Wyłowione z sieci 4

17 listopada 2021 16:06 / 2 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Jutro:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.

Nie nawidzę jak do swoich manipulacji wykorzystują dzieci jak piszesz taktyka stara jak świat ,podłe to.A jutro może cześć hymnu naszego może 2 zwrotka .
17 listopada 2021 16:14
A za rozgrywanie dziećmi, powinno być bezwzględne, muzułmańskie ścięcie.
Również dla tych, którzy to powielają w sieci jako niehumanitaryzm Polaków.
17 listopada 2021 16:17 / 5 osobom podoba się ten post
JanOp1979

(usunięte)

Bo to wszystko od początku nie tak miało być....
Nie będę Janie podejmować tematu bo tu nie miejsce na to, wiele ludzi wiele interpretacji a ja jak na to patrzę i czytam w necie to nerwowa się robię ?
17 listopada 2021 16:19 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Bo to wszystko od początku nie tak miało być....
Nie będę Janie podejmować tematu bo tu nie miejsce na to, wiele ludzi wiele interpretacji a ja jak na to patrzę i czytam w necie to nerwowa się robię ?

Niepotrzebne nerwy.
Kieruj się rozumem odnosząc do historii.
Wyciągaj wnioski na chłodno.
Jak Cię poniesie, to rozum wypadnie z siodła ???
17 listopada 2021 16:33 / 6 osobom podoba się ten post
Nie dajesz za wygraną. Skąd w Tobie tyle zajadłości?
Za co winisz te dzieci? Chyba dobrze wiesz, że Bialorusini robią propagandowe ustawki z fotografiami i filmikami. Wczoraj nawet z namiotów wyciągali te dzieci tylko po to, żeby zrobić sesję fotograficzną przy płocie. Jeszcze wcześniej pokazywano film, na których instruowano, jak wywołać łzy u dzieci, podtykając pod nos palący się papieros. 
 
17 listopada 2021 16:43 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Nie dajesz za wygraną. Skąd w Tobie tyle zajadłości?
Za co winisz te dzieci? Chyba dobrze wiesz, że Bialorusini robią propagandowe ustawki z fotografiami i filmikami. Wczoraj nawet z namiotów wyciągali te dzieci tylko po to, żeby zrobić sesję fotograficzną przy płocie. Jeszcze wcześniej pokazywano film, na których instruowano, jak wywołać łzy u dzieci, podtykając pod nos palący się papieros. 
 

Luke no właśnie pisałam że wykorzystują dzieci obojętnie czy ci czy ci ale wykorzystują w podły sposób. 
17 listopada 2021 16:43 / 5 osobom podoba się ten post
Mam wieści z pierwszej ręki. Od braci stryjecznych i stryjenki mieszkających w Hajnówce. Szczegółów opisywać nie będę -przynajmniej na razie. Napiszę tylko tak- na razie nie ma co się cieszyć , że nauczyli się pokory. Nie nauczyli się. To gra. To samo z teatrzykiem dziecięcym. Nie będę wysnuwać pochopnych wniosków czy da się te dzieciaki jeszcze na ludzi wyprowadzić czy nie, ale istnieje duże prawdopodobieństwo , że powielą schemat wychowawczy swoich rodziców. Jest jednak mały szczegół, a raczej nie taki mały. Ludzi, którzy zostali w to wciągnięci, tych którzy faktycznie uciekają do lepszego życia nie mając jedynie na względzie kwestii ekonomicznych. Nie jest ich wielu , ale są. I to własnie oni są najbardziej poszkodowani. Aktorom nic nie będzie-wkręcą się albo wykręcą. I na to trzeba mieć oko. Co do pomocy rannym- medycy nie mają  czasu rozróżniac kto jakie ma poglądy. Pomagają i tyle. Ci co są faktycznie winni juz zdrowi-( ludzie taką  mają  nadzieję), że  po kościach się nie  rozejdzie, i  nie unikną sprawiedliwosci .
17 listopada 2021 17:11 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Nie dajesz za wygraną. Skąd w Tobie tyle zajadłości?
Za co winisz te dzieci? Chyba dobrze wiesz, że Bialorusini robią propagandowe ustawki z fotografiami i filmikami. Wczoraj nawet z namiotów wyciągali te dzieci tylko po to, żeby zrobić sesję fotograficzną przy płocie. Jeszcze wcześniej pokazywano film, na których instruowano, jak wywołać łzy u dzieci, podtykając pod nos palący się papieros. 
 

Są dzieciaki przymuszane-zwłaszcza te młodsze, ale są tez  takie , już tak skrzywione psychicznie i od małego wychowywane w odpowiednim srodowisku , że robią to z ochotą. Paskudna sprawa, bo te pierwsze o ile wyjdą cało z tego, może mają szansę prowadzić normalne życie. W drugim przypadku-będzie o to bardzo, bardzo trudno.
17 listopada 2021 18:00 / 5 osobom podoba się ten post
A ja uświadamiam a jak bedzie trzeba to i po gombrowiczowsku to, że ktoś może znac temat lepiej niż ktoś tam sądzi. 
Zatem zamiast pieprzyć bzdury, zostawic obronę granic tym, do których to należy, medykom pomoc ( też mają dzieci) , i nie bawić się w lincze i samosądy , a zostawić je odpowiednim organom i instytucjom. Dlaczego? Sprawa jest prosta i oczywista. Zachowując się jak dzicz   równamy do poziomu tych, którzy własnie granicę polską forsują. 
17 listopada 2021 20:14 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

A ja uświadamiam a jak bedzie trzeba to i po gombrowiczowsku to, że ktoś może znac temat lepiej niż ktoś tam sądzi. 
Zatem zamiast pieprzyć bzdury, zostawic obronę granic tym, do których to należy, medykom pomoc ( też mają dzieci) , i nie bawić się w lincze i samosądy , a zostawić je odpowiednim organom i instytucjom. Dlaczego? Sprawa jest prosta i oczywista. Zachowując się jak dzicz   równamy do poziomu tych, którzy własnie granicę polską forsują. 

"Zachowując się jak dzicz równamy do poziomu tych,którzy właśnie granicę polską forsują ". ?
I to niektórzy  powinni wbić sobie do głowy. 
 
17 listopada 2021 21:45 / 6 osobom podoba się ten post
Janie... Omyłkowo lajk... 
 
Ale czy ktokolwiek z nas neguje fakt, że na granicy z pełnym poświęceniem służą NASI żołnierze, żeby zapewnić nam spokój i bezpieczeństwo?
Nikt tego nie neguje. 
Całkowity odlot... 
 
"Przypomnę tylko zakutym łbom"... 
Do kogo była ta odezwa ? 
 
I czy musisz artykułować swoje przemyślenia krzycząc? Duże litery, chyba że miałeś wciśniętego capsa i tego nie zauważyłeś ?
17 listopada 2021 22:43 / 5 osobom podoba się ten post

I ja jestem ciekawa do kogo była ta odezwa i inne aluzje i żaluzje. Może być komuś bardzo, bardzo łyso.
A administracji nie lubię za to, że zezwala na chamskie wpisy.


 


Odp. Prosimy o wybaczenie. Forum nie posiada moderatora, który będzie od ręki reagował na treści zamieszczane na forum. Staramy się to robić w miarę możliwości na bieżąco lub co kilka dni w możliwie wolnym czasie. Adres email do zgłaszania pilnych spraw jest jak zawsze dostępny na portalu w zakładce kontakt oraz w sekcji pomoc techniczna. Za wszelkie utrudnienia związane z dostępnością przepraszamy. Obsługa portalu.

19 listopada 2021 09:22 / 4 osobom podoba się ten post
19 listopada 2021 09:28 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

I ja jestem ciekawa do kogo była ta odezwa i inne aluzje i żaluzje. Może być komuś bardzo, bardzo łyso.
A administracji nie lubię za to, że zezwala na chamskie wpisy.


 


Odp. Prosimy o wybaczenie. Forum nie posiada moderatora, który będzie od ręki reagował na treści zamieszczane na forum. Staramy się to robić w miarę możliwości na bieżąco lub co kilka dni w możliwie wolnym czasie. Adres email do zgłaszania pilnych spraw jest jak zawsze dostępny na portalu w zakładce kontakt oraz w sekcji pomoc techniczna. Za wszelkie utrudnienia związane z dostępnością przepraszamy. Obsługa portalu.

Bo chyba tutaj nie ma w ogóle admina bo ma wszystko w.... 
20 listopada 2021 12:54 / 3 osobom podoba się ten post

 
 
?