Dobranocki 9

31 sierpnia 2021 22:34 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Manuelko, bój się Boga, gdzieś Ty tak długo była. Super Cię widzieć na forum :bzy_bzy:

Troche tu i troche tam Kruszynko .Ja pojawiam sie i znikam
31 sierpnia 2021 22:48 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc
01 września 2021 20:30 / 3 osobom podoba się ten post
Po spokojnym dniu, spokojnie  trzeba iść spać. Dobranoc
01 września 2021 21:07 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc 
01 września 2021 23:05 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc 
02 września 2021 20:52 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc??
02 września 2021 20:56 / 4 osobom podoba się ten post
Dobranoc wszystkim a ja jeszcze  idę  do kina  Netflix 
02 września 2021 21:34 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Dobranoc wszystkim a ja jeszcze  idę  do kina  Netflix :-):ogladam tv:

Coś ciekawego dzisiaj grają ?
02 września 2021 21:40 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc 
Ja kończę dzień na sportowo, przed telewizorem 
Był mecz siatkówki Polska-Portugalia (3:0), Mistrzostwa Europy, a teraz piłka nożna, eliminacje do MŚ ,Polska-Albania, pierwsza połowa 2:1.
03 września 2021 07:24 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Coś ciekawego dzisiaj grają ?

,, 7 uczuć "....już  dawno czekał w kolejce
03 września 2021 09:15 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

,, 7 uczuć "....już  dawno czekał w kolejce:-)

I jak wrażenia?
Oglądałam w ubiegłym roku w kinie. 
Moja koleżanka wyszła z sali ,zdegustowana, w połowie seansu. 
Ja obejrzałam z zainteresowaniem. 
Jakoś tak odbieram komediodramaty ,że widzę W nich więcej dramatu niż komedii. 
03 września 2021 09:30 / 2 osobom podoba się ten post
To w dobranockach o filmie?  Niech będzie. Nie oglądałam, obejrzę, jako osoba od lat pracująca z ludźmi z organicznymi uszkodzeniami mózgu- bo recenzja zapowiada jakąś tam analizę. Bywa , że to wszystko są naczynia połączone. 
Racja i w tym wypadku co nakładą do głowy, to potem wychodzi ,niezależnie w jakim okresie czasu. Tyle , że sporo zależy od woli człowieka. Jedni to przepracowują, inni lubią ciągnąć , czy się drapać. Obejrzę i napiszę co komu dolegało. Tu i tam :)
03 września 2021 09:43 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

I jak wrażenia?
Oglądałam w ubiegłym roku w kinie. 
Moja koleżanka wyszła z sali ,zdegustowana, w połowie seansu. 
Ja obejrzałam z zainteresowaniem. 
Jakoś tak odbieram komediodramaty ,że widzę W nich więcej dramatu niż komedii. 

Trudno  ocenić..mieszane uczucia..a może  o to chodziło  Ale obsada aktorska  w punkt
03 września 2021 09:46 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

To w dobranockach o filmie? :-) Niech będzie. Nie oglądałam, obejrzę, jako osoba od lat pracująca z ludźmi z organicznymi uszkodzeniami mózgu- bo recenzja zapowiada jakąś tam analizę. Bywa , że to wszystko są naczynia połączone. 
Racja i w tym wypadku co nakładą do głowy, to potem wychodzi ,niezależnie w jakim okresie czasu. Tyle , że sporo zależy od woli człowieka. Jedni to przepracowują, inni lubią ciągnąć , czy się drapać. Obejrzę i napiszę co komu dolegało. Tu i tam :)

A co,dobry film na dobranoc to jest to!
Ja właśnie nad tymi naczyniami połączonymi myślałam po seansie. I o tym , jak ważne jest w życiu żeby znaleźć własny sposób na pezepracowanie tego, co przeżyliśmy, czy tego, co inni do głowy nam nakładli .
Ciekawa jestem Twojej opinii, bo tak jakby z fachowym przygotowaniem do tych 7 Uczuć podejdziesz 
03 września 2021 09:52 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Trudno  ocenić..mieszane uczucia..a może  o to chodziło  :-)Ale obsada aktorska  w punk:smiech2:t:smiech3:

O tak , myślę że właśnie o wywołanie mieszanych uczuć chodziło i o zmuszenie widza do myślenia. 
A obsada, tak jak mówisz, miodzio!
Co do Michała Koterskiego, to zawsze z mieszanymi uczuciami podchodzę, no skomplikowany, jak dla mnie , i człowiek, i aktor. Zgodzisz się chyba ze mną, że to nie jest film dla każdego?