Jak minął dzień 11

15 listopada 2021 17:46 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A jak podała teraz BiełTA, w Białowieży przeciw niewiernym skierowano korpus  Wojowników Maryi
 

 
?
 
 

Wojownicy Maryji....zastanawiam się co to ma wspólnego z wiarą ?co będą z niewiernymi robić?
15 listopada 2021 17:47 / 1 osobie podoba się ten post
08
Jak tam rekonesans??? 
15 listopada 2021 17:48 / 4 osobom podoba się ten post
JanOp1979

08
Jak tam rekonesans??? :figiel:

Siedzę w Zugu zmordowana ale szczęśliwa prezenty kupione b.dobre ceny zważywszy na inflację w Pl?
15 listopada 2021 17:49 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Siedzę w Zugu zmordowana ale szczęśliwa prezenty kupione :yahoo:b.dobre ceny zważywszy na inflację w Pl?

I o to i o to!  ????
15 listopada 2021 17:53 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Wojownicy Maryji....zastanawiam się co to ma wspólnego z wiarą ?co będą z niewiernymi robić?

Różańcem raczej głowy nie obetną 
15 listopada 2021 18:11 / 1 osobie podoba się ten post
JanOp1979

Szerloku, to zdjęcie jest zrobione w Niepokalanowie, w czerwcu roku 2019 a przedstawia mężczyzn, Wojowników Maryi, ze Skarbimierza.
 

No wiem ?
Celowo zamieściłem jako przeciwwagę Twoich kolorowych parasolek 
15 listopada 2021 18:16
Luke

No wiem ?
Celowo zamieściłem jako przeciwwagę Twoich kolorowych parasolek 

A ja tam Dunek jakiegoś starego obśluna nie wstawiam. 
15 listopada 2021 18:17
Bo i po co?
15 listopada 2021 18:19 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień spokojny,  zaliczony, jutro też... Póki nie pada, a ma tak być u nas do piątku...
Euronews (wersja niemiecka) przekazuje trochę informacji z pogranicza. Bo tak poza przekazami służb w internecie,to nic nie wiemy
15 listopada 2021 18:50 / 7 osobom podoba się ten post
A u mnie mija spokojnie ,z dala od politycznych dyskusji. 3,5 godzinny spacer dobrze mi zrobił. Chyba Malgi się dolesiła w weekend, a ja się dzisiaj dopowietrzyłam ?. Szkoda że okolicę mogłam podziwiać w odcieniach szarości. Słonko nie wyjrzało nawet na chwilę. Już wiem, że do Netto czy Edeki potrzebuję 15min spacerkiem albo 10 szybkim marszem. Niecałe pół godziny i byłam w Heimbach. Fajne dwa sklepiki odkryłam, mogłam jednak tylko  przez szybę pooglądać bo w poniedziałek wszystko prawie zamknięte. 
Zaszłam na Banhof, a tam informacja turystyczna. Miła Pani wydrukowała mi połączenia Heimbach-Düren-Kolonia, kto wie, może będzie okazja się wybrać. Do Kolonii niestety z przesiadką w Düren,łącznie ok 1,5 godziny w jedną stronę ?
Wypilam sobie kawusię w fajnej kafejce na pięterku z widokiem na zamek i powoli wróciłam do siebie. Przed chwilą dzwoniła córka seniorki, że  ta będzie w domu jutro  ok 14-14:30,już po obiedzie, więc gotować nie muszę. 
Teraz jeszcze trochę tv,książka i poniedziałek minie. Przyjemnego wieczoru Wam życzę 
15 listopada 2021 19:29 / 6 osobom podoba się ten post
Bielefeld tętni życiem. Ludzi sporo  wszędzie, ale to jeszcze nie ten szał który przyjdzie dopiero .Budy nawet stoją można się czegoś gorącego napić .Dużo dobrych promocji. Miałam szczęście że się dziś wybrałam .Piątek ,sobota  kupę ludzi ,do przebieralni i do kasy swoje odstać trzeba a to strata czasu .
Zalazłam też do Müllera by powąchać Pradę i Toma Forda seria z orchideą .Ten drugi rewelka, jestem oczarowana .Prada odpada, nie dla mnie .Jednak szlaban na perfumy mam, powiedziałam sobie że nie i już !.Może w przyszłym roku i to będzie Tom❤
15 listopada 2021 19:33 / 5 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Racja, te parasolki... . :smiech3:?

Bardziej mną tąpnęly te muszle ??
15 listopada 2021 19:35 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

A u mnie mija spokojnie ,z dala od politycznych dyskusji. 3,5 godzinny spacer dobrze mi zrobił. Chyba Malgi się dolesiła w weekend, a ja się dzisiaj dopowietrzyłam ?. Szkoda że okolicę mogłam podziwiać w odcieniach szarości. Słonko nie wyjrzało nawet na chwilę. Już wiem, że do Netto czy Edeki potrzebuję 15min spacerkiem albo 10 szybkim marszem. Niecałe pół godziny i byłam w Heimbach. Fajne dwa sklepiki odkryłam, mogłam jednak tylko  przez szybę pooglądać bo w poniedziałek wszystko prawie zamknięte. 
Zaszłam na Banhof, a tam informacja turystyczna. Miła Pani wydrukowała mi połączenia Heimbach-Düren-Kolonia, kto wie, może będzie okazja się wybrać. Do Kolonii niestety z przesiadką w Düren,łącznie ok 1,5 godziny w jedną stronę ?
Wypilam sobie kawusię w fajnej kafejce na pięterku z widokiem na zamek i powoli wróciłam do siebie. Przed chwilą dzwoniła córka seniorki, że  ta będzie w domu jutro  ok 14-14:30,już po obiedzie, więc gotować nie muszę. 
Teraz jeszcze trochę tv,książka i poniedziałek minie. Przyjemnego wieczoru Wam życzę :odpoczynek_kominek:

Pracowałam w zeszłym roku koło Kolonii u 101 babci .Miałam Zuguem 25 min .Katedra robi wrażenie ?
15 listopada 2021 19:49 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pracowałam w zeszłym roku koło Kolonii u 101 babci .Miałam Zuguem 25 min .Katedra robi wrażenie ?

Kolonię znam, ale Ty przecież wiesz o tym. Raczej w celach shoppingowych bym się wybrała i towarzyskich. Koleżanka z Bonn mogłaby dojechać?
15 listopada 2021 20:04 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Bardziej mną tąpnęly te muszle ??

A mną ostatnia wypowiedź Heiko Maas o sytuacji na granicy z Białorusią ???(owacje na stojąco)