Własna działalność

07 sierpnia 2017 17:45
W lipcu mialam zawieszona dzialalnosc i oni cos tam napisali,ze jak zawiesilam,tzn ze nie spelniam warunkow.
07 sierpnia 2017 18:04 / 2 osobom podoba się ten post
Juz mi Doda wytlumaczyla odnosnie PL dzialalnosci.Jednak dalej nic nie wiem o gewerbie.
Dziekuje Kasiu
07 sierpnia 2017 18:08 / 2 osobom podoba się ten post
ewelincia

W lipcu mialam zawieszona dzialalnosc i oni cos tam napisali,ze jak zawiesilam,tzn ze nie spelniam warunkow.

Nie ,na gewerbie nigdy nie pracowałam.Tego roku w lipcu?Jak tak to chyba faktycznie słusznie odmówili bo jest coś w przepisach ,że trzeba poprzedzające 2 miesiące przed złożeniem wniosku składki odprowadzać,ale to przy zakładaniu dz.g. czy także przy odwieszaniu zawieszonej to nie wiem.Poza tym od tej decyzji można się przeciez odwołać.Grzebałam w necie ,ale nic podobnego do Twoejgo przypadku nie trafiłam:(
07 sierpnia 2017 23:10 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie ,na gewerbie nigdy nie pracowałam.Tego roku w lipcu?Jak tak to chyba faktycznie słusznie odmówili bo jest coś w przepisach ,że trzeba poprzedzające 2 miesiące przed złożeniem wniosku składki odprowadzać,ale to przy zakładaniu dz.g. czy także przy odwieszaniu zawieszonej to nie wiem.Poza tym od tej decyzji można się przeciez odwołać.Grzebałam w necie ,ale nic podobnego do Twoejgo przypadku nie trafiłam:(

Jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc.Pozdrawiam serdecznie
08 sierpnia 2017 02:55 / 3 osobom podoba się ten post
Napisałem raz i usunąłem. Ale teraz napiszę raz jeszcze. Dziwne, ktoś liczył na uszczuplenie Twojego portfela, czy na co?
Bo z urzędu nie wszczynają kontroli ot tak sobie.
No ale może się i mylę czasami )))