Odliczam dni 21

07 lipca 2021 07:06 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Witam w środę... :tanczy:
 
Odliczamy....
 
Luke -  2   :umowa:
Kika67  -  16   :taniec2:
ewita -  25   :przytula:
Maluda  -  33   :kocha nie kocha:
Fiore -  63   :calus w reke:
 
 
 
 

A tak w ogóle to patrzę na te Odliczajki i coś mało nas... Luke niedługo odpadnie na zasłużony urlop, pozostanie kilka niedobitków. Smutne trochę. 
07 lipca 2021 08:11 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

A tak w ogóle to patrzę na te Odliczajki i coś mało nas... Luke niedługo odpadnie na zasłużony urlop, pozostanie kilka niedobitków. Smutne trochę. :kotek:

Masz rację Maludka-trochę to smutne,że jest nas tak mało do odliczania.Jak to mówi Malgi-w kupie raźniej-a tu chetnych brak do odliczania!!!
07 lipca 2021 08:19 / 4 osobom podoba się ten post
ewita

Masz rację Maludka-trochę to smutne,że jest nas tak mało do odliczania.:bezradny:Jak to mówi Malgi-w kupie raźniej:oklaski:-a tu chetnych brak do odliczania!!!:bezradny:

A Malgi zrobiła sobie urlop aż do października, ech... Łowi ryby i zbiera grzyby 
07 lipca 2021 09:42 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

A tak w ogóle to patrzę na te Odliczajki i coś mało nas... Luke niedługo odpadnie na zasłużony urlop, pozostanie kilka niedobitków. Smutne trochę. :kotek:

Jakich niedobitków ,zostaną sami przodownicy pracy 
Ja po zjeździe zrobię sobie krótki urlop i za 2 ,3 tygodnie wracam do pracy .Taki system mi pasuje .Krótko w pracy i krótko w domu .Krótkie pibyty w domu mobilizują mnie do intensywnego życia 
07 lipca 2021 09:43 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witam w środę... :tanczy:
 
Odliczamy....
 
Luke -  2   :umowa:
Kika67  -  16   :taniec2:
ewita -  25   :przytula:
Maluda  -  33   :kocha nie kocha:
Fiore -  63   :calus w reke:
 
 
 
 

Mam dzisiaj wolny dzieñ to tańczyć mi się chce i 
07 lipca 2021 09:44 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

A Malgi zrobiła sobie urlop aż do października, ech... Łowi ryby i zbiera grzyby :lowi ryby::super:

Widziałam .Malgi robi to co lubi 
07 lipca 2021 10:08 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

A tak w ogóle to patrzę na te Odliczajki i coś mało nas... Luke niedługo odpadnie na zasłużony urlop, pozostanie kilka niedobitków. Smutne trochę. :kotek:

Nudno i flaki z olejem w garnku ze zdekompletowaną pokrywką-nie da się ukryć. A w dooopie z takim obiadem :)
07 lipca 2021 10:09 / 2 osobom podoba się ten post
ewita

Masz rację Maludka-trochę to smutne,że jest nas tak mało do odliczania.:bezradny:Jak to mówi Malgi-w kupie raźniej:oklaski:-a tu chetnych brak do odliczania!!!:bezradny:

Do pisania w ogóle. Ty też się  Evitko mało udzielasz 
07 lipca 2021 10:26 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Do pisania w ogóle. Ty też się  Evitko mało udzielasz :-)

Tinka-wolę poczytać!!!
08 lipca 2021 06:34 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie w czwartek 
 
Odliczamy...
 
Luke -  1   
Kika67  -  15   
ewita -  24   
Maluda  -  32   
Fiore -  62   
 
Jeszcze jutro rano ostatni  raz odliczę, a od soboty przejmijcie odliczajki dziewczyny... Może Maluda, może Kika. Ustalcie to  
 
 
 
08 lipca 2021 06:46 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witajcie w czwartek :chaplin:
 
Odliczamy...
 
Luke -  1   :inspektor:
Kika67  -  15   :karmic ptaki:
ewita -  24   :czysci okulary:
Maluda  -  32   :spacer z psem:
Fiore -  62   :lowi ryby:
 
Jeszcze jutro rano ostatni  raz odliczę, a od soboty przejmijcie odliczajki dziewczyny... Może Maluda, może Kika. Ustalcie to  :aniolki:
 
 
 

A mi znowu emotka pod górkę z takim ciężarem Luke, pomimo i aż dziękuję Ci juz dzisiaj za Twoje Odliczajki. A tak w ogóle zapraszam resztę na casting 
08 lipca 2021 07:11 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

A mi znowu emotka pod górkę z takim ciężarem :smiech2:Luke, pomimo i aż dziękuję Ci juz dzisiaj za Twoje Odliczajki. A tak w ogóle zapraszam resztę na casting :oklaski2:

Zgłaszam się na casting 
Nie mam doświadczenia w Odliczajkach ale chęci i możliwošci mam .Lubię przebywač w dobrym towarzystwie i chętnie poprowadzę Was do mety ,odliczając wspólnie dni 
08 lipca 2021 07:23 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Zgłaszam się na casting :smiech3:
Nie mam doświadczenia w Odliczajkach ale chęci i możliwošci mam .Lubię przebywač w dobrym towarzystwie i chętnie poprowadzę Was do mety ,odliczając wspólnie dni :radosc1:

To jak chcesz, to możesz już od jutra poprowadzić
08 lipca 2021 07:32 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

To jak chcesz, to możesz już od jutra poprowadzić:-)

Ježeli nikt nie ma nic przeciwko temu to zgadzam się i od jutra przejmuję  Odliczankową pałaczkę 
Ty jutro ocenisz czy się nadaję do Odliczania czy nie 
Kiedy wyjeżdżasz ?
08 lipca 2021 08:16 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Ježeli nikt nie ma nic przeciwko temu to zgadzam się i od jutra przejmuję  Odliczankową pałaczkę :-)
Ty jutro ocenisz czy się nadaję do Odliczania czy nie :uśmiech ona:
Kiedy wyjeżdżasz ?

Nie wiem ?
Dziś pytam się o busa na jutro po południu.
Ciekawe, jakie wieści przyniesie syn przed południem.