Powitajki przy kawie 65

04 lipca 2021 14:59 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Pracujemy z Luke w tej samej firmie i mało realne o extra gieldy. Ja już to przerabiałam ale niech próbuje. :-)
 
A w temacie. Witam Wszystkich. Dziś u mnie :pada_deszcz: ale ja mam super humor bo na wesele idziemy z moim :serce:. :radosc1: Na 14 do fryzjera i na makijaż. Ślub o 17 więc spoko czasu dużo.  Wszystkim dobrego dnia i alleluja i do przodu. :-)

Dusiu czy nie tu byłas na weselu? Akurat dotarlam a tu Hochzeit  Można było wejść do kościoła, ale nie chciałam przeszkadzać i zaczełam zwiedzanie od podziemi. 
05 lipca 2021 05:21 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień doberek poniedzialkowo,dospac nie mogłam.Kawa już pachnie,a ja dokończę wczorajszy film,na którym oko mi się omsklo.Pogodnego dnia i całego tygodnia.
05 lipca 2021 06:52 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnego,bezstresowego poniedziałku!Zaczynam 4 tydzień turnusu.Nie przemęczajcie się!!
05 lipca 2021 07:15 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w pierwszy dzień nowego tygodnia
Wszystkim życzę miłego dnia 
05 lipca 2021 07:27 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam wszystkich, zaczynamy nowy dzień i tydzień. Spokojnego dzionka życzę 
05 lipca 2021 07:56 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. U tych, którym się nie chce wstawać, sprawa może wyglądać w ten sposób, że są rozdarci. A jeżeli są, to znaczy że coś może ich pociągać. Z obu stron. Najlepiej sprawdzić, która jest lepsza :)
 
05 lipca 2021 09:21 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

No i nastał dzień siódmy,mam zamiar wykorzystać go spokojnie,na luzie na maxa.Goscie wczoraj u seniorki byli niecałe dwie godzinki, posprzątali po sobie,ja zeszłam do Niej tylko z kolacją i potem zabrać talerz i życzyć dobrej nocy.Tak to mi się podoba.Teraz leżę plaskato w wyroku,zabieram się za prasówkę,bo wczoraj nawet przez chwilę mignely mi wiadomości z Polski.No,to narka i do popisania później.

Pomalutku...Pada deszcz, pokrzywy rosną :) Poczekamy. Se. 
05 lipca 2021 10:15 / 5 osobom podoba się ten post
Dobry Opiekunkowo ??? serdeczne pozdrowienia dla pracujących i urlopujących. Kawusia jest, słoneczko jest to i humor dopisuje ????
05 lipca 2021 12:21 / 1 osobie podoba się ten post
magmab

Dobry Opiekunkowo ??? serdeczne pozdrowienia dla pracujących i urlopujących. Kawusia jest, słoneczko jest to i humor dopisuje ????

Ok magmab, a co na obiad? :)
05 lipca 2021 13:41 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ok magmab, a co na obiad? :)

:( ścisła dieta - nawet kawa na dzien dobry tylko jedna i czarna - jest pozwolenie na odrobine sałaty 
05 lipca 2021 13:58 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

:( ścisła dieta - nawet kawa na dzien dobry tylko jedna i czarna - jest pozwolenie na odrobine sałaty 

Oj, sorki  Nie drążę, jak bedziesz chciała to sama napiszesz co się dzieje. To dużo zdrówka, czy czego Ci w tym momencie najbardziej potrzeba. 
05 lipca 2021 14:01 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Oj, sorki :aniolki: Nie drążę, jak bedziesz chciała to sama napiszesz co się dzieje. To dużo zdrówka, czy czego Ci w tym momencie najbardziej potrzeba. 

Dziękuje ?????? 
05 lipca 2021 14:35 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry  Mokro u mnie ale i chłodniej. Ja jestem zadowolona. Dzisiaj pojeździłam trochę z pdp po przychodniach. W piątek powtórka. A tak poza tym leniwie dzień płynie. Tęsknię za jakimś "zadupiem" z lasem w tle. 
 
Miłej reszty dzionka ......
05 lipca 2021 14:38 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Po prostu-kto ma pod dostatkiem, ten je, a nie gada :-)

  uśmiałam się .... kto ma ten ....