Powitajki przy kawie 67

08 grudnia 2021 07:12 / 5 osobom podoba się ten post
Witam.  Środa przeleci tydzień obleci.  Dziś muszę wyskoczyć po małe zakupy a resztę jutro dokupie co by na piątek nie zostawiać takiej pracy bo poprostu nie będzie mi się już chciało. Trochę kasy zostawię zmianie a w sobotę lub w niedzielę będą tutaj synowie bo i córka babki z Anglii przyleci na około 5 dni więc niech dają nowa kwotę na zakupy jak co tydzień.  Jak znam życie to pewnie agencja nowej koleżanki nie poinformowała o tym, że córka tu będzie i że tak naprawdę tutaj zmiana potrzebna na dwa tygodnie plus 2 dni bo 27 grudnia pdp idzie na operację biodra. Ale to nie mój już ból. Ja już do domciu bardzo chce jechac  i o niczym innym nie myślę. Wszystko spokojnego dnia  a tam gdzie jest Gusia serdecznie współczuję kolejnej koleżance bo albo będą sie notorycznie tam zmieniać albo w końcu babka popadnie na taka, że to ona będzie babka żądzić. 
08 grudnia 2021 07:26 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 

Pogodnie , bez opadów, lekki mrozik, przyjemnie. Blisko, coraz bliżej...do Wigilii.
Życzę miłego dnia Opiekunkowo 
08 grudnia 2021 08:12 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry i miłego, bezstresowego dnia zyczę?
08 grudnia 2021 08:16 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Doberek  srodowo. Wczoraj  zrobilam sobie maraton  filmowy  I udalo  MI sie  pospac  prawie  do 5.30 .Teraz  mocna  czarna, a pozniej  poprawianie  urody. Dzisiaj tez  troszke  poobserwuje  pdp, no wczoraj  dostala  3dawke przypominajaca. Jedzie  na swieta  do Austrii. Ja juz  powoli  myslami w  domku, fajne  takie  krotkie  zlecenia. Narka, kawa  stygnie, milej srody Opiekunowo. 

A co oglądałaś ciekawego ??
08 grudnia 2021 08:21 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Hej Maluda, melduję się jako pierwsza obecna. Witam co prawda spod kołdry, ale już tylko doleżę trochę. O 5:30 pobudka na pipi, zapakowałam pedepcię z powrotem  do łóżka i wróciłam do swojego. Zasnąć raczej już nie zasnę bo stres związany z pierwszą kąpielą seniorki. Żaden prysznic tylko wanna. Co prawda o 9:30 przyjdzie fajna dziewczyna z Caritasu, ale przygotowania zaplanowane już na godzinę wcześniej. Mam asystować i się uczyć, bo w następnym  tygodniu już same będziemy się badować. Angażowanie w to Caritasu to,zdaniem pdp, wyrzucanie pieniędzy. Ona wie swoje a ja swoje, tzn wiem, że sama kąpać jej nie będę. Mogę asystować córce. Dobrze że już środa bo wiadomo, środa minie tydzień zginie ?
Przyjemnego, spokojnego dnia życzę :angel3:

Co za uparta kobieta nogę miała złamaną i do wanny się pcha? macie tam to krzesło na pilota do wanny ?Pewnie 
nie ,kurcze sama się za to nie zabieraj .
08 grudnia 2021 08:29 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie czas na śniadanie i kawkę później trochę obowiązków, byle do przerwy i następny dzień pracy miniespokojnego dzionka wszystkim 
08 grudnia 2021 08:45 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A co oglądałaś ciekawego ??

Krawcowa z Madrytu, koleżanka mi poleciła. Jestem przy 12 tym odcinku, a pozostało mi jeszcze siedem 
08 grudnia 2021 09:24 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Już po śniadaniu..przysnęłam sobie  dzisiaj, też przez filmPada deszcz, pewnie pauza w domu.PDP nieśmiało  zapytał  czy pogramy w kości....Oczywiście Miłego dnia kochani 
08 grudnia 2021 11:05 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo w Bydgoszczy zima
08 grudnia 2021 13:34 / 6 osobom podoba się ten post
Pochowali się wszyscy ?
To może fajną muzyczką wyciągnę z ukrycia 
08 grudnia 2021 13:52 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pochowali się wszyscy ?
To może fajną muzyczką wyciągnę z ukrycia :slucha muzyki:

No i udało Ci się, muzyczka akurat na chwilę odpoczynku . Dziękuję 
Jestem i uciekam do Jak minął dzień 
08 grudnia 2021 13:53 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Co za uparta kobieta nogę miała złamaną i do wanny się pcha? macie tam to krzesło na pilota do wanny ?Pewnie 
nie ,kurcze sama się za to nie zabieraj .

Prysznic za wąski i z wysokim brodzikiem, więc nie wjedzie. 
Jest to krzesło na pilota 
08 grudnia 2021 14:20 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pochowali się wszyscy ?
To może fajną muzyczką wyciągnę z ukrycia :slucha muzyki:

08 grudnia 2021 14:40 / 3 osobom podoba się ten post
Serwus Słoneczka!
Piękna pogoda, to nie mam co wegetować w domu.
Frunę ponad i dosięgnę co moje ?❤???
Miłego popołudnia ?
08 grudnia 2021 15:14 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pochowali się wszyscy ?
To może fajną muzyczką wyciągnę z ukrycia :slucha muzyki:

Śliczna