Odliczam dni 21

01 lipca 2021 06:59 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w czwartek
 
Odliczamy... 
 
creyzy -   1   ?
kristenis71 -  1   ?
Werska -  1   ?
 
Jutro już powrót, więc życzę Wam dziewczyny szczęśliwej podróży i udanego urlopu  
 
Luke -  8   

ewita -  26   

Kika67  -  30   jeszcze żyje wakacjami  , ale już nastąpiła proza życia  

Maluda  -  39    i zmiana kodu

Fiore -  69     i zmiana kodu
 
02 lipca 2021 06:37 / 4 osobom podoba się ten post
Piątek, kolejny w roku, weekendu początek. Serdecznie pozdrawiam, odliczamy... 
 
Luke -  7   
ewita -  25   
Kika67 -  29     i zmiana kodu
Maluda  -  38   
Fiore -  68   
 
 
 
 
02 lipca 2021 06:42 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Piątek, kolejny w roku, weekendu początek. Serdecznie pozdrawiam, odliczamy... :-)
 
Luke -  7   :pije i pali:
ewita -  25   :kotek:
Kika67 -  29   :karmic ptaki:  i zmiana kodu
Maluda  -  38   :piekna:
Fiore -  68   :czysci okulary:
 
 
 
 

E, Luke, a co to za bajka z lustereczkiem? Lustereczko... powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie?! ?Zaręczam Ci, że nie chciałbyś oglądać mnie przed pierwszą kawą 
02 lipca 2021 06:48 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

E, Luke, a co to za bajka z lustereczkiem? Lustereczko... powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie?! ?Zaręczam Ci, że nie chciałbyś oglądać mnie przed pierwszą kawą :zaskoczenie1:

Nie 

03 lipca 2021 06:18 / 6 osobom podoba się ten post

 
Nie wiem, jak Wy, ale ja odliczam... jeden, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć  
 
Witam w sobotę i odliczamy...
 
Luke -  6   
ewita -  24   
Kika67 -  28   
Maluda  -  37   
Fiore -  67   
 
 
 
 
03 lipca 2021 06:29 / 3 osobom podoba się ten post
Luke


 
Nie wiem, jak Wy, ale ja odliczam... jeden, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć  :dwa piwa::smiech3:
 
Witam w sobotę i odliczamy...
 
Luke -  6   :cola:
ewita -  24   :je babeczke:
Kika67 -  28   :cola2:
Maluda  -  37   :gotowanie1:
Fiore -  67   :wino1:
 
 
 
 

Ha,wlepiles mi emotke z gotowaniem,ale mój obiad już fertig,wczoraj ugotowałam grochówkę ???
03 lipca 2021 06:35 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Ha,wlepiles mi emotke z gotowaniem,ale mój obiad już fertig,wczoraj ugotowałam grochówkę ???

No to ugotujesz już na jutro, a jutro wstawię emotkę z fotelem ???
03 lipca 2021 07:49 / 3 osobom podoba się ten post
Luke


 
Nie wiem, jak Wy, ale ja odliczam... jeden, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć  :dwa piwa::smiech3:
 
Witam w sobotę i odliczamy...
 
Luke -  6   :cola:
ewita -  24   :je babeczke:
Kika67 -  28   :cola2:
Maluda  -  37   :gotowanie1:
Fiore -  67   :wino1:
 
 
 
 

Wytrzymiesz  To poznańska gwara chyba . Mniejsza o to , jeszcze trochę i masz koniec.
03 lipca 2021 07:57 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wytrzymiesz :-) To poznańska gwara chyba . Mniejsza o to , jeszcze trochę i masz koniec.

