Powitajki przy kawie 66

06 lipca 2021 06:13 / 6 osobom podoba się ten post
Doberek wtorkowo przy dużej czarnej.Wczoraj znowu zaliczyłam seans filmowy no i obudziłam się troszkę później,a raczej mus był ?? Słoneczko wygląda nieśmiało ale wiater widzę hula.Dobrze, że wczoraj wybrałam się na zakupy.Dzisiaj wytaszcze tylko odkurzacz i zobaczę jak seniorka na niego zareaguje.No,to lecę dalej na ploty a Wam spokojnego dnia życzę,bez nerw i stresu.
06 lipca 2021 06:22 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ?‍♂️
 
Pogodny dzionek przed nami. 
 
Życzę Wam spokojnego i miłego dnia  
 
 
06 lipca 2021 06:52 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnego,bezstresowego wtorku!U mnie bez zmian-cisza,spokój.Dawno nie miałam tak spokojnego miejsca pracy.
06 lipca 2021 07:35 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i miłego dnia žyczę .Jak się u mnie rozpadało tak od niedzieli pada codziennie .Jutro muszę trochę wcześniej wstać czyli o 8 30 bo o 9 30 mój  pdp musi być wyrychtowany i czekać z plecaczkiem na taksówkię 
Pierwszy raz do przedszkola idzie ?
Córka zostawiła prospekty ,ładnie tam będzie miał .Może kiedyś tam podejdę zobaczyć z bliska bo ten budynek z okien dziadkowego domu widać .Heim tam jest ,a w drugim budynku tagespflege .Jak dla mnie to świetne spokojne miejsce pracy ale przyjechałam tutaj bo zrezygnowały dwie stałe opiekunki 
 
06 lipca 2021 07:57 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego, kolejnego lipcowego dnia życzę 
06 lipca 2021 07:59 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry☀ ?⏰. Urlop przepolowiony   więc jeszcze 4 tygodnie i planuje wyjazd. Póki co  . Teraz kawka i Wam też zostawiam. Miłego dnia. 
06 lipca 2021 08:15 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry?wolne przeleciało ...czas troszkę popracować...miłego dnia
06 lipca 2021 13:39 / 5 osobom podoba się ten post
Dobre wiadomości dzisiaj do mnie dotarły 
Rodzina zaakceptowała moją koležankę na wymianę za mnie 
Bardzo fajna praca mi się trafiła .w tym roku mam niebywałe szczęście do pdp (wszyscy grzeczni )gorzej wygląda sprawa z ich rodzinami 
Tutaj jest wszystko w porządku czyli wszyscy ,normalni "
Idę na miasto ,może ............... nie powiem bo mam tego w nadmiarze 
06 lipca 2021 16:22 / 4 osobom podoba się ten post
Hej ludzie  A co to za dobrobyt tu widzę po oczach bijący? Oj bo mnie olera weźnie 
Oj jaja sobie robię takie prawdziwe. Oby tak dalej. No. U mnie nudy, praca jak praca, tylko kotka przyszła się najeść na sępa. Często tak robi, a przynajmniej sobie rości :)
Miłego dzionka.
07 lipca 2021 05:44 / 6 osobom podoba się ten post
Doberek środowo.Spalam kiepsko, już przed piąta robiłam kawę.Wczoraj podniosła mi trochę ciśnienie seniorka.Przyszla wieczorem na górę, byłam akurat w kuchni.No i zaczęła wydzierać się co ja tutaj robię, że ona o niczym nie wie, że wszyscy traktują ją jak idiotkę.Spokojnie tłumaczyłam, że ja tu pracuje, że zatrudniła mnie jej córka i tym podobne.Zeszla po chwili na dół,a ja normalnie przed 21 a poszłam zasunąć u niej żaluzje.Siedziala naburmuszona,kolacja nietknięta.Wieczor już miałam spaprany.To takie kwiatki w naszej pracy z demencyjnymi seniorami.Jakos trzeba będzie przez to przejść,a tu mija dopiero pierwszy tydzień turnusu.Ale jak to mówimy, środa minie, tydzień zginie.
07 lipca 2021 06:53 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnej,bezstresowej środy.To ja podobnie jak Maluda- środa przeleci tydzień obleci!!!
07 lipca 2021 07:03 / 6 osobom podoba się ten post
A u mnie spokojnie dziś było w nocy... Nie ma reguły. Żadnego hallo w nocy.
Tak więc mogę powiedzieć, że się wyspałem.
 
Dzień dobry wszystkim

Pochmurno i lekko kropi,, ale ciepło i  na balkonie smakuje, przy akompaniamencie ptasich śpiewów.
 
Miłego dnia 
07 lipca 2021 07:17 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego, przyjemnego dnia w samym środku tygodnia mało pracy,zero stresu 
07 lipca 2021 07:48 / 4 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :kawa1::kawa1:spokojnego, przyjemnego dnia w samym środku tygodnia :radosc1:mało pracy,zero stresu :kwiatek dla ciebie2:

Przydałoby się mało pracy... ale to chyba dzisiaj się nie spełni. Dobrego dnia! :) 
07 lipca 2021 08:08 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w środę....wypita...pdp jeszcze śpi,czyli czas oczekiwania....pomalutku do przodu.Miłego dnia