Odliczam dni 21

11 czerwca 2021 19:32 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia,no jakże by inaczej?❤?❤??❤?
11 czerwca 2021 19:40 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Póki co w domciu. Pol roku bez mojego :serce: więc trzeba troszkę się sobą nacieszyć. :dobranoc2::oczko:

Ech... Wy kobiety... 
Najchętniej całego byście zjadły.... faceta 
11 czerwca 2021 19:48 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Ech... Wy kobiety... :smiech3:
Najchętniej całego byście zjadły.... faceta :smiech2:
:ucieka:

Mój to takie ciacho więc trzeba go schrupać... 
11 czerwca 2021 21:10 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Dusia i Maluda- szerokiej drogi jutro! I super urlopu! A potem- jeśli taka wasza wole- lekkiej i fajnej pracy!!!

Dziękuję bardzo,dopiero zajrzałam,bo szukałam nerwowo portfela.Znalazlam,zapakowany w walizce,a ja przecież muszę mieć dowód osobisty przy sobie.Jesssu,ale mi ciśnienie podskoczyło ????☘️
12 czerwca 2021 05:47 / 3 osobom podoba się ten post
No i nadejszla ta wiekopomną chwila, jadę do domku.Na krótko co prawda,ale zawsze to urlop w domku ??.Teraz kawa i powolny rozruch.Wszystkim życzę szybko mijających dni,a wyjezdzajacym szerokiej, bezpieczniej drogi.
12 czerwca 2021 06:38 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

No i nadejszla ta wiekopomną chwila, jadę do domku.Na krótko co prawda,ale zawsze to urlop w domku ??.Teraz kawa i powolny rozruch.Wszystkim życzę szybko mijających dni,a wyjezdzajacym szerokiej, bezpieczniej drogi.

Szczęśliwej  podróży 
12 czerwca 2021 06:50 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda szerokiej drogi i super urlopu a Tym co zostają w pracy pięknej pogody i dużo cierpliwości do naszych podopiecznych i żeby Wam dni szybciutko na obczyźnie mijały. 
12 czerwca 2021 06:56 / 2 osobom podoba się ten post
Szczęśliwej podróż Dusia  Ja w następną  sobotę...
12 czerwca 2021 07:00 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w kolejny, piękny dzień 
 
Dziś na sportowo odliczamy...
 
 
Roxi -  3   
Damessa -  7   
creyzy -  18   
kristenis71 -  20   
Werska -  20   
Luke -  29     (oby nie ),  zmiana kodu
Fiore -  88   
 
Dusia i Maluda, wracajcie szczęśliwie do swoich bliskich, odpoczywajcie i nabierajcie sił do nowych wyzwań. Miłego urlopu
12 czerwca 2021 07:16 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Maluda szerokiej drogi :flaga Polski:i super urlopu :moje_wakacje:a Tym co zostają w pracy pięknej pogody i dużo cierpliwości do naszych podopiecznych i żeby Wam dni szybciutko na obczyźnie mijały. :kwiatek dla ciebie2:

Dziękuję bardzo Dusia, jeszcze muszę wytrzymać do 19 tej, ale w południe będzie już zmienniczka ??
12 czerwca 2021 07:18 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień dobry w kolejny, piękny dzień :chaplin:
 
Dziś na sportowo odliczamy...
 
 
Roxi -  3   :balans:
Damessa -  7   :hustawka:
creyzy -  18   :pływam:
kristenis71 -  20   :hustawka1:
Werska -  20   :cwicze:
Luke -  29   :jazda na rowerze1:  (oby nie :smiech3:),  zmiana kodu
Fiore -  88   :jazda na rowerze:
 
Dusia i Maluda, wracajcie szczęśliwie do swoich bliskich, odpoczywajcie i nabierajcie sił do nowych wyzwań. Miłego urlopu :aniolki::aniolki:

Obiecuje, że będę intensywnie nabierać sił do dalszej pracy ku chwale Ojczyzny ??????
12 czerwca 2021 07:49 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

No i nadejszla ta wiekopomną chwila, jadę do domku.Na krótko co prawda,ale zawsze to urlop w domku ??.Teraz kawa i powolny rozruch.Wszystkim życzę szybko mijających dni,a wyjezdzajacym szerokiej, bezpieczniej drogi.

Szczęśliwej drogi i intensywnego urlopu. Ja mam baaaardzo intensywny, nie mam nawet czasu do was zajrzeć
Dusiu też Ci życzę wspaniałego urlopu.
 
12 czerwca 2021 07:52 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Dziękuję bardzo Dusia, jeszcze muszę wytrzymać do 19 tej, ale w południe będzie już zmienniczka ??

Ja też czekam na zmienniczke koło południa powinna być i busik około 20. Może gdzieś na granicy się zobaczymy. 
12 czerwca 2021 07:52 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Szczęśliwej drogi i intensywnego urlopu. Ja mam baaaardzo intensywny, nie mam nawet czasu do was zajrzeć :strach przed noca:
Dusiu też Ci życzę wspaniałego urlopu.
 

Dziękuję??
12 czerwca 2021 07:53 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja też czekam na zmienniczke koło południa powinna być i busik około 20. Może gdzieś na granicy się zobaczymy. :upup:

Byłoby super, ja jadę z Complex bus, a Ty?