Co dzisiaj gotujesz na obiad? 17

29 czerwca 2021 12:47 / 1 osobie podoba się ten post
Mielone, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej
29 czerwca 2021 15:31 / 1 osobie podoba się ten post
Zupa dzisiaj była .Jarzynowa na kurczaczku 
30 czerwca 2021 09:11 / 1 osobie podoba się ten post
Chłodnik i makaron na zimno z truskawkami 
30 czerwca 2021 09:40 / 1 osobie podoba się ten post
Naleśniki z rożnym nadzieniem. Dla babci zrobię z  musem bananowym
30 czerwca 2021 11:37 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Naleśniki z rożnym nadzieniem. Dla babci zrobię z  musem bananowym


Ja gulasz wołowy robię i do tego ziemniaki purre oraz groszek na gęsto .Coś ostatnio problemy mam z sałatą 
01 lipca 2021 11:27 / 1 osobie podoba się ten post
Ja dzisiaj coś na szybko planuje zrobić, jakoś wyjątkowo nie mam ochoty na stanie przy garach. 
01 lipca 2021 12:23 / 3 osobom podoba się ten post

Już po obiadku... Z papryki, marchwi, cebuli, kalarepy przyrządziłem coś podobnego do leczo, żeby wykorzystać składniki. Do tego ziemniaki, klopsików małych sztuk siedem dla babci , małych paluszków rybnych dla mnie sztuk siedem... 
Jak w reklamie....jakiejś tam... Czyścimy magazyny... tak ja, porafrazując reklamę, czyszczę zamrażarkę
 
01 lipca 2021 13:33 / 1 osobie podoba się ten post
Kiedyś jedna z opiekunek zmuszona sytuacją też postanowiła zajrzec do wielkiej zamrażary. Coś tam było z wierzchu zjadliwego a po rozmrożeniu i identyfikacji okazało się, że to był jakiś stary wieprzek. Nie dość że się  nie najadła, to jeśzcze było czuć na zewnątrz  
Lepiej się zatem nie dać wmanewrowywać w jakieś piwnice ,niemieckie labirynty czy bunkry. Ponoć znajdowali jakieś Tygrysy  ale to był złom .
A ja dziś szybko -ziemniaczki pieczone z rozmarynem pod startym raclette , po steku wołowym, sałata-babcia robiła. Prawie zawsze robi. Garnki omija raczej. Głownym garnkotłukiem ja tu jestem 
02 lipca 2021 18:54 / 2 osobom podoba się ten post
Gulasz wieprzowy z ostatnim woreczkiem kaszy naszej, buraczki.
Zostało jeszcze gulaszu, to na jego bazie zrobiłem już na jutro zupę gulaszową.Dodalem jeszcze marchwi, ziemniaków i papryki i gut. Jutro więc nic nie gotuję, wystarczy z lodówki wyjąć. 
04 lipca 2021 12:27 / 4 osobom podoba się ten post
Hähnchen Geschnetzeltes Gyros-Art. 
Wcześniej na wok-owej patelni podsmażyłem cebulę, paprykę, marchew. Dodałem tego gyrosa oraz tematyczny sos w torebce. Do tego ziemniaki i sałatka z ogórka. Wszyscy  się najedli 
 


 
 
08 lipca 2021 07:48 / 2 osobom podoba się ten post
 
Najchętniej to bym nic nie gotowało w ten gorąc, ale jeść trzeba. Myślę dzisiaj o ziemniaczkach, piersi z kurczaka i mizerii. 
08 lipca 2021 10:24 / 2 osobom podoba się ten post
Zupę jarzynową .Pdp ma problemy z jedzeniem to mu miksuje ,żeby łatwiej i szybciej było 
09 lipca 2021 10:38 / 1 osobie podoba się ten post
Ryba panierowana z REWE, ziemniaczki tłuczone, moja mizeria z dodatkiem rzodkiewki i sałaty.
Jutro gulasz z makaronem i ziemniakami w cząstkach oraz gotowane warzywa.
Nie wiem jak niedziela... Czas pokaże
09 lipca 2021 12:32 / 1 osobie podoba się ten post
Zupa jarzynowa i do tego kluseczki 
Wczorar mi się więcej ugotowało to dzisiaj dojemy .Nic nie mrożę ,no chyba ,że sama to  zjem .Zmienniczka niç nie chce zamrożonego bo i po co jak ona też świetnie gotuje .Na jutro ryba w planach .Na niedzielę pewnie gulasz .
 
09 lipca 2021 16:09
Tatara z łososia dziś nie było ale po zimnym kusztyczku po pieczonej i owszem?