Co dzisiaj gotujesz na obiad? 17

22 listopada 2021 12:22 / 6 osobom podoba się ten post
Jeśli są zwolennicy jedzenia mięsa to i przeciwnicy .Ważne by odbywało się to w sposób humanitarny i by zwierzęta żyły w odpowiednich warunkach a każdy z nas wie, że nie zawsze tak jest i to powinno być karane  włącznie z zamknięciem hodowli dożywotnio.
Co do polowań na zwierzęta mam swoje zdanie i nie wypowiem się tu bo mogło by mnie ponieść  .
22 listopada 2021 12:35 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Tak, będę  uważać...ponoć  uzależnia :-):-)

Na to wygląda. Indianka Wielka Stopa o tym w kółko macieju nawija :)
To jeszcze robiłam-pasuje do tych klopsików
https://www.youtube.com/watch?v=f2dIgoIKSZQ
 
22 listopada 2021 13:14 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj córka  PDP  podała rosti ziemniaczane..popularna szwajcarska potrawa.
22 listopada 2021 13:17 / 4 osobom podoba się ten post
Klasyka porosolowa pomidorowa z pomidorami i cynamonem
22 listopada 2021 19:32 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj był gotowiec ale jutro będą "ruskie pierogi" palunie lizać! 
22 listopada 2021 20:08 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie dzisiaj były kotlety albo krokiety ziemniaczane, a do nich pozostałe z soboty ratatuj. 
Smakowało, pdp pierwszy raz takie jadła, zanotowane, że można kiedyś powtórzyć  
23 listopada 2021 07:33 / 3 osobom podoba się ten post
Kasza kuskus, schab w sosie plus surówka.  Na deser jakieś ciacho kupie wracając że spaceru. 
23 listopada 2021 08:15 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa z zamrażarki 
23 listopada 2021 08:18 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Trzeba brać pod uwagę ewentualne zejście do parteru to to zależy co na żołądku zalega ?czy to mięsko jakieś dziś tu bardzo poruszane, rybka czy może jeszcze coś innego .?

Takich złych scenariuszy nie przewuduje :) :) 
23 listopada 2021 08:41 / 4 osobom podoba się ten post
Risotto  z warzywami  ?
23 listopada 2021 17:15 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa z soczewicy, po niemiecku, więc oczywiście Knaker kiełbaski i kawałek  boczku musiały być?. Dosmaczana musztardą ziolową i,już na talerzu,  czerwonym octem balsamicznym .
Muszę przyznać, że smakowała mi, tyle że octem to tylko dla spróbowania swoją porcję skropiłam ?
23 listopada 2021 18:06 / 4 osobom podoba się ten post
Przegląd lodówki rozpoczęty
Warzywa z patelni
24 listopada 2021 13:30 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj szybko-Gnocchi (gotowiec) i sos pieczarkowy. Coś dziobała bez apetytu te Gnocchi, za to sos ciągle sobie dokladała. Aż zapytałam czy jej nie smakują, czy apetytu nie ma, bo wczoraj się na nie cieszyła kiedy oznajmiłam jakie plany obiadowe mamy na dzisiaj. 
Myślała że skoro ja gotuję, to pewnie polskie kupiłam ?tylko że tutaj żadnych polskich produktów nie uświadczysz.
Jak pokazałam opakowanie z Edeki, po tych które dotąd kupowała bo innych tam nie ma, to od razu posmakowały 
24 listopada 2021 14:03 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa jarzynowa z wkładką +deser mojej roboty wszystko wpucowane 
24 listopada 2021 14:21 / 4 osobom podoba się ten post
Lenustwo od Chorwata
Curry kiełbaska bez proszku , fryty , sałatka z ogórkiem kiszonych polskich , to już sama