Dowcipy i anegdoty 7

26 stycznia 2022 19:15 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Wystarczająco tu   zarabiamy...jak trzeba to zapłacimy  :-):-):-) Po prawie  40  latach :angel2:

Tak to własnie działa 
26 stycznia 2022 19:17 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Wystarczająco tu   zarabiamy...jak trzeba to zapłacimy  :-):-):-) Po prawie  40  latach :angel2:

Muszą być jakieś ulgi ?
26 stycznia 2022 19:18 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Muszą być jakieś ulgi ?

Tak.....za zasiedziałość.
26 stycznia 2022 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Tak.....za zasiedziałość.:smiech2:

My za konkubinat  przed ślubem , ale nie w Polsce-może w CH coś dopłacą 
26 stycznia 2022 19:51 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

My za konkubinat :-) przed ślubem , ale nie w Polsce-może w CH coś dopłacą :-)

CH to bogaty kraj, napewno dopłacą 
26 stycznia 2022 19:59 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Oj, znowu pajac w akcji... 

Nie może przeboleć jak mu prowokacja nie w tą stronę pójdzie. A ja uważam, że nikt tu nie musi się podporządkowywać nikomu oprócz administracji. Regulamin mamy. To wystarczy. 
26 stycznia 2022 20:01
tina 100%

Nie może przeboleć jak mu prowokacja nie w tą stronę pójdzie. A ja uważam, że nikt tu nie musi się podporządkowywać nikomu oprócz administracji. Regulamin mamy. To wystarczy. 

Przeczytaj uważnie, bo dwa razy nie zamierzam strzępić trzcionki i do tego kiedykolwiek wracać.

Nie interesuje mnie opiekunka o niku Tina100%.

Uprasza się, by szukała atencji pod innym adresem niż JanOp1979 i najzwyczajniej w świecie odbiła w inną stronę ignorując forumowicza.
 
Nie ma obowiązku ani przymusu czytać tutaj wszystkiego.

Proszę nie brać każdego mojego słowa zaborczo do siebie.

I również, jeśli nie cytuję użytkowniczki Tina100%, nie przywoływać czy cytować moich wpisów.
 
To nie męczy a nudzi.
26 stycznia 2022 20:03
I tylko jeszcze jedno.

To nie jest twój domowy folwark i twoje bydło, gdzie możesz sobie pisać "sio" z braku logicznych argumentów, czy też proponować do stosowania preparat dla zwierząt(!nazizm), po  przeczytaniu niewygodnego wpisu.
Do kogokolwiek.

Nie odczłowieczaj tutaj drugiego.
 
I nie wycieraj mordy regulaminem, bo go brudzisz.
26 stycznia 2022 20:05 / 2 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Przeczytaj uważnie, bo dwa razy nie zamierzam strzępić trzcionki i do tego kiedykolwiek wracać.

Nie interesuje mnie opiekunka o niku Tina100%.

Uprasza się, by szukała atencji pod innym adresem niż JanOp1979 i najzwyczajniej w świecie odbiła w inną stronę ignorując forumowicza.
 
Nie ma obowiązku ani przymusu czytać tutaj wszystkiego.

Proszę nie brać każdego mojego słowa zaborczo do siebie.

I również, jeśli nie cytuję użytkowniczki Tina100%, nie przywoływać czy cytować moich wpisów.
 
To nie męczy a nudzi.

To odbij w inną stronę i nie szukaj antencji oraz nie wzywaj posiłków. Nie można tu nikogo przywołać, a teraz to ty cytowałes mnie, mimo, że ja tego nie zrobiłam, ani nie wymieniłam twojego nicku. Jak ci się marzą jazdy to zjeżdżaj, ale w inną stronę.
26 stycznia 2022 20:06
,
26 stycznia 2022 20:06 / 2 osobom podoba się ten post
JanOp1979

I tylko jeszcze jedno.

To nie jest twój domowy folwark i twoje bydło, gdzie możesz sobie pisać "sio" z braku logicznych argumentów, czy też proponować do stosowania preparat dla zwierząt(!nazizm), po  przeczytaniu niewygodnego wpisu.
Do kogokolwiek.

Nie odczłowieczaj tutaj drugiego.
 
I nie wycieraj mordy regulaminem, bo go brudzisz.

Zbyt dużo tłustego, zdecydowanie. Weż na niestrawnosc jakies kropelki i nie zawracaj mi więcej gitary. 
26 stycznia 2022 20:07
,
26 stycznia 2022 20:12 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

No jaka prawda? Chyba taka, że on tęgi, a ona szczupła. Ona wejdzie między wszystkie regały, on nie bardzo :lol1:

??
26 stycznia 2022 20:46 / 2 osobom podoba się ten post
No i jeszcze jedno , żeby była jasność, bo ktoś tu najwyraźniej próbuje zaciemnić obraz posługując się erystyką .
Po pierwsze-"Sio" do kogoś , kto jest pospolicie ordynarny, to eufemizm. 
Po drugie- używając zwrotu takiego aby się "odrzepić "-sam się sprowadza do psiego ogona.
Po trzecie- każdy wie w jaki sposób ma używać forum i robienie uwag i przejmowanie funkcji samozwańczego moderatora jest nie na miejscu. Wszyscy są tu dorośli , potrafią czytac i wyciągac wnioski.
Sianie fermentu, mentorski,  pouczający ton nie robią na mnie wrażenia , toteż będę je pomijać jak do tej pory, jak też próby wmawiania mi , że traktuję kogoś jak bydło. Za niczyje kompleksy nie odpowiadam i też nie pomogę w tej kwestii. Dowartosciowywać proszę się w inny sposób. I to by było na tyle. 
26 stycznia 2022 20:48 / 4 osobom podoba się ten post
Jak czytam zwroty typu "morda", to nawet komentować mi się nie chce.
Właśnie jeden z uczestników dyskusji użył takiego zwrotu w swoim elaboracie. Czy wstał lewą nogą z łóżka, czy go w kuchni mucha w nos ugryzła, tego nie wiem. Ale jedno wiem... Nie wolno tak pisać.i się odzywać. Jest wiele ładniejszych słów, nawet w staropolskim języku. Od dziś nadaję autorowi posta ksywkę "Pegasus"  ?