Tak, bez problemu. Gdybym miał gwarancję, że nocki będzie przesypiać, to chętnie bym wrócił. Bo naprawdę nie mam tu nic do roboty. Mankamentem tylko jest to, że babcia o 3 w nocy chciała często wstawać już z łóżka i że nie uznaje pauzy poobiedniej dla opiekuna 
Teraz w nocy śpi spokojnie, ale daję jej jedną tabletkę więcej na spanie, nie wiem czy nie przesadzam
03 lipca 2021 08:01 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Tak, bez problemu. Gdybym miał gwarancję, że nocki będzie przesypiać, to chętnie bym wrócił. Bo naprawdę nie mam tu nic do roboty. Mankamentem tylko jest to, że babcia o 3 w nocy chciała często wstawać już z łóżka i że nie uznaje pauzy poobiedniej dla opiekuna :smiech3:
Teraz w nocy śpi spokojnie, ale daję jej jedną tabletkę więcej na spanie, nie wiem czy nie przesadzam:bezradny:

Nocki najgorsze, bo potem cały dzien jest rozwalony i nie da się wypocząć tak jak w nocy. Organizm się w koncu zbuntuje. Jeśli w dzień jest pobudzona i fika to nie przesadzasz.
03 lipca 2021 08:04 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nocki najgorsze, bo potem cały dzien jest rozwalony i nie da się wypocząć tak jak w nocy. Organizm się w koncu zbuntuje. Jeśli w dzień jest pobudzona i fika to nie przesadzasz.

Na noc ma Kalymin.
Idę już ją budzić, bo o 9 przychodzi Kameruńczyk Salomon sztrumpfy założyć
03 lipca 2021 08:42 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Na noc ma Kalymin.
Idę już ją budzić, bo o 9 przychodzi Kameruńczyk Salomon sztrumpfy założyć:-)

A wiesz, że ona po tym leku może być pobudzona? Może lekarz nie trafił z doborem leku, dawkowaniem. Może się babcia po tym źle czuć. Ni ma rady, ja wiem , że to do kitu tak ciągle kogos upominac, ale trzeba meldować, bo lekarz przyjdzie na chwilę i wywiad z osobą, która jest z chorym cały czas i widzi co się dzieje jest naprawdę, ale to naprawdę bardzo ważny. 
 
A Tavor , jak ma Kalymin to juz konieczność, bo bys miał cyrk jakby tego leku nie miała.Tyle, że jak to benzo-działa krótko, raczej pomaga w zasypianiu i na ogól działa kilka godzin. Nie wiem jak długo ona ma nową terapię lekową, ale może warto by bylo coś skorygować?
03 lipca 2021 09:48 / 2 osobom podoba się ten post
Tina, we wtorek będzie już stała lekarka, po urlopie, więc wszystko jej przekażę. Aktualny plan lekowy ze szpitala też. Dzięki 
03 lipca 2021 10:05 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Tina, we wtorek będzie już stała lekarka, po urlopie, więc wszystko jej przekażę. Aktualny plan lekowy ze szpitala też. Dzięki :-)

Tak sobie myślę , ze poszli po najmniejszej linii oporu ordynując Kalymin na atonię pęcherza moczowego, bo chyba to z tym ma związek.Może i ulegli synowi babci, który chciał miec wygodnie. Wystarczyło założyć cewnik i nie eksperymentowac  ,dobrac jakiś neuroleptyk , niekoniecznie ciężkiego kalibru. Ale z cewnikiem to kłopot...trzeba jeżdzić na kontrole , wymieniać...Może syn nie chciał mieć tego na głowie. Mam nadzieję, że stała lekarka jest ok, bo o to też trudno. 
Neurolog tam gdzie jest moja przyjaciółka odszedł na emeryturę, ale wcześniej ustawił Krymhildzię elegancko na lekach, co przy jej chorobie jest trudne. Jakis czas będzie spokój , oby jak najdłużej, bo została tam do dyspozycji unikatowa i jedyna w swoim rodzaju , przyjaciółka domu, pani doktor Mengele . Nie przesadzam...
03 lipca 2021 11:55 / 2 osobom podoba się ten post
Luke


 
Nie wiem, jak Wy, ale ja odliczam... jeden, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć  :dwa piwa::smiech3:
 
Witam w sobotę i odliczamy...
 
Luke -  6   :cola:
ewita -  24   :je babeczke:
Kika67 -  28   :cola2:
Maluda  -  37   :gotowanie1:
Fiore -  67   :wino1:
 
 
 
 

Upalnie dzisiaj ,to i pić się chce 
Luke proszę od jutra tylko 19 bo zmienniczka chce wcześniej przyjechać a mi to pasi .Borówki z ogródka przynajmnuej popróbuje