Powitajki przy kawie 66

08 października 2021 06:16 / 8 osobom podoba się ten post
Fiore nie krzycz tak  Biore kawe i lece 
To miłego dzionka i do puśniej 
08 października 2021 06:50 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Fiore nie krzycz tak :lol1: Biore kawe i lece 
To miłego dzionka i do puśniej :lol3:

cos mnie od rana energia roznosi 
08 października 2021 06:56 / 9 osobom podoba się ten post
Mnie też obudziłaś  Dzień dobry wszystkim idę robić herbatę jak nigdy jestem już wyspana  Za oknem jeszcze szarawo i zimno ale w dzień ma być ciepło  Miłego dnia i spokojnego 
08 października 2021 06:57 / 7 osobom podoba się ten post
Dobry ? wszystkim miłego, szybkiego dnia a ja powoli rozpoczynam pierwszy dzień w pracy po urlopie ??
08 października 2021 06:58 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego piątku.U mnie jeszcze bardziej ciemno niż szaro.Czekam na słońce.
08 października 2021 07:44 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Piątek i weekendu początek.  Moje dziś wyjeżdża do pracy i ja też czekam na info kiedy wyjazd czy sobota czy niedziela? . Jade w nowe miejsce więc jak będzie? Czas pokaże.  Za oknem piękne slonce. A teraz, czas na kawkę. 
08 października 2021 07:49 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia, trochę pracy tylko do południa, przecież to już weekend 
08 października 2021 08:36 / 9 osobom podoba się ten post
Szybko się z zwami przywitam dziewczyny i chlopaki Drugi dzień urlopu za mną i co z tego jak i tak o 7 juz wyspana ,jeszcze się nie przestawił moj zegar na urlopowy ,domowy .Jutro start w góry i porywamy córę,co będzie sama przez weekend  w domu siedziała, przy okazji poplotkujemy trochę ?Luke masz szczęście i moc ze mi słońce dzis podesłałeś bo jeszcze wczoraj to ciańko to widziałam. Tina od rana biega ,włosy przefarbowała Na odliczajkach szampan sie leje ,reszta ekipy w pełnej gotowości jak poranne ptaszki (Marta pamiętam co mam zrobić )No to do następnego razu .Przylecę z fotkami.Spokojnej pracy?
08 października 2021 09:13 / 5 osobom podoba się ten post
Fiore

:-):bravo: cos mnie od rana energia roznosi :yahoo:

Prawie 140 na fitbitcie  Chłodniej to mozna było polecieć interwałem :)
08 października 2021 09:16 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Szybko się z zwami przywitam dziewczyny i chlopaki :-)Drugi dzień urlopu za mną i co z tego jak i tak o 7 juz wyspana ,jeszcze się nie przestawił moj zegar na urlopowy ,domowy .Jutro start w góry i porywamy córę,co będzie sama przez weekend  w domu siedziała, przy okazji poplotkujemy trochę ?Luke masz szczęście i moc ze mi słońce dzis podesłałeś bo jeszcze wczoraj to ciańko to widziałam. Tina od rana biega ,włosy przefarbowała :-)Na odliczajkach szampan sie leje ,reszta ekipy w pełnej gotowości jak poranne ptaszki (Marta pamiętam co mam zrobić :-))No to do następnego razu .Przylecę z fotkami.Spokojnej pracy?

Czesto to robię , średnio 3-4 razy w tygodniu i nie sama  Tu taki zwyczaj . Gif pierwszy z brzega, bo już na mnie czekali, ale...dziewczyna podobna z włosów do mojej siostry. Ma długie , kasztanowe i tez biega, ale wieczorkiem :)
A Ty tam na urlopie wiesz...Pełną piersią -tak trzeba 
08 października 2021 09:18 / 4 osobom podoba się ten post
nincia

Mnie też obudziłaś :-) Dzień dobry wszystkim idę robić herbatę:kawa1: jak nigdy jestem już wyspana :radosc: Za oknem jeszcze szarawo i zimno ale w dzień ma być ciepło :radosc1: Miłego dnia i spokojnego :kwiatek dla ciebie2:

Fiore chyba musi własną fotkę w awatar wstawić...Kiedyś miał. To chłopak i to jaki 
08 października 2021 09:27 / 5 osobom podoba się ten post
Dzieńdobry Opiekunkowo
08 października 2021 09:28 / 3 osobom podoba się ten post
poznanianka1

No , i jesteśmy w czarnej .... Kolejny krok do Polexitu zrobiony. Witaj wschodzie .Masakra ???

Polexit to nam raczej nie grozi.  I tak to w referendum się rozstrzyga. 
08 października 2021 09:34 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Szybko się z zwami przywitam dziewczyny i chlopaki :-)Drugi dzień urlopu za mną i co z tego jak i tak o 7 juz wyspana ,jeszcze się nie przestawił moj zegar na urlopowy ,domowy .Jutro start w góry i porywamy córę,co będzie sama przez weekend  w domu siedziała, przy okazji poplotkujemy trochę ?Luke masz szczęście i moc ze mi słońce dzis podesłałeś bo jeszcze wczoraj to ciańko to widziałam. Tina od rana biega ,włosy przefarbowała :-)Na odliczajkach szampan sie leje ,reszta ekipy w pełnej gotowości jak poranne ptaszki (Marta pamiętam co mam zrobić :-))No to do następnego razu .Przylecę z fotkami.Spokojnej pracy?

Dzięki a w które góry się wybierasz?  
08 października 2021 09:45 / 7 osobom podoba się ten post
Witam słonecznie w weekendowy piątek 
Pięknie, słonecznie, temperatura około 10 stopni, jutro i pojutrze też dużo słonka, ale spadek temperatury do około 5 stopni. To tam, gdzie ja będę. Najważniejsze, że bez opadów. 
Wszystkim życzę spokojnego i miłego dnia
Tylko proszę się nie przemęczać w pracy, a wszystkim urlopującym się udanego urlopu