Odliczam dni 21

16 lutego 2021 13:44 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

A to będziesz musiała się włamać, bo jest Lock...BitLock...

Eee,chyba otwarte, czy znowu zamknęli?
Przed wyjazdem siem obkupowałam, bo mocno rabatowo było 
16 lutego 2021 13:56 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

A coo?:zaskoczenie1: znowu zamknęli? Przeciez u nas otworzyli  galerie,kina muzea,baseny? .ja od kilku dni nie na bierzaco bo babka mnie zajmuje sobą. Popoludniu obejrze polskie wiadomości  zalegle. Jak wrócę mają byc otwarte :klotnia::nerwowa: :nerwowa1:
Ja chce do galerii do ludziufff  i na zakupy  obffite:flirt:

A to nie wiesz jak u nas. Sytuacja zmienia sie dynamicznie. Zapędzający sie zbyt daleko dostaną na zakres , ID -a w ogóle to Mosad nas obserwuje przez WhatsApp . Vega tak gadał....
16 lutego 2021 14:03 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A zobacz sobie jak się dziś Chiny z całego świata śmieją. :smiech3:Rozdmuchali gówno a teraz zacierają ręce, że będą coraz to bogatsi a Ty pozostały świecie zapier.... na Chiny. :smiech3:bo wiedzą, że to ściema na  102. Myślisz, że ile ludzi można w H.. a robić? My opiekunki jeździmy, zarabiamy a ile ludzi nie ma na chleb i prawdziwe dramaty się rozgrywają bo pracy nie ma. 

Dusiu wybacz ale mamy zupełnie inne poglądy odnośnie covid19 ..
Napiszę co mówi mój 26 letni siostrzenic , laborant w szpitalu covidowym . " Obyś nigdy nie musiał/ musiała drżeć o kogoś pod respiratorem" co przeżywa jego mama  moja siostra , może możesz sobie wyobrazić .
Tęsknię już za kawa w kawiarence , zakupami że ko olezank as . Ale fajnie też polazic po lesie. Nad Renem . Niedługo z książką usiąść w ogrodzie . Na można . Aż wróci bezpieczeństwo .
16 lutego 2021 14:03 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A zobacz sobie jak się dziś Chiny z całego świata śmieją. :smiech3:Rozdmuchali gówno a teraz zacierają ręce, że będą coraz to bogatsi a Ty pozostały świecie zapier.... na Chiny. :smiech3:bo wiedzą, że to ściema na  102. Myślisz, że ile ludzi można w H.. a robić? My opiekunki jeździmy, zarabiamy a ile ludzi nie ma na chleb i prawdziwe dramaty się rozgrywają bo pracy nie ma. 

Dusiu wybacz ale mamy zupełnie inne poglądy odnośnie covid19 ..
Napiszę co mówi mój 26 letni siostrzenic , laborant w szpitalu covidowym . " Obyś nigdy nie musiał/ musiała drżeć o kogoś pod respiratorem" co przeżywa jego mama  moja siostra , może możesz sobie wyobrazić .
Tęsknię już za kawa w kawiarence , zakupami że ko olezank as . Ale fajnie też polazic po lesie. Nad Renem . Niedługo z książką usiąść w ogrodzie . Na można . Aż wróci bezpieczeństwo .
16 lutego 2021 14:08 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Dusiu wybacz ale mamy zupełnie inne poglądy odnośnie covid19 ..
Napiszę co mówi mój 26 letni siostrzenic , laborant w szpitalu covidowym . " Obyś nigdy nie musiał/ musiała drżeć o kogoś pod respiratorem" co przeżywa jego mama  moja siostra , może możesz sobie wyobrazić .
Tęsknię już za kawa w kawiarence , zakupami że ko olezank as . Ale fajnie też polazic po lesie. Nad Renem . Niedługo z książką usiąść w ogrodzie . Na można . Aż wróci bezpieczeństwo .

Tym szybciej wróci, im więcej ludzi będzie myślało nie tylko o sobie. Więcej nie chce mi się wyjaśniać...
16 lutego 2021 14:12 / 7 osobom podoba się ten post
ja sie pomalutku pakuje czekajac na mienniczke poznym wieczorkiem mam busika 
16 lutego 2021 14:21 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Dusiu wybacz ale mamy zupełnie inne poglądy odnośnie covid19 ..
Napiszę co mówi mój 26 letni siostrzenic , laborant w szpitalu covidowym . " Obyś nigdy nie musiał/ musiała drżeć o kogoś pod respiratorem" co przeżywa jego mama  moja siostra , może możesz sobie wyobrazić .
Tęsknię już za kawa w kawiarence , zakupami że ko olezank as . Ale fajnie też polazic po lesie. Nad Renem . Niedługo z książką usiąść w ogrodzie . Na można . Aż wróci bezpieczeństwo .

