Odliczam dni 21

15 lutego 2021 15:14 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

W tamtym roku jak korona ? się zaczęła byłam ciągiem około 20 tygodni. Psycha zryta na maxa. A może Ty jedziesz wczesniej bo dzień. Ja mam busa na niedzielę 21 marca. :-)

Mój bus chyba w soboty wraca do Polski, to byłby chyba 20 marzec 
15 lutego 2021 15:17 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

W tamtym roku jak korona ? się zaczęła byłam ciągiem około 20 tygodni. Psycha zryta na maxa. A może Ty jedziesz wczesniej bo dzień. Ja mam busa na niedzielę 21 marca. :-)

O matko, 20 tygodni! A kiedy żyć normalnie?
Najdłużej chyba 9 tygodni byłam 
15 lutego 2021 15:20 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Mój bus chyba w soboty wraca do Polski, to byłby chyba 20 marzec 

No to widzisz pierwsza jedziesz. Mogłabym jechać i w sobotę ale tylko do głównego Miasta i wtedy musiałby mnie ktoś przywozic te 30 km a ja chce pod same drzwi do chałupy, prawie na taras więc muszę czekać na niedzielę. A tak to se podjade, wysiade i tylko walizkę przeciągnęła przez próg i jestem w domciu na moim ranczu. jeszcze może pies za szczeka i mnie przywita. 
16 lutego 2021 05:53 / 1 osobie podoba się ten post
18sty dzień w De rozpoczęty 
16 lutego 2021 07:26 / 6 osobom podoba się ten post
Wtorkowe odliczanie czas start.  I tak to wygląda właśnie dziś. 
 
Marylin 22
Clio 24
Werska 26
Dusia 33
Gusia 33
Magmab 43
Dorote 45
 
Dla wszystkich kawa ☕lub herbata?. 
16 lutego 2021 08:17 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Wtorkowe odliczanie czas start. :cwicze: I tak to wygląda właśnie dziś. 
 
Marylin 22
Clio 24
Werska 26
Dusia 33
Gusia 33
Magmab 43
Dorote 45
 
Dla wszystkich kawa ☕lub herbata?. 

Od jutra proszę mnie dopisać - 42 dni.
Dziś ostatni dzionek w Polsce.
16 lutego 2021 08:24 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

18sty dzień w De rozpoczęty 

Nie martw się - razem będziemy odliczać.
A jak znowu w dołki wpadniesz to dzwoń, jakoś ci spróbuję łopatkę podać. Aby kogoś po łbie zdzielić, albo się odkopać
16 lutego 2021 08:24 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Od jutra proszę mnie dopisać - 42 dni.
Dziś ostatni dzionek w Polsce.:flaga Polski:

16 lutego 2021 12:28 / 4 osobom podoba się ten post
To jutro Malgi zaczyna popisy a niedlugo znów  herr Luke przyjedzie... cos kolo 22 luty? jakos cos w ten desen.
A nam proszę ino  szybko odliczać  bo do galerii chce sie wybrać na zakupy  i wyrwać cos fajnego 
16 lutego 2021 12:37 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

To jutro Malgi zaczyna popisy a niedlugo znów  herr Luke przyjedzie...:rozmysla: cos kolo 22 luty? jakos cos w ten desen.:oczko:
A nam proszę ino  szybko odliczać :kocha nie kocha: bo do galerii chce sie wybrać na zakupy  i wyrwać cos fajnego:gwizdanie::piekna: 

A to będziesz musiała się włamać, bo jest Lock...BitLock...
16 lutego 2021 12:43 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

To jutro Malgi zaczyna popisy a niedlugo znów  herr Luke przyjedzie...:rozmysla: cos kolo 22 luty? jakos cos w ten desen.:oczko:
A nam proszę ino  szybko odliczać :kocha nie kocha: bo do galerii chce sie wybrać na zakupy  i wyrwać cos fajnego:gwizdanie::piekna: 

Do naszego powrotu to te galerie to jeszcze że 3 razy i zamknął i otworzą. Już im ( kłamcom z rządu) nie ma co wierzyć w żadne słowo. 
16 lutego 2021 12:44 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

A to będziesz musiała się włamać, bo jest Lock...BitLock...

A coo? znowu zamknęli? Przeciez u nas otworzyli  galerie,kina muzea,baseny? .ja od kilku dni nie na bierzaco bo babka mnie zajmuje sobą. Popoludniu obejrze polskie wiadomości  zalegle. Jak wrócę mają byc otwarte  
Ja chce do galerii do ludziufff  i na zakupy  obffite
16 lutego 2021 12:57 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

A coo?:zaskoczenie1: znowu zamknęli? Przeciez u nas otworzyli  galerie,kina muzea,baseny? .ja od kilku dni nie na bierzaco bo babka mnie zajmuje sobą. Popoludniu obejrze polskie wiadomości  zalegle. Jak wrócę mają byc otwarte :klotnia::nerwowa: :nerwowa1:
Ja chce do galerii do ludziufff  i na zakupy  obffite:flirt:

W Polsce otwarte galerie , na próbę , na dwa tygodnie 
. Ludzie szturmują co się da . Zakopane , stoki , wyciągu 
Jak tak dalej będzie to zamkną ..
Zobacz co się dzieje w CZechach , Austrii , na Słowacji . Niemcy granice zamknęli z tymi krajami .
16 lutego 2021 13:09 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

W Polsce otwarte galerie , na próbę , na dwa tygodnie 
. Ludzie szturmują co się da . Zakopane , stoki , wyciągu 
Jak tak dalej będzie to zamkną ..
Zobacz co się dzieje w CZechach , Austrii , na Słowacji . Niemcy granice zamknęli z tymi krajami .

Tak to ogolnie słyszalam no ale niech tak dalej bedzie zamknięte to jak otworza i ludzie jak dziki z klatki wypuszczeni sie rzuca to cyrk i cyrk sie szykuje...wlosi sie otworzyli i 1 dzien i cyrk heh.
Ehhh ..rece opadają..i jeszcze ostatnio ten mutant cholerny sie ....wpycha...
.Jestem cholerna optymistka ale jednocześnie realistką czarno widzaca
16 lutego 2021 13:34 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

W Polsce otwarte galerie , na próbę , na dwa tygodnie 
. Ludzie szturmują co się da . Zakopane , stoki , wyciągu 
Jak tak dalej będzie to zamkną ..
Zobacz co się dzieje w CZechach , Austrii , na Słowacji . Niemcy granice zamknęli z tymi krajami .

A zobacz sobie jak się dziś Chiny z całego świata śmieją. Rozdmuchali gówno a teraz zacierają ręce, że będą coraz to bogatsi a Ty pozostały świecie zapier.... na Chiny. bo wiedzą, że to ściema na  102. Myślisz, że ile ludzi można w H.. a robić? My opiekunki jeździmy, zarabiamy a ile ludzi nie ma na chleb i prawdziwe dramaty się rozgrywają bo pracy nie ma.