Co dzisiaj gotujesz na obiad? 17

26 stycznia 2022 14:09 / 3 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Ale z niebywałej delikatności pulpecikami.
Wędruje takie mini na łyżeczce, w towarzystwie żródlanie przezroczystego rosołku na języczek, który przytula drobiażdżek do podniebienia uwalniając z niego całą uwerturę rybno-warzywnych smaków.
Druga łyżeczka, już samej zupy, musi zaraz nastąpić by rozcieńczyć ten obłęd rozkoszy, prowadzący do dziewiczych wypieków na policzkach, spowodowanych naturalnie temperamentem wywaru.
No dla mnie raj i szaleństwo z odrobiną natki????????✅
Ale to tylko preludium do tego, co zaraz nastąpi...

No dobra, nie doprowadzaj nas swoimi opisami do szaleństwa, bo jezyk do tyłka ucieka?. Zapodaj lepiej przepis na te mini rybne cudeńka. Lubię bardzo pulpety, kotlety rybne,ale jem je zawsze gdzieś, u kogoś. Nie umiem ich dobrze zrobić ?. Zawsze mi się rozwalają. Próbowałam  z różnych  ryb,świeżych i mrożonych. Korzystałam z różnych przepisów, ściśle się ich trzymając i improwizując. Zawsze to samo, nigdy nie wyszły mi idealne. Co tam idealne, nawet zadowalające (mnie) nie były
Jestem gotowa raz jeszcze spróbować, proszę o przepis na Twój bulion rybny (tak?) z tym czymś wyjątkowym 
26 stycznia 2022 14:10 / 2 osobom podoba się ten post
"Mniam " mialo być na końcu 
26 stycznia 2022 17:25 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

No dobra, nie doprowadzaj nas swoimi opisami do szaleństwa, bo jezyk do tyłka ucieka?. Zapodaj lepiej przepis na te mini rybne cudeńka. Lubię bardzo pulpety, kotlety rybne,ale jem je zawsze gdzieś, u kogoś. Nie umiem ich dobrze zrobić ?. Zawsze mi się rozwalają. Próbowałam  z różnych  ryb,świeżych i mrożonych. Korzystałam z różnych przepisów, ściśle się ich trzymając i improwizując. Zawsze to samo, nigdy nie wyszły mi idealne. Co tam idealne, nawet zadowalające (mnie) nie były:nerwowa kucharka:. 
Jestem gotowa raz jeszcze spróbować, proszę o przepis na Twój bulion rybny (tak?) z tym czymś wyjątkowym :nerwowa kucharka:

"Nie umiem ich dobrze zrobić ?. Zawsze mi się rozwalają. Próbowałam  z różnych  ryb,świeżych i mrożonych. Korzystałam z różnych przepisów, ściśle się ich trzymając i improwizując. Zawsze to samo, nigdy nie wyszły mi idealne. Co tam idealne, nawet zadowalające (mnie) nie były. "
 
 
 
Mogę tylko napisać, że w takim przypadku, to i balwierz tu ręce rozkłada.
 
:bezradny11:
26 stycznia 2022 18:09 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie dziś zupa ogórkowa, miałam smaka na kwaśne 
26 stycznia 2022 20:00 / 2 osobom podoba się ten post
JanOp1979

"Nie umiem ich dobrze zrobić ?. Zawsze mi się rozwalają. Próbowałam  z różnych  ryb,świeżych i mrożonych. Korzystałam z różnych przepisów, ściśle się ich trzymając i improwizując. Zawsze to samo, nigdy nie wyszły mi idealne. Co tam idealne, nawet zadowalające (mnie) nie były. "
 
 
 
Mogę tylko napisać, że w takim przypadku, to i balwierz tu ręce rozkłada.
 
:bezradny11:

Mam rozumieć że przepisu3nie będzie?☹
26 stycznia 2022 20:04
Gusia29

Mam rozumieć że przepisu3nie będzie?☹

Bedę asystował przy pierwszej, nadarzającej się okazji ??❤
26 stycznia 2022 20:10
mariakoc

U mnie dziś zupa ogórkowa, miałam smaka na kwaśne 

Jutro czwartek, musi być na bogato.
Bedzie na pierwsze! ????
26 stycznia 2022 20:19 / 2 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Bedę asystował przy pierwszej, nadarzającej się okazji ??❤

Jeśli się taka nadarzy ?
27 stycznia 2022 09:05 / 2 osobom podoba się ten post
No kur-cza-ki pieczone i wspomniana ogórkowa o zmysłowym aromacie zasmażonych ogóreczków kiszonych, no naturalnie PL.
Będe spożywał i relacjonował doznanania na gorrrąco! ????????
i :języczuś11:
27 stycznia 2022 10:17 / 6 osobom podoba się ten post
Auflauf - zapiekanka  makaroniwo- warzywna+ 3 rodzaje  Szwajcarskiego sera.Zrobiĺam wczoraj  wieczorem  dla  wszystkich.Syn  PDP wyskoczy z pracy i tylko  podgrzeje.
27 stycznia 2022 10:52 / 6 osobom podoba się ten post
Kwaszona kapucha niemiecka z woreczka, przesmażona na patelni, dwie karkóweczki zamarynowane, już gotowe od rzeźnika, obsmażone na patelni i.... wyjdzie mi wieprzowinka w kapuście.. Wszystko się teraz gotuje na pierwszym stopniu. Z reguły ziemniaki też dodaję do garnka, ale dziś ugotuję je osobno. 
27 stycznia 2022 11:54 / 2 osobom podoba się ten post
Tajming w dechę!!! ?????⏳??????❤***
 
27 stycznia 2022 12:12 / 5 osobom podoba się ten post
Prościzna bo dziadek lekko niedomaga i jest absorbujący.
Spagetti carbonara , sałata . Jeszcze niech się podgrzeje i podaję. Końcowe odliczanie odpalone .
27 stycznia 2022 12:49 / 4 osobom podoba się ten post
Też szybko i bez stresu. Makaron z sosem pieczarkowym, mix sałat z sosem.  
27 stycznia 2022 13:00 / 5 osobom podoba się ten post
U mnie dziś gulasz ,ślubny wczoraj zrobił na dwa dni i kluski gotowe juz ,surówka wcześniej zakupiona .A mama mi wątróbkę kupiła to może jutro .Z jabłkiem na patelni wyląduje + cebulka wg.przepisu Mutti