazd do pracy i zależy Ci na komfortowym i szybkim transporcie? GTV bus to odpowiedź na Twoje potrzeby!
Z nami wyjedziesz spod dowolnie wskazanego adresu i trafisz wprost do celu. Bez czekania na dworcach, bez stresu towarzyszącego przesiadce. Naszych pasażerów odbieramy z dowolnego adresu i dowozimy w wybrane miejsce w Niemczech, Belgii i Holandii.Sama zdecyduj, gdzie chcesz zacząć swoją podróż.
To nie wszystko! W połowie lipca uruchamiamy jedną z najnowocześniejszych aplikacji w Polsce, dzięki której nie tylko łatwo kupisz bilet, ale także będziesz miała dostęp do podglądu całej podróży. Zachęcamy do współpracy i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!
GTV bus – komfortowy transport z każdego miejsca w Polsce!
GTV bus
ul. Hutnicza 5 46-040 Ozimek Polska, Poland
+48 606 200 002
05 listopada 2021 13:41 / 1 osobie podoba się ten post
Jechałam z firmą kilka razy. Za pierwszym razem byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona. Potem było już gorzej. Jak ostatnim razem musiałam jechać z panem wymiotującym co przystanek (i nic z tym nie zrobiono, kierowca nie reagował, napisałam nawet reklamację i odpisali mi takie bzdury, że dramat), podziękowałam serdecznie. Plusem jest aplikacja i jest to spora wygoda. Minusem tej firmy jest to, z przodu jest miejsce dla kogoś z dzieckiem albo na 1,5 osób chorych na anoreksje, a niestety jeżdżą tam dwie. Jak ktoś siedzi z przodu ma bardzo mało miejsca i podróż jest niekomfortowa. Nie ma o tym informacji prawie nigdzie, niestety. 
05 listopada 2021 13:43
opiekunkoland

Jechałam z firmą kilka razy. Za pierwszym razem byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona. Potem było już gorzej. Jak ostatnim razem musiałam jechać z panem wymiotującym co przystanek (i nic z tym nie zrobiono, kierowca nie reagował, napisałam nawet reklamację i odpisali mi takie bzdury, że dramat), podziękowałam serdecznie. Plusem jest aplikacja i jest to spora wygoda. Minusem tej firmy jest to, z przodu jest miejsce dla kogoś z dzieckiem albo na 1,5 osób chorych na anoreksje, a niestety jeżdżą tam dwie. Jak ktoś siedzi z przodu ma bardzo mało miejsca i podróż jest niekomfortowa. Nie ma o tym informacji prawie nigdzie, niestety. 

Rekramówki nie muał?
05 listopada 2021 13:44 / 1 osobie podoba się ten post
*lekramówki
05 listopada 2021 13:46 / 1 osobie podoba się ten post
JanOp1979

*lekramówki

Wprost na chodnik, a cały bus wysłuchiwał tej symfonii
05 listopada 2021 14:52 / 4 osobom podoba się ten post
opiekunkoland

Wprost na chodnik, a cały bus wysłuchiwał tej symfonii

Ludzie nie wiedzą że Aviomarin istnieje szkoda 
05 listopada 2021 15:10 / 5 osobom podoba się ten post
Jechałam z nimi w tym roku jeden raz, wszystko było ok. Co do pasażerów i ich zachowań z odruchem wymiotnym, to akurat w innym busie była podobna sytuacja( ale inny przewoźnik ) - pani jechała do domu na Ukrainę i tabletki jej nie pomagały- ja sama zapytałam się jej czy czasem nie potrzebuje tabletki to mogę jej dać, ponieważ takowe posiadam  ( kierowca zwrócił się do mnie , że nie wie czy ta pani nie brała tabletki czy wzięła i jej one nie pomagały, bo już bardzo długo jechała). Ja nie oceniam , bo sama też biorę aviomarin ale gdybym jechała tak długo jak ta kobieta to zapewne skończyłoby się to wszystko bardzo podobnie - odruchem wymiotnym. 
05 listopada 2021 15:21 / 2 osobom podoba się ten post
Kaspira009.12

Jechałam z nimi w tym roku jeden raz, wszystko było ok. Co do pasażerów i ich zachowań z odruchem wymiotnym, to akurat w innym busie była podobna sytuacja( ale inny przewoźnik ) - pani jechała do domu na Ukrainę i tabletki jej nie pomagały- ja sama zapytałam się jej czy czasem nie potrzebuje tabletki to mogę jej dać, ponieważ takowe posiadam  ( kierowca zwrócił się do mnie , że nie wie czy ta pani nie brała tabletki czy wzięła i jej one nie pomagały, bo już bardzo długo jechała). Ja nie oceniam , bo sama też biorę aviomarin ale gdybym jechała tak długo jak ta kobieta to zapewne skończyłoby się to wszystko bardzo podobnie - odruchem wymiotnym. 

Tez biorę bo mi na starsze lata choroba lokomocyjna wrocila ?No ale bus to bus max 9 osob różne perfumy + fajeczki szybciochem jarane na postoju ,taki sobie miszung i Houston  mamy problem kto bardziej delikatny .
05 kwietnia 2023 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
05 kwietnia 2023 22:08 / 1 osobie podoba się ten post
Ja jeżdżę tylko Snindbadem i już wiedzą że moje miejsce to nr 9