Wszyscy tutaj to sami lekarze na forum? No niestety ja nie wierzę w żadnego wirusa i wiem jedno wszyscy lekarze i służba medyczną są wciągnięci w ten burdel kowidiwy i nikt prawdy nie powie jak jest. Mówią to co mamy usłyszeć żebyśmy się bali. A ja ile nam żyć tyle będę żyła bo Bóg decyduje o mnie i nikt więcej i napewno nie dam się zaszczepić gównem, które jest nie zbadane. Żegnam Państwa bo każdy tutaj mądrzejszy niż piękniejszy. 
16 lutego 2021 14:21 / 3 osobom podoba się ten post
creyzy

ja sie pomalutku pakuje czekajac na mienniczke poznym wieczorkiem mam busika 

Oby ten wieczorek szybko nastał i jedź szczęśliwie do domku. 
Szerokiej drogi 
16 lutego 2021 14:27 / 6 osobom podoba się ten post
Co do tematu Covid-owego - byłam chora, pracowałam i pomagałam innym chorym. Byłam z tymi co tego nie przeżyli do końca nie byli sami - to draństwo istnieje to wiem na 100%  - ale nie podoba mi się podejście rządzących do tej sprawy :( i tyle
16 lutego 2021 16:34 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Co do tematu Covid-owego - byłam chora, pracowałam i pomagałam innym chorym. Byłam z tymi co tego nie przeżyli do końca nie byli sami - to draństwo istnieje to wiem na 100%  - ale nie podoba mi się podejście rządzących do tej sprawy :( i tyle

Mam podobnie .
Ale już  tworzenie zbiorowisk ludzkich w czasie pandemia nie leży w gestii rządzących . To już nasze mieć albo nie mieć . Rozsądku.Odpowiedzialnosci społecznej.
16 lutego 2021 19:58 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Dusiu wybacz ale mamy zupełnie inne poglądy odnośnie covid19 ..
Napiszę co mówi mój 26 letni siostrzenic , laborant w szpitalu covidowym . " Obyś nigdy nie musiał/ musiała drżeć o kogoś pod respiratorem" co przeżywa jego mama  moja siostra , może możesz sobie wyobrazić .
Tęsknię już za kawa w kawiarence , zakupami że ko olezank as . Ale fajnie też polazic po lesie. Nad Renem . Niedługo z książką usiąść w ogrodzie . Na można . Aż wróci bezpieczeństwo .

Dorotko, nad Renem niedługo czosnek niedźwiedzi będzie rósł. To możesz sobie za darmo nazbierać
16 lutego 2021 20:38 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Dorotko, nad Renem niedługo czosnek niedźwiedzi będzie rósł. To możesz sobie za darmo nazbierać:zywoplot:

Mam bliżej w lesie nieopodal. Uczęszczałam kiedyś na kurs zielarski podstawowy  w hamburskiej VHS.
16 lutego 2021 20:49 / 1 osobie podoba się ten post
Tak się tylko mówi. Proszek za darmo, olej za darmo , szampon za darmo. A tymczasem może być kicha...
Trzeba się najpierw dowiedzieć czy akurat na tym terenie pod ochroną nie jest...
16 lutego 2021 21:40 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Tak się tylko mówi. Proszek za darmo, olej za darmo , szampon za darmo. A tymczasem może być kicha...:zaklopotanie:
Trzeba się najpierw dowiedzieć czy akurat na tym terenie pod ochroną nie jest...

Hej Tina, a gdzie te wszystkie proszki, szampony czy oleje za darmo?
Będę busem wracała, to może wzięłabym do domu, tak po trochu, tego wszystkiego darmowego?
17 lutego 2021 07:03 / 4 osobom podoba się ten post
Trzeba by do koszyczka zajrzeć póki jakiś wilk z budowy czy produkcji nie będzie szybszy 
Pracując w Niemczech spotkałam się z takim procederem niestety.
Żadna z moich zmienniczek, ale ścisła grupa.
Jedna z nich obczysciła dziadkowi piwnicę, gdy jej zmienniczka była na urlopie. Dziadek spokojny, jeszcze umysłowo sprawny-pracowała tam tylko w charakterze gospodyni. Była tak bezczelna, że poprosiła mnie, abym jej przechowała parę fantów, a bus je odbierze, bo niby nie chciała dziadka budzić  Niestety -musiała sobie poradzić bez mojej pomocy. Jej zmienniczkę znałam-w porządku kobietka. Okazało się , że było tak jak myślałam. Posprzątała samowolnie piwnicę