Powitajki przy kawie 64

20 stycznia 2021 06:22 / 7 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłej ,bezstresowej środy!!!Środa przeleci-tydzień obleci!!!
20 stycznia 2021 06:42 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich. Środa minie i tydzień zginie. Życzę Wam żeby tak było. Bezstresowego i pogodnego dnia. 
20 stycznia 2021 06:51 / 4 osobom podoba się ten post
Witam środowo
Moja ostatnia w styczniu w pracy
Dziś dzień zakupowy sobie zaplanowałam, ale nie wiem coz tego wyjdzie, bo moja pedepcia ma wizytę kontrolną i być może będę musiała z nią jechać
Miłego dnia wszystkim
20 stycznia 2021 07:23 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich życzę bezstresowej i spokojnej środy 
20 stycznia 2021 07:25 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Sucho, nie za zimno, słowem pogodnie.
Obostrzenia w DE przedłużone do połowy lutego. A obowiązek zakładania  masek, tych specjalnych jak w Bawarii, ma teraz obowiązywać w całych Niemczech. Tak bynajmniej zrozumiałem. Zobaczę dzisiaj w piekarni, co i jak.
Wczoraj zadzwonił Luke do swojego sanepidu... , ale o tym potem później, w innym temacie.
Powoli czas zbierać się do piekarni i po Bild... Mój F. rano zawsze się pyta, czy aby nie zapomniałem gazety kupić 
Życzę Wam miłego dnia dziewczyny
20 stycznia 2021 07:39 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Tutaj tez dziś sucho, ale wieje wiatr. Powolny rozruch przy kawie.
20 stycznia 2021 08:38 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ciemno , zimno , ale nie pada
20 stycznia 2021 08:46 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przyjemnego dzionka życzę 
20 stycznia 2021 08:47 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Kawka na rozruchKoleżanka wyjechała  w nocy..czekam na wieści  z firmy  odnośnie  następnej  współpracownicy Niech szukają  jak najdłużej...Milego dnia życzę nam Wszystkim 
20 stycznia 2021 09:10 / 4 osobom podoba się ten post
Tu znowu czytam, że chodzi tylko o komunikację miejską, chociaż w piekarni jedna kobieta miała maskę tę inną...
 

"Tylko medyczne maski ochronne

Podczas wirtualnego spotkania Angeli Merkel z przedstawicielami landów zapadła decyzja o zaostrzeniu przepisów dotyczących maseczek ochronnych. W komunikacji miejskiej obowiązkowa będzie medyczna maska ochronna, czyli jednorazowa maseczka chirurgiczna lub maseczka typu KN95/N95 oraz FFP2. W komunikacji miejskiej niedozwolone będą maseczki materiałowe."
20 stycznia 2021 12:32 / 5 osobom podoba się ten post
Witam moi mili. Jutro o tej godzinie będę już w podróży. Babcia co chwilę mi mówi że mam do niej wrócić. Cieszę się że wracam, ale też mi jej szkoda. Ach ta starość ?
21 stycznia 2021 05:50 / 6 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo
Cyba pomału muszę autko zacząć pakować
Miłego dnia wszystkim
21 stycznia 2021 05:53 / 5 osobom podoba się ten post
???  Dzień Dobry. Poranna kawa wypita, czas zbierać się do pracy. Miłego dnia ?
21 stycznia 2021 06:15 / 6 osobom podoba się ten post
Witam ! Kawka w łóżku...uwielbiamWczoraj super luźny  dzień  ,same  z PDP jak za dawnych czasów...Dzisiaj lekarz   ,jak co tydzień..dobrze bo trzeba babci zwiększyć  dawkę  leków  na  sen.Po południu  przyjeżdża babci córka z mężem  . Aby do przodu...!!
21 stycznia 2021 06:22 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego czwartku!!!!Przedostatni czwartek!!!!