Powitajki przy kawie 67

22 października 2021 07:23 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w piątek, to już weekend  ale tu tego nie odczuwa się,każdy dzień jest taki sam  ale cieszmy się że znowu tydzień zleciał  wichura nadal a i deszcz pada, wczoraj też nie byłam na pauzie bo padało  dziś też tak ma być ale muszę zrobić trochę zakupów.Miłego i spokojnego weekendu wszystkim.Teraz idę robić herbatkę a pdp niech sobie jeszcze śpi. 
22 października 2021 07:27 / 11 osobom podoba się ten post
Dzien Dobry w ten piątkowy poranek i czekam na ☀️ bo na razie jeszcze szaro-buro. Pozdrawiam serdecznie wszystkich ?
22 października 2021 07:29 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

dorotee, marta74, Damessa, tina 100%, creyzy, nincia ...dziękuję slicznie :aniolki::kwiatek dla ciebie:
 
Dzień dobry :chaplin::kawa1:
Witam w piątek :pije kawe2:
Za pół godziny wyjazd, a ja Wam życzę spokojnego i miłego dnia:buziaczki:

Spokojnej drogi no i przede wszystkim obyś dobrze trafił ????
22 października 2021 07:35 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  kolejny weekend przed nami. Niektórzy to bardzo ranne ptaszki a ja jeszcze z łóżka się z Wami witam. Wszystkim spokojnego i pogodnego dnia i oby  do przodu. Luke szerokiej drogi i spokojnej szteli. 
22 października 2021 07:41 / 11 osobom podoba się ten post
Witam! Wczoraj  wichura i deszcz , dzisiaj powtórka. Dzisiaj  żegnamy chrzestnego mojego męża i jego siostry...przyjaciela  rodziny.Tz.stypa w restauracji  w gronie rodziny i znajomych...a życie  toczy się  dalej..Miłego dnia życzę. 
22 października 2021 07:45 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry :) Jestem ewidentnym rannym ptaszkiem - gdyż lubię podziwiać słońca wshut  Teraz jeszcze go nie widać, ale i tak lubię wcześnie  wstawać , bo dookoła jest cicho i tylko aromat