Powitajki przy kawie 67

09 grudnia 2021 06:20 / 6 osobom podoba się ten post
Doberek czwartkowo, pije  kawe I nadrabiam  zaleglosci  w czytaniu  forum z wczoraj. Ale sie  dzialo. Ja pinowalam mojej pdp, no niezbyt sie czula po trzeciej dance. Dusky, zycze Ci bezpiecznej  drogi  do domku.,a reszcie ferajny spokojnego dnia. 
09 grudnia 2021 06:56 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Doberek czwartkowo, pije  kawe I nadrabiam  zaleglosci  w czytaniu  forum z wczoraj. Ale sie  dzialo. Ja pinowalam mojej pdp, no niezbyt sie czula po trzeciej dance. Dusky, zycze Ci bezpiecznej  drogi  do domku.,a reszcie ferajny spokojnego dnia. 

Kochana ja mam busik jutro wieczorem dopiero. 
09 grudnia 2021 06:58 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Kochana ja mam busik jutro wieczorem dopiero. :placze1:

No i nie bucz, i tak jutro już lues blus, godziny do wieczora szybko zlecą 
09 grudnia 2021 06:59 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Dziś u mnie dzien zakupów,  i duszowanie seniorki  więc mam co robić. I bardzo dobrze bo dzień zleci. Dziś też pewnie będzie dzwonił busik ale wstępnie wyjazd jutro późnym wieczorem. Wszystkim spokojnego i bezstresowego dnia. 
09 grudnia 2021 07:01 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

No i nie bucz, i tak jutro już lues blus, godziny do wieczora szybko zlecą :buziaki1:

No napewno bo podobno dziś ma być na wieczór córka pdp z Anglii ( lub w sobotę a wolę w sobotę) i jutro czekanie na zmianę to zleci. Oby... 
09 grudnia 2021 07:09 / 7 osobom podoba się ten post
, a w drugim pokoju msza w tv...Syn ogląda, a przed 8 zawożę go do szkoły. Dzień szybko zleci, dużo terminów.
Witam , pozdrawiam i życzę Wam spokojnego dnia 
09 grudnia 2021 07:52 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam Was po nocy z turbulencjami. 
Stało się. Ok 24 zasnęłam i nie słyszałam jak o 1-wszej babka dzwoniła że chce pipi ☹. Podobno pół godziny mnie wolała. Cóż, zmęczenie materiału. Jeszcze tylko dwie noce, trzecia w busie a w niedzielę już w swoim łóżku. 
Dwa dni szybko zlecą bo mam co robić, a sobota to wiadomo, dzień wyjazdu ?
Przyjemnego dnia 
09 grudnia 2021 08:23 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przy sniadaniu i kawie. Wszystkim spokojnego, bezstresowego dnia 
09 grudnia 2021 08:23 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kochani ,, Noc, całą noc dzisiaj  zdrowo padało...spadł zdrajca nacą  i cicho legł." śpiewał RosiewiczSpokojnego  dnia życzę  i  wstaję  bo kawy pragnę 
09 grudnia 2021 08:53 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, witam Was po nocy z turbulencjami. 
Stało się. Ok 24 zasnęłam i nie słyszałam jak o 1-wszej babka dzwoniła że chce pipi ☹. Podobno pół godziny mnie wolała. Cóż, zmęczenie materiału. Jeszcze tylko dwie noce, trzecia w busie a w niedzielę już w swoim łóżku. 
Dwa dni szybko zlecą bo mam co robić, a sobota to wiadomo, dzień wyjazdu ?
Przyjemnego dnia :angel3:

A pomyślałaś co byloby z Tobą gdybyś nie daj Boże, zgodziła się na pobyt dłuższy niż te planowane 6 tygodni? Totalne Zombie. Masakra. 
09 grudnia 2021 08:54 / 4 osobom podoba się ten post
Serwus Słoneczka!
Dziewiąty dzień grudnia a do świąt dwa tygodnie.
Ale poleciał ten rok! 
Niech czwartunio będzie dobry, miły i na pełnym wypasie! 
09 grudnia 2021 09:19 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A pomyślałaś co byloby z Tobą gdybyś nie daj Boże, zgodziła się na pobyt dłuższy niż te planowane 6 tygodni? Totalne Zombie. Masakra. :-(

Masz dziecko rację,nie pomyślałam o tym ☹o  dłuższym pobycie tez nie ?
Ale miesiąc to max w takim systemie pracować...  
09 grudnia 2021 10:12 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Masz dziecko rację,nie pomyślałam o tym ☹o  dłuższym pobycie tez nie ?
Ale miesiąc to max w takim systemie pracować...  

Dobrze mamusiu.  ale Ty za młoda jesteś aby mieć taką stara córkę. ?
09 grudnia 2021 10:50 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich  dziś trochę dłużej pospałam bo wczoraj miałam wizytę u lekarza o 7,30 i jutro też muszę wstać bo o 7,30 mam być w Katowicach na badaniach mammografia kontrolnych,oby dobrze wyszły  i tak sobie jeżdżę po lekarzach a inne prace i sprawy też trzeba pozałatwiać. Miłego dnia życzę tym w domu i tym w DE 
09 grudnia 2021 11:01 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dobrze mamusiu. :oczko: ale Ty za młoda jesteś aby mieć taką stara córkę. ?

Żebyś się nie zdziwiła ?