Co dzisiaj gotujesz na obiad? 17

31 maja 2021 15:03 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Proszę bardzo. Kupuję go w REWE.
 

A samemu,? Kolezanko porządny camembert jak kotlet , jajko bułką u na rozgrzanym oleju powoli smażymy . Żurawina do tego , buła i sałata . pycha
 
31 maja 2021 15:53 / 2 osobom podoba się ten post
Te gołąbki. Smaczne jako wypełnienie... Mięso wołowy-wieprzowe, jak ściśnięty klops. Ale to nie nasze gołąbki.
Do tego ziemniaki i sos pomidorowy.
31 maja 2021 15:55 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Nadzienie z ryżu i mięsa mielonego ?

Tak to wyglądało w przekroju, bez kaszy ani bez ryżu. Jak klopsik zawinięty w kapuście.
 
31 maja 2021 18:14 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

A samemu,? Kolezanko:chaplin: porządny camembert jak kotlet , jajko bułką u na rozgrzanym oleju powoli smażymy . Żurawina do tego , buła i sałata . pycha
 

Nie próbowałam, ale mnie zachęciłaś! Żurawina w opakowaniu jest. Ale nabrałam ochotę na skorzystanie z twojej sugestii
31 maja 2021 18:16 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Nie próbowałam, ale mnie zachęciłaś! Żurawina w opakowaniu jest. Ale nabrałam ochotę na skorzystanie z twojej sugestii:-)

Tylko kup dobry ser i powoli go smaż 
01 czerwca 2021 13:13 / 3 osobom podoba się ten post
Ja dzisiaj robie podopiecznej pier0gi 
01 czerwca 2021 16:09 / 4 osobom podoba się ten post
Ja to mam chwilowo fazę na sałatki, wczoraj zielone szparagi i truskawki, a dzisiaj ze smażonym halloumi i domowym chlebkiem naan <3
02 czerwca 2021 13:07 / 3 osobom podoba się ten post
Panowie idą do knajpy, to chyba zrobię sobie ten ser, co jeszcze został. Następnym razem skorzystam z podpowiedzi Dorotee,  kupię Camemmbert i sama panierować go będę.
04 czerwca 2021 08:41 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj będzie ogórkowa i kopytka 
04 czerwca 2021 10:44 / 4 osobom podoba się ten post

Gulasz wieprzowy, kasza, surówki.
Część mięsa odłożyłem i będzie baza do pomidorówki i żurku na weekend. Babcia chętnie je zupy, ja też, więc żaden problem. A opakowanie kaszy z kraju przywiozłem. Jakbym wyczuł, że tu nie będzie. Może jest i w REWE, ale nie mam czasu szukać. 
05 czerwca 2021 17:25 / 4 osobom podoba się ten post
Młody właśnie obiadkolację szykuje. Chyba makaron z jakimś sosem i mielonym- jakaś odmiana spaghetti
05 czerwca 2021 20:22
Zupa szpargałowa, naleśniki z czym, co, ile i komu pasi, właśnie ostatnie, chrupiące z patelaszki poszły na kolację.
A jutro musi być coś polskiego, że palunie lizać, bo to przecież niedziela! ???
05 czerwca 2021 20:27 / 1 osobie podoba się ten post
JanOp1979

Zupa szpargałowa, naleśniki z czym, co, ile i komu pasi, właśnie ostatnie, chrupiące z patelaszki poszły na kolację.
A jutro musi być coś polskiego, że palunie lizać, bo to przecież niedziela! ???

Gęś ????
05 czerwca 2021 20:33
Kika67

Gęś ????

Pudło!!!
Dwie słowie:
mosteczek faszerowany ??
07 czerwca 2021 08:53 / 3 osobom podoba się ten post
Za mna od jakiegoś czasu chodzą gołąbki, także dzisiaj będą na obiad.