Powitajki przy kawie 67

21 października 2021 11:28 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Czarne moce orzeganiamy:agent:

Mocno to w niektórch siedzi-nie powiem :) Zawołam egzorcystę co przegania niezdecydowanie i cichociemność -trzeba być  dobrej myśli-moze ogarnie 
21 października 2021 12:50 / 5 osobom podoba się ten post
U mnie już wychodzi słoneczko to może jakiś spacerek zaliczę  albo rowerek muszę pomyśleć gdzie tu wyruszyć . Przegoniłam te chmury tylko niech nikt ich znowu nie podeśle a teraz zbieram się 
21 października 2021 12:54 / 5 osobom podoba się ten post
No nie ja tu już zakładam portki na tyłek a tu słyszę że leje nie pada i nic z wyjścia ,która czy który mi te chmury przygnał niech się przyzna 
21 października 2021 13:03 / 5 osobom podoba się ten post
Nincia- u mnie jest ładna pogoda, ale muszę teraz przysiąść fałdów  Podsyłam do Ciebie, ale oddaj tak na 16 stą co? 
21 października 2021 13:54 / 6 osobom podoba się ten post
witajcie ludkowie w wietrny i mokry czwartek chociaż słoneczko tez zagląda w okno  miłego popołudnia
21 października 2021 14:24 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nincia- u mnie jest ładna pogoda, ale muszę teraz przysiąść fałdów :zakupy w sieci: Podsyłam do Ciebie, ale oddaj tak na 16 stą co? :modlitwa:

Ok Tina oddam ci ok 16,00 a Tobie bardzo dziękuję faktyczne przyszło słoneczko,ale za 10 min przyszła znowu chmura ☁️ i tak co jakiś czas 
21 października 2021 20:10 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Ok Tina oddam ci ok 16,00 a Tobie bardzo dziękuję faktyczne przyszło słoneczko,ale za 10 min przyszła znowu chmura ☁️ i tak co jakiś czas :angel1:

No co poradzisz? Do następnego lata trzeba poczekać, aby powylegiwać się na plaży w bikini  Albo przezimować w ciepłych krajach :)
21 października 2021 21:25 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Jeszcze z pozycji leżącej.:-) Pdp była w toalecie i jeszcze też do łóżka wskoczyła. Za oknem chyba sztorm lub halny??? bo mało co rolet nie wyrwie plus deszcz. :pada_deszcz: Dziś małe zakupy muszę zrobić i aż 4 rzeczy uprasowac. :smiech3: Wszystkim spokojnego i dobrego dnia i aby do przodu. 

Oj wiało ostro było czuć podczas jazdy a na postojach  w celu załatwienia się  no cóż Zenit?
21 października 2021 21:29 / 9 osobom podoba się ten post
Po 11 godz.dotarlam nawet nie bardzo zmęczona. Stare miejsce zero stresu .Spokojnej nocy ?
21 października 2021 21:57 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Oj wiało ostro było czuć podczas jazdy a na postojach  w celu załatwienia się  no cóż :smiech2:Zenit?

O bożenciu aż tak?  To jak ja będę wracać, a wiatr będzie tańcowac to uczulę kierowcę ,czy aby dach nie jest dziurawy i czy coś się za zderzakiem nie ciągnie 
21 października 2021 21:58 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Po 11 godz.dotarlam nawet nie bardzo zmęczona. Stare miejsce zero stresu .Spokojnej nocy ?

Spij spokojnie :)
22 października 2021 04:59 / 12 osobom podoba się ten post
dorotee, marta74, Damessa, tina 100%, creyzy, nincia ...dziękuję slicznie 
 
Dzień dobry 
Witam w piątek 
Za pół godziny wyjazd, a ja Wam życzę spokojnego i miłego dnia
22 października 2021 05:41 / 10 osobom podoba się ten post
Luke

dorotee, marta74, Damessa, tina 100%, creyzy, nincia ...dziękuję slicznie :aniolki::kwiatek dla ciebie:
 
Dzień dobry :chaplin::kawa1:
Witam w piątek :pije kawe2:
Za pół godziny wyjazd, a ja Wam życzę spokojnego i miłego dnia:buziaczki:

Szczęśliwej podróży
A w temacie:
Witam w piątek - weekendu początek
Miłego, bezstresowego dnia wszystkim
22 października 2021 06:44 / 11 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego piątku.Wieje jeszcze,ale póki co nie pada.Wczoraj,po raz pierwszy nie wyszłam na przerwie,nie dało się.Tak czy inaczej przedostatni piątek na tym zleceniu.
22 października 2021 06:59 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

dorotee, marta74, Damessa, tina 100%, creyzy, nincia ...dziękuję slicznie :aniolki::kwiatek dla ciebie:
 
Dzień dobry :chaplin::kawa1:
Witam w piątek :pije kawe2:
Za pół godziny wyjazd, a ja Wam życzę spokojnego i miłego dnia:buziaczki:

Na moją pomoc mógł liczyć kiedyś też Herr "von".
Generał von Hase z Bonn, dyrektor ZDF.
Dobry człowiek [*].
Wszystko było najwyższej klasy a wspaniałe obiady codziennie podawane do stołu przez kucharkę, cieszyły i oko i łechtały kubki smakowe. I nigdy się nie powtórzyły z wyjątkiem świątecznych.
Obyś conajmniej tak miał???