10 stycznia 2014 21:35 / 2 osobom podoba się ten post
Lisa,ja stoje z boku i nie chce sie wtracac,tylko mam jedno pytanie do Ciebie:czy Twoja Firma mowi prawde czy z wyczajnie lze.Badz juz duza dziewczynka i krotko i na temat odpowiedz.Jesli Firma klamie to tutaj uzytkownicy jej nie odpuszcza.A Ty tylko nadajesz a sie nie bronisz. Rozumiem,ze wiele razy rodziny niem. zmyslaja,jesli kogos c..hca sie pozbyc.Bron sie jesli racja jest po Twojej stronie,bo z tego co tu dzisiaj czytam Ty nie chcesz sie bronic tylko czekasz na pochlebstwa.A,zeby bylo wszystko jasne -nie pracuje w tej firmie
29 stycznia 2014 15:29 / 3 osobom podoba się ten post
Avoria

Panią Lise znamy doskonale, myślę, iż nie jesteśmy jedyną agencją, której Pani Lisa dała się we znaki. Skoro Opiekunki potrafią w sposób niezgodny z prawdą oceniać naszą firmę, to chyba naturalną rzeczą jest chęć sprostowania i wypowiedzenia się na ten temat. Z racji tego, iż rzadko kiedy się wypowiadamy ta sprawa wyjątkowo nas dotknęła gdyż przez kilka tygodni "wisieliśmy" na telegonie z Panią Lisą, a nadmieniam, iż poprzednie opiekunki na tej ofercie nie miały problemów, to o czymś świadczy...

Nie znam pani Lisy ale firmę owszem. Ciekawa jestem jak firma weszła w posiadanie informacji o pani Lisie z innych agentur którym dała się niby we znaki?
  A tak w drugą stronę, ilu opiekunkom firma o której mowa dała się we znaki, szkoda że nie wszystkie na forum się wypowiadają.
17 marca 2014 10:41
Kasia ,napisze ,ze mi b.dobrze uklada sie wspolpraca .Wspolpracuje z nimi (PRC 24 )od konca 2012 r .
17 marca 2014 10:42
zosia_samosia

Kasia ,napisze ,ze mi b.dobrze uklada sie wspolpraca .Wspolpracuje z nimi (PRC 24 )od konca 2012 r .

A jak z wypłatą i kosztami podróży?
Zastanawiam się nad współpracą z nimi.
17 marca 2014 10:58
kasiachodziez

A jak z wypłatą i kosztami podróży?
Zastanawiam się nad współpracą z nimi.

Kasiu , podroz  w gestii agencji (kupuja) .Wyplata ?..........negocjuj  .
17 marca 2014 11:47
zosia_samosia

Kasiu , podroz  w gestii agencji (kupuja) .Wyplata ?..........negocjuj  .

Składki odprowadzają chyba od średniej krajowej? Mnie tak powiedzieli jak starałam się o pracę.
17 marca 2014 12:22 / 1 osobie podoba się ten post
PRC przekształciło się w Avorię . PRC jest teraz w likwidacji
17 marca 2014 12:26
ivanilia40

Składki odprowadzają chyba od średniej krajowej? Mnie tak powiedzieli jak starałam się o pracę.

Też .
17 marca 2014 15:43
ivanilia40

Składki odprowadzają chyba od średniej krajowej? Mnie tak powiedzieli jak starałam się o pracę.

Niestety nie. Niemniej, ja sobie bardzo chwalę współpracę z nimi, a współpracujemy już dość długo. Pieniążki ok, wypłata na czas (zwykle wcześniej) stały kontak - dzwonią, interesują się, podróż organizują sami, i ofert pracy mają sporo..
 
17 marca 2014 16:56
neta

Niestety nie. Niemniej, ja sobie bardzo chwalę współpracę z nimi, a współpracujemy już dość długo. Pieniążki ok, wypłata na czas (zwykle wcześniej) stały kontak - dzwonią, interesują się, podróż organizują sami, i ofert pracy mają sporo..
 

Mmmhhhh ,tu mnie zaskoczylas  .Jestem z tych "dociekliwych" i..........do konca ...........????? .
17 marca 2014 17:00
Właśnie jestem po rozmowie telefonicznej z nimi.Dostałam dokumenty na maila i chyba się na nich zdecyduję.
17 marca 2014 17:24
zosia_samosia

Mmmhhhh ,tu mnie zaskoczylas  .Jestem z tych "dociekliwych" i..........do konca ...........????? .

Zosiu,a może wiesz jak traktują pobyt w De powyżej 183 dni?
Ja tez jestem po weryfikacji w tej agencji i czesto do mnie dzwonią,ale ja jestem narazie tu ...
17 marca 2014 17:52
ivanilia40

Zosiu,a może wiesz jak traktują pobyt w De powyżej 183 dni?
Ja tez jestem po weryfikacji w tej agencji i czesto do mnie dzwonią,ale ja jestem narazie tu ...

powiedz że ty robisz wypady do DE na 183 dni?? w jednym ciągu??
17 marca 2014 17:55
kasiachodziez

Właśnie jestem po rozmowie telefonicznej z nimi.Dostałam dokumenty na maila i chyba się na nich zdecyduję.

fajna ta oferta
17 marca 2014 17:55
kasiachodziez

powiedz że ty robisz wypady do DE na 183 dni?? w jednym ciągu??

Ostatnio byłam w dwóch ciągach :)