Co dzisiaj gotujesz na obiad? 16

22 maja 2021 14:19 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Rozumiem "dziś" i "jako makaron". Ale za tydzień????

Za tydzień będzie "susony " . W sam raz do chrupania przed TV 
22 maja 2021 19:10 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Rozumiem "dziś" i "jako makaron". Ale za tydzień????

Włóż- wyjmij- zamrażarka ? ??
23 maja 2021 07:31 / 3 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Włóż- wyjmij- zamrażarka ? ??

Naleśniki dobtze znoszą zamrażanie??? Nie próbowałam jeszcze
23 maja 2021 10:46 / 3 osobom podoba się ten post
Kotlety z kością, ziemniaki , ogórki kiszone  truskawki
23 maja 2021 14:29 / 5 osobom podoba się ten post
E tam, jakieś tam kotlety... Ja to dziś  super świąteczny obiad... Winerki na ciepło Syn przywiózł ugotowane ziemniaki w mundurkach, jakiś sos zielony i jajka na twardo. Taki zestaw. 
Zjeść zjadłem, dlaczego nie... Ale nie wiem jak Wy. Dla mnie parówki zawsze, ale nie jako danie obiadowe. Zawsze jem je z chlebem, a nie z ziemniakami. 
23 maja 2021 14:47 / 5 osobom podoba się ten post
Parówek nie  jadam, i nigdy nie jadałam. Nie przełkną żadnego tak drobno zmielonego mięsa. Ich kiełbas kupowanych w marketach też nie lubię. Próbuję co jakiś czas, z myślą, że może jakiś produkt bym jeść zaczęła. NIc z tego.
Nie wiem, co dziś będzie. Młody miał robić sałatkę. Ale właśnie zawiózł psa do weterynarza. Jakby co, to produkty na łososia z pieczarkami i ryzem są, to zrobię...
23 maja 2021 15:28 / 5 osobom podoba się ten post
Nie wiem czemu, ale zdymotka mojej dzisiejszej zupy krem ze szparagów wstawić nie mogę. Zmniejszyłam nawet i doopa, a tak żem się chciala pochwalić. Zamroziłam resztę na potem, bo nie wiem kiedy znowu natchnie mnie kucharska wena. 
23 maja 2021 21:12 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

E tam, jakieś tam kotlety... Ja to dziś  super świąteczny obiad... Winerki na ciepło:smiech2: Syn przywiózł ugotowane ziemniaki w mundurkach, jakiś sos zielony i jajka na twardo. Taki zestaw. 
Zjeść zjadłem, dlaczego nie... Ale nie wiem jak Wy. Dla mnie parówki zawsze, ale nie jako danie obiadowe. Zawsze jem je z chlebem, a nie z ziemniakami. 

Czasami nacinałam wzdłuž i wkładałam w to nacięcie pieczarki podsmażone(przykrywałam plastrami sera i zapiekałam na blaszce w piekarniku  albo paseczki sera w te nacięcia wkładałam .Ostatecznie można podać na obiad z ziemniakami i jakąś fajną sałatką .
24 maja 2021 09:26 / 4 osobom podoba się ten post
Rizotto "misz masz", kurczak curry i mizeria.