Powitajki przy kawie 66

08 października 2021 13:35 / 4 osobom podoba się ten post
witam pięknie w piątek weekendu początek zdrówka i słóneczka życzą wszystkim
08 października 2021 14:52 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A morze kiedyś w gury przyjedziesz? :gwizdanie:

Ale jakiś Guru musi Ją przywołać 
08 października 2021 16:58 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ale jakiś Guru musi Ją przywołać :-)

Wiedzialam, że Luke to Dalajlama  To pewnie do Tybetu gdzieś skoczymy 
08 października 2021 17:00 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

A morze kiedyś w gury przyjedziesz? :gwizdanie:

Hentnie 
08 października 2021 20:30
Gusia29

Zalajkowałam  powitanie,bo ja kulturalna jestem :-)
Aż tak hurra?
Możesz się rozczarować. Jedni już się doczekali. Tak samo mądrzy jak nasze władze, ale duuużooo bagatsi . Zwykli obywatele nie stali się ani trochę szczęśliwsi. 
Piszesz-nam nie potrzeba...,my nie chcemy...
My, to wszyscy obywatele naszej wspólnej Polski. 
Nie znam się na polityce, ale nawet gdybym się znała, nie wypowiadałabym się w imieniu wszystkich Polaków, bo zwyczajnie nie mam takiego prawa. I nikt takiego prawa nie ma. 
Pooglądałam sobie wczoraj wieczorem wiadomości. Dla porównania ,w różnych stacjach telewizyjnych. Słuchając tych "jedynie słusznych ",, nie wierzyłam w to co słyszę. Tak, oni są przekonani o jedynej słusznej racji, swojej własnej. Mają w sobie tyle pychy i zadufania, że mówią w imieniu wszystkich obywateli.
Ja,wolna obywatelka z prawem wyborczym, takiego przyzwolenia im nie dałam. 

Też się witam kulturalnie 🤝😃
L.mn, ponieważ czuję się wspólnotą , naród Pl tworzymy my. Jeśli napiszę w l.p , nie zmienia to faktu mojego myślenia . Nie wypowiadam się za wszystkich, bo nigdy nie ma 1-1 . Ale zwolenniķów wyjścia z Ue jest tez jakaś cześć. A jaka , .....  moze będzie referendum?  Na pewno nie szukać ich na emigracji 😉  
Polska weszła na zasadach, ter nie ma zasad . A wartość jest w kasie i interesach. Solidarność ue widać na gazie i traktowaniu Rosjan. Solidarnosc tylko miedzy kumplami . Przez caly ten okres Pl nigdy nie była traktowana na równi, nikt się znami nie liczył , za to bardzo chętnie skorzystaliby z naszych terenów pod swoje molochy, a wszystko co najlepsze sprzedać, albo wprowadzić swoje DB. Wydoić i mieć gdzieś. 
Porażką jest taka unia, która staje się dyktaturą i dominacją dwóch państw, z czego jedno jest i tak paziem.  Może być tak nawet,ze za Polską pójdą inne państwa, które mają swoje myślenie i politykę i nie pasuje im narzucanie propagandy niby gospodarczego rozwoju. I tutaj , pozdrowienia dla mądrych Czech i Węgier. Ale jakże oczywiście nielubianych, bo niewygodnych. 😁✌🖐
08 października 2021 21:00
Kamaa84

Też się witam kulturalnie 🤝😃
L.mn, ponieważ czuję się wspólnotą , naród Pl tworzymy my. Jeśli napiszę w l.p , nie zmienia to faktu mojego myślenia . Nie wypowiadam się za wszystkich, bo nigdy nie ma 1-1 . Ale zwolenniķów wyjścia z Ue jest tez jakaś cześć. A jaka , .....  moze będzie referendum?  Na pewno nie szukać ich na emigracji 😉  
Polska weszła na zasadach, ter nie ma zasad . A wartość jest w kasie i interesach. Solidarność ue widać na gazie i traktowaniu Rosjan. Solidarnosc tylko miedzy kumplami . Przez caly ten okres Pl nigdy nie była traktowana na równi, nikt się znami nie liczył , za to bardzo chętnie skorzystaliby z naszych terenów pod swoje molochy, a wszystko co najlepsze sprzedać, albo wprowadzić swoje DB. Wydoić i mieć gdzieś. 
Porażką jest taka unia, która staje się dyktaturą i dominacją dwóch państw, z czego jedno jest i tak paziem.  Może być tak nawet,ze za Polską pójdą inne państwa, które mają swoje myślenie i politykę i nie pasuje im narzucanie propagandy niby gospodarczego rozwoju. I tutaj , pozdrowienia dla mądrych Czech i Węgier. Ale jakże oczywiście nielubianych, bo niewygodnych. 😁✌🖐

Kamaa, każdy  ma prawo do własnego zdania i ,nawet jeśli jest różne od mojego,  to je szanuję. Jeśli jednak zabieram głos w dyskusji, to wypowiadam się wyłącznie we własnym imieniu. Nie rozwijajmy jednak tej dyskusji, bo to chyba nie jest właściwe miejsce . Tylu polityków i politykierów wokół, jeden specjalista i znawca lepszy od drugiego, że chyba wystarczy. 
Co by się nie działo, to,niestety, głos przeciętnego Kowalskiego nie ma znaczenia, bo nikt go o  zdanie nie zapyta. 
08 października 2021 21:01 / 3 osobom podoba się ten post
Na razie nie ma o co kopii kruszyć. Jest póki co dużo szumu, który robią media. Nikt nas nie wygania, my też nie zamierzamy wychodzić, a jak wyjdziemy to sami. 
08 października 2021 23:00 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Widzę że nie tylko ja się ,,machnęłam "z tą płcią :smiech2:

A z kąd mogłam wiedzieć że to facet   nie widziałam  przecież, no ale po krzykach mogłam się domyśleć  nie urągając mu (temu facetowi)  
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.