Powitajki przy kawie 67

07 grudnia 2021 11:45 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Był nad ranem i stopniał:-)

Chyba gorące ludzie tam mieszkają ?
07 grudnia 2021 11:47 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Dzień dobry w południe,dłużej sobie pospałam bo nie mam już takich obowiązków jak w DE, teraz przygotowania do obiadu,nie ma pośpiechu że musi być na czas.W domu jest tak że nic nie muszę na czas,tylko mogę, fajnie że nic nie muszę choć pewne obowiązki są. Wszystkim życzę spokojnego dzionka :-)

Choinka już stoi ?
A jak stoi to gdzie ? ?
07 grudnia 2021 12:50 / 7 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Choinka już stoi ?
A jak stoi to gdzie ? :-)?

Ach święta - świetami ale żeby tak się nakręcac ? Choinki już w listopadzie tutaj sprzedają ( w PL nie wiem ) 
Ja tego nie rozumiem ?. To napiecie przedświąteczne ... niespecjalnie lubie,  ten pośpiech, zakupy, ozdoby, 
Janpo choinkę zawsze w ostatnim tygodniu się wybierałem ( w tym roku nie będzie inaczej ?)
Tu już ostatni tydzień  - i nawet nie wspominam o choince. Może zmiennik się z tym będzie męczył ( a  lubi? to bez męki )
 
Pozdrawiam wszystkich 
a szczególnie tych co niestety zostają na święta tu w pracy (DE czy CH... gdziekolwiek poza rodzinnym miejscem) 
07 grudnia 2021 13:50 / 6 osobom podoba się ten post
Roman

Ach święta - świetami ale żeby tak się nakręcac ? Choinki już w listopadzie tutaj sprzedają ( w PL nie wiem ) 
Ja tego nie rozumiem ?. To napiecie przedświąteczne ... niespecjalnie lubie,  ten pośpiech, zakupy, ozdoby, 
Janpo choinkę zawsze w ostatnim tygodniu się wybierałem ( w tym roku nie będzie inaczej ?)
Tu już ostatni tydzień  - i nawet nie wspominam o choince. Może zmiennik się z tym będzie męczył ( a  lubi? to bez męki )
 
Pozdrawiam wszystkich 
a szczególnie tych co niestety zostają na święta tu w pracy (DE czy CH... gdziekolwiek poza rodzinnym miejscem) 

Ja się tam nie nakręcam, tym bardziej że ostatnimi czasy święta w De ,,świętowałam "Inne niż u nas bez wątpienia .A teraz jak przyjadę wystarczająco czasu by wszystko ogarnąć. Pisałam że po powrocie będę musiała 5 bieg włączyć ?Żart. Napewno odpadną mi porządki przedświąteczne bo mam pomocnika .W kuchni działać będziemy oboje ?
A to że tu w De grubo wcześniej dekoracje i słodycze w sklepach to od dawna wiemy .
Kiedyś u nas w Pl była gonitwa przed świętami by zdobyć rybę pomarańcze ,kawę....te czasy za nami teraz jest wszystko tylko kasa potrzebna.
 Nie żebym tęskniła bardzo za tamtymi czasami ale jakoś wszystko inaczej smakowało, bo trzeba  było się  trochę nagimnastykować by zdobyć to czy tamto .Ludzie też byli b.zyczliwi .
07 grudnia 2021 14:34 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, spóźnione trochę bo u mnie do obiadu to czasu specjalnie nie ma ?
Właśnie wróciłam ze spaceru, przy okazji zaopatrzyłam się w Edece w smakołyki. Kabanasów polecanych przez Konwalię nie było.
Tak się zastanawiam, czy przypadkiem mojej pedepci demencja nie zaczyna dopadać. Wczoraj ze szczegółami opowiadała o wydarzeniach sprzed 70-ciu kilku lat, a po kilku godzinach jak gdyby nigdy nic. Humorem tryskała przed pójściem do łóżka, dzisiaj od rana roześmiana. Ani do fryzjerki pretensji żadnych że coś nie tak, a do mnie tylko proszę i dziękuję, i obiad smaczny, no ale szpinak trudno chyba zepsuć?
Nawet nie skomentowała kiedy powiedziałam że zostawiam cały bajzel poobiedni i idę na spacer, póki nie pada a posprzątam później, tylko -ja, naturlich, mach das 
Tydzień szybko zleci,dzisiaj fryzjerka, jutro kąpiel, czwartek o 12-tej jedzie do szpitala na kontrolę, to też kilka godzin Jej nie będzie, a później to już aby do wolnej soboty iiii...polecą ostatnie dni. 
Przed chwilą dostałam info od zmienniczki że rezygnuje z tej Stelli bo znalazła lepszą, za podobne pieniądze ale bez nocek. Ma dziewczyna szczęście. Nie będę o tym nikogo informowała, niech się firma martwi i szuka dalej. Jakoś wcale się nie martwię co będzie z seniorką jak nikogo nie znajdą do 18-tego, ani tym ,kto tutaj przyjedzie. 
Miłego popołudnia Opiekunkowo 
07 grudnia 2021 14:42 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Choinka już stoi ?
A jak stoi to gdzie ? :-)?

