Powitajki przy kawie 66

08 października 2021 13:35 / 4 osobom podoba się ten post
witam pięknie w piątek weekendu początek zdrówka i słóneczka życzą wszystkim
08 października 2021 14:52 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A morze kiedyś w gury przyjedziesz? :gwizdanie:

Ale jakiś Guru musi Ją przywołać 
08 października 2021 16:58 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ale jakiś Guru musi Ją przywołać :-)

Wiedzialam, że Luke to Dalajlama  To pewnie do Tybetu gdzieś skoczymy 
08 października 2021 17:00 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

A morze kiedyś w gury przyjedziesz? :gwizdanie:

Hentnie 
08 października 2021 20:30
Gusia29

Zalajkowałam  powitanie,bo ja kulturalna jestem :-)
Aż tak hurra?
Możesz się rozczarować. Jedni już się doczekali. Tak samo mądrzy jak nasze władze, ale duuużooo bagatsi . Zwykli obywatele nie stali się ani trochę szczęśliwsi. 
Piszesz-nam nie potrzeba...,my nie chcemy...
My, to wszyscy obywatele naszej wspólnej Polski. 
Nie znam się na polityce, ale nawet gdybym się znała, nie wypowiadałabym się w imieniu wszystkich Polaków, bo zwyczajnie nie mam takiego prawa. I nikt takiego prawa nie ma. 
Pooglądałam sobie wczoraj wieczorem wiadomości. Dla porównania ,w różnych stacjach telewizyjnych. Słuchając tych "jedynie słusznych ",, nie wierzyłam w to co słyszę. Tak, oni są przekonani o jedynej słusznej racji, swojej własnej. Mają w sobie tyle pychy i zadufania, że mówią w imieniu wszystkich obywateli.
Ja,wolna obywatelka z prawem wyborczym, takiego przyzwolenia im nie dałam. 

Też się witam kulturalnie ??
L.mn, ponieważ czuję się wspólnotą , naród Pl tworzymy my. Jeśli napiszę w l.p , nie zmienia to faktu mojego myślenia . Nie wypowiadam się za wszystkich, bo nigdy nie ma 1-1 . Ale zwolenniķów wyjścia z Ue jest tez jakaś cześć. A jaka , .....  moze będzie referendum?  Na pewno nie szukać ich na emigracji ?  
Polska weszła na zasadach, ter nie ma zasad . A wartość jest w kasie i interesach. Solidarność ue widać na gazie i traktowaniu Rosjan. Solidarnosc tylko miedzy kumplami . Przez caly ten okres Pl nigdy nie była traktowana na równi, nikt się znami nie liczył , za to bardzo chętnie skorzystaliby z naszych terenów pod swoje molochy, a wszystko co najlepsze sprzedać, albo wprowadzić swoje DB. Wydoić i mieć gdzieś. 
Porażką jest taka unia, która staje się dyktaturą i dominacją dwóch państw, z czego jedno jest i tak paziem.  Może być tak nawet,ze za Polską pójdą inne państwa, które mają swoje myślenie i politykę i nie pasuje im narzucanie propagandy niby gospodarczego rozwoju. I tutaj , pozdrowienia dla mądrych Czech i Węgier. Ale jakże oczywiście nielubianych, bo niewygodnych. ?✌?
08 października 2021 21:00
Kamaa84

Też się witam kulturalnie ??
L.mn, ponieważ czuję się wspólnotą , naród Pl tworzymy my. Jeśli napiszę w l.p , nie zmienia to faktu mojego myślenia . Nie wypowiadam się za wszystkich, bo nigdy nie ma 1-1 . Ale zwolenniķów wyjścia z Ue jest tez jakaś cześć. A jaka , .....  moze będzie referendum?  Na pewno nie szukać ich na emigracji ?  
Polska weszła na zasadach, ter nie ma zasad . A wartość jest w kasie i interesach. Solidarność ue widać na gazie i traktowaniu Rosjan. Solidarnosc tylko miedzy kumplami . Przez caly ten okres Pl nigdy nie była traktowana na równi, nikt się znami nie liczył , za to bardzo chętnie skorzystaliby z naszych terenów pod swoje molochy, a wszystko co najlepsze sprzedać, albo wprowadzić swoje DB. Wydoić i mieć gdzieś. 
Porażką jest taka unia, która staje się dyktaturą i dominacją dwóch państw, z czego jedno jest i tak paziem.  Może być tak nawet,ze za Polską pójdą inne państwa, które mają swoje myślenie i politykę i nie pasuje im narzucanie propagandy niby gospodarczego rozwoju. I tutaj , pozdrowienia dla mądrych Czech i Węgier. Ale jakże oczywiście nielubianych, bo niewygodnych. ?✌?

Kamaa, każdy  ma prawo do własnego zdania i ,nawet jeśli jest różne od mojego,  to je szanuję. Jeśli jednak zabieram głos w dyskusji, to wypowiadam się wyłącznie we własnym imieniu. Nie rozwijajmy jednak tej dyskusji, bo to chyba nie jest właściwe miejsce . Tylu polityków i politykierów wokół, jeden specjalista i znawca lepszy od drugiego, że chyba wystarczy. 
Co by się nie działo, to,niestety, głos przeciętnego Kowalskiego nie ma znaczenia, bo nikt go o  zdanie nie zapyta. 
08 października 2021 21:01 / 3 osobom podoba się ten post
Na razie nie ma o co kopii kruszyć. Jest póki co dużo szumu, który robią media. Nikt nas nie wygania, my też nie zamierzamy wychodzić, a jak wyjdziemy to sami. 
08 października 2021 23:00 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Widzę że nie tylko ja się ,,machnęłam "z tą płcią :smiech2:

A z kąd mogłam wiedzieć że to facet   nie widziałam  przecież, no ale po krzykach mogłam się domyśleć  nie urągając mu (temu facetowi)