Powitajki przy kawie 64

22 stycznia 2021 06:06 / 8 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo
Ostatni na tym "turnusie"
Miłego piątku - weekendu początku.
22 stycznia 2021 06:24 / 8 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego i bezstresowego piątku!!!Przedostatni piątek,oby szybko przeleciało do nastepnego!!!
22 stycznia 2021 06:55 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam się również weekendowo,spokojnego dnia, aby do przodu 
22 stycznia 2021 07:13 / 8 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie. Cała noc I wiało i lali. I kolejny dzień przed nami oby tylko spokojnie go przeżyć. 
22 stycznia 2021 07:22 / 8 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich serdecznie  piątek piatunio piatunieczek spokojnego dzionka życzę oby wszystkim szybko zleciał czas w pracy 
22 stycznia 2021 07:43 / 8 osobom podoba się ten post
Piątkowe dzień dobry. Pogoda całkiem ładna, spacerować można- bez maseczek, czas powoli mija... Wszystkim miłego dnia zyczę.
22 stycznia 2021 08:07 / 7 osobom podoba się ten post
Witam i ja
Tak to jest,, jak człowiek się zasiedzi z siostrą F.. Poszliśmy później spać. Siostra przyjechała, więc nie muszę po chleb jechać. Ciepło, w nocy chyba deszczyk padał, bo na schodach trochę mokro... Te schody obok piwnicy, to taki mój... nazwę to... barometr opadowy
Powolutku, do pracy, byle do wieczora... 
 
Miłego dnia 
 
22 stycznia 2021 09:08 / 5 osobom podoba się ten post
Witaski ..Milego dnia Życzę 
...no pije kawe I latam do dziadka dogladam i instrukcje podpowiadam bo strasznie dlugo sie zbiera rano.
Wczoraj rekord pobil 45 min.To wstawanie wogole najgorsze dla pdp.
Poza tym wczoraj byly zakupy,lodówa pelna ale najbardziej cieszy slonko 
ostatnie 3 dni slonko  i 5,7 stopni i obowiązkowe spacery z dziadkiem i ja tez.
Pogodnego dnia wiec 
 
 
22 stycznia 2021 09:37 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo weekendu czas
22 stycznia 2021 10:36 / 7 osobom podoba się ten post
Przygotowując  śpiewająco  leczo zwabiłam zapachem tym samym malego gada do domu
komm zu mamma komm gadzino 
Czuje sie swojsko i paraduje po chacie 
Czyli znow odwiedziny kotelka no milo milo 
O 12 obiad i spacer ,potem zabiorę  dziadka z rollatorkiem trzasniemy dluuga runde 
Popoludniu przyjdzie  syn I bedziemy 2,3 godziny  gadac bo tak lubie zreszta on tez gerne
22 stycznia 2021 11:21 / 5 osobom podoba się ten post
o ooooto ten gad 
22 stycznia 2021 12:40 / 7 osobom podoba się ten post
Witam ?? Ja już spacerek w lesie z moim pieskiem zaliczony. Życzę Wam miłej i spokojnej pracy w De. Bądzcie zdrowi, serwus ??
22 stycznia 2021 12:50 / 3 osobom podoba się ten post
Moniaa

Witam ?? Ja już spacerek w lesie z moim pieskiem zaliczony. Życzę Wam miłej i spokojnej pracy w De. Bądzcie zdrowi, serwus ??

Czyli kwarantanny my opiekunki w Pl nie mamy? A jak z innymi zawodami lub jak się powraca spoza Unii i? Wie ktoś cis? 
22 stycznia 2021 21:32 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Czyli kwarantanny my opiekunki w Pl nie mamy? A jak z innymi zawodami lub jak się powraca spoza Unii i? Wie ktoś cis? 

Mi mówili z firmy, że nie mam kwarantanny, a ludzie z którymi w busie jechałam, ale nie z opieki, mówili, że nie wiedzą do końca. Taki bałagan, że głowa mała?
23 stycznia 2021 05:41 / 7 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio
Moja ostatnia sobota tutaj
Wczoraj pedepcia poszalała po sklepach, więc dzisiaj pewnie będzie do południa spała
A na mnie czeka odkurzacz, bo wczoraj odpoczywał
Miłej soboty i mało roboty