Trochę za wcześnie na choinkę, dzieci małych już nie ma ani wnuków małych to choinka będzie mała i sztuczna. Będzie stała w salonie koło drzwi balkonowych  Jestem już po obiedzie i oglądam telewizję "Na sygnale"  dawno nie oglądałam 
07 grudnia 2021 15:31 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, spóźnione trochę bo u mnie do obiadu to czasu specjalnie nie ma ?
Właśnie wróciłam ze spaceru, przy okazji zaopatrzyłam się w Edece w smakołyki. Kabanasów polecanych przez Konwalię nie było.
Tak się zastanawiam, czy przypadkiem mojej pedepci demencja nie zaczyna dopadać. Wczoraj ze szczegółami opowiadała o wydarzeniach sprzed 70-ciu kilku lat, a po kilku godzinach jak gdyby nigdy nic. Humorem tryskała przed pójściem do łóżka, dzisiaj od rana roześmiana. Ani do fryzjerki pretensji żadnych że coś nie tak, a do mnie tylko proszę i dziękuję, i obiad smaczny, no ale szpinak trudno chyba zepsuć?
Nawet nie skomentowała kiedy powiedziałam że zostawiam cały bajzel poobiedni i idę na spacer, póki nie pada a posprzątam później, tylko -ja, naturlich, mach das :zaskoczenie1:
Tydzień szybko zleci,dzisiaj fryzjerka, jutro kąpiel, czwartek o 12-tej jedzie do szpitala na kontrolę, to też kilka godzin Jej nie będzie, a później to już aby do wolnej soboty iiii...polecą ostatnie dni. 
Przed chwilą dostałam info od zmienniczki że rezygnuje z tej Stelli bo znalazła lepszą, za podobne pieniądze ale bez nocek. Ma dziewczyna szczęście. Nie będę o tym nikogo informowała, niech się firma martwi i szuka dalej. Jakoś wcale się nie martwię co będzie z seniorką jak nikogo nie znajdą do 18-tego, ani tym ,kto tutaj przyjedzie. 
Miłego popołudnia Opiekunkowo :angel3:

są córeczki to może po smakują tego miodu opieki nad matką.  wojna domowa gwarantowana. 
07 grudnia 2021 16:24 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

:super:są córeczki to może po smakują tego miodu opieki nad matką. :smiech3: wojna domowa gwarantowana. :-)

Może nie będzie tak źle ?
Jak nie będzie chętnej, to będą musiały pogłówkować wszystkie trzy i poszukać jakiegoś rozwiązania. Obie córki jeszcze pracują więc mogą ewentualnie w weekend zająć się matką 
07 grudnia 2021 17:15 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Może nie będzie tak źle ?
Jak nie będzie chętnej, to będą musiały pogłówkować wszystkie trzy i poszukać jakiegoś rozwiązania. Obie córki jeszcze pracują więc mogą ewentualnie w weekend zająć się matką 

A moze tam powinien jechać facet 
07 grudnia 2021 17:54 / 3 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór Słoneczka 
Bardzo wydajny dzionek za mną.
Ale klawo jak cholera i byle przed piętnastym grudnia do domu ???????
07 grudnia 2021 17:56 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A moze tam powinien jechać facet :nerwowy::-)

Raz cygan...   
 
 
07 grudnia 2021 18:16 / 1 osobie podoba się ten post
JanOp1979

Raz cygan... :-) :smiech3: :smiech2:
:boi sie: 
 

???ale o co się rozchodzi z tym cyganem?
07 grudnia 2021 18:32 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

???ale o co się rozchodzi z tym cyganem?

Aaa haha ha... , już wszystko byś chciała wiedzieć a najlepiej estetycznie na tacy podane.
Jak Igor z "Paranienormalnych": 
"Domyśl się!"   
07 grudnia 2021 19:01 / 1 osobie podoba się ten post
JanOp1979

Raz cygan... :-) :smiech3: :smiech2:
:boi sie: 
 

Hmmm
Czyli co Paranienormalnych obejrzeć?
07 grudnia 2021 19:09 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Hmmm:rozmysla:
Czyli co Paranienormalnych obejrzeć?:bezradny:

A może dobrze prześwietluć ofertę?
Może być z "Mariolką" z PN w tle ????