Powitajki przy kawie 65

12 maja 2021 08:02 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w środęwypita na początek dnia.Dziś deszczowo ,więc chyba pozostanie w murach będzie wskazanieMiłego dnia wszystkim 
12 maja 2021 08:21 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowopędzę po szczypiorek do twarogu
12 maja 2021 12:53 / 6 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo milego popołudnia wszystkim
12 maja 2021 17:16 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Wcześniej nie dałam rady się przywitać..Miłego wieczoru wszystkim życzę 
13 maja 2021 06:35 / 4 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo
Dziś wizyta terapeutki, a po południu zięcia pedepci z ciastem
Miłego dnia
13 maja 2021 06:43 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Pierwsza jestemWyspana,wypoczętą i odstresowana witam nowy dzień Pogoda deszczowa ale może  uda się  zrobić  spacerek z PDP.. Córka  nr.2 nas opuszcza....Wylatuje do Nigerii...do pracy.Firma nadal szuka drugiej opiekunki....nie muszą się śpieszyć..Miłego dnia życzę  
13 maja 2021 06:45 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry! Pierwsza jestem:-)Wyspana,wypoczętą i odstresowana witam nowy dzień :chaplin:Pogoda deszczowa ale może  uda się  zrobić  spacerek z PDP.. Córka  nr.2 nas opuszcza....Wylatuje do Nigerii...do pracy.Firma nadal szuka drugiej opiekunki....nie muszą się śpieszyć..:smiech3:Miłego dnia życzę  :pije kawe:

Druga....
13 maja 2021 06:52 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam czwartkowo :chaplin:
Dziś wizyta terapeutki:skacze::cheerleaderka2:, a po południu zięcia pedepci z ciastem:wspolny posilek:
Miłego dnia :wstajemy:

To babci córka nie odwiedza tylko zięć. ? 
13 maja 2021 06:55 / 5 osobom podoba się ten post
To ja trzecia.  Witam wszystkich.  Za oknem słoneczko się budzi. Dziś duszowanie seniorki. Nie chciała wczoraj to muss dziś bo włosy nie swierze. Wszystkim spokojnego dnia i pięknej pogody. 
13 maja 2021 07:01 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień jak niedziela... a to jednak czwartek
Witam serdecznie w świąteczny w całej Dojczlandii dzień.... póki co słoneczny
Życzę Wam spokojnego i miłego i fajnego dnia
13 maja 2021 07:19 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w świąteczny poranek. Mgła za oknem, ale ciepło
13 maja 2021 07:43 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ja też, jako kolejna ,witam się z Wami i życzę spokojnego, fajnego dzionka 
13 maja 2021 11:50 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowopogoda piękna więc ja 
13 maja 2021 13:24 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Ja dzisiaj na szarym końcu  ale witam Was jak zwykle miło i serdecznie 
Wszystko dzisiaj pozamykane ale piekarnia jedna otwarta więc świeże pieczywo i ciacho do kawy można było kupić do godz 11 .
Stacje benzynowe też otwarte .Papierosy i inne nuezbędne do życia rzeczy można tam nabyć 
Lodziarnie ,kawiarnie otwarte ale pogoda nie zachęca do konsumowania czy picia kawy na  świeżym powietrzu .
Miłego dnia dla wszystkich  
13 maja 2021 14:09 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzień dobry .Ja dzisiaj na szarym końcu :zawstydzony: ale witam Was jak zwykle miło i serdecznie :buziaki2:
Wszystko dzisiaj pozamykane ale piekarnia jedna otwarta więc świeże pieczywo i ciacho do kawy można było kupić do godz 11 .
Stacje benzynowe też otwarte .Papierosy i inne nuezbędne do życia rzeczy można tam nabyć :radosc1:
Lodziarnie ,kawiarnie otwarte ale pogoda nie zachęca do konsumowania czy picia kawy na  świeżym powietrzu .
Miłego dnia dla wszystkich  :kwiatek dla ciebie2:

A tutaj gorąco! Jak pojechałam nad rzekę spotkać się z koleżanką, to jak na autostradzie- spacerujących, rowerujących i piknikujących pełno! Posiedziałyśmy chwile i na lody pojechałyśmy. Kolejki, ale warto. Ludzie siadają, gdzie mogą. Miło, spokojnie... Koleżanka już jedną nogą w domu- w sobotę wyjeżdża. To nasze ostatnie spotkania zapewne, bo w to miejsce już nie wróci. Pogorszyło się ostantio tak, że nie daje rady. Firma zatrudnia pana. Tak to jest ze znajomościami tutaj- chwilowe. Dobrze, jak miłe Ale przeważnie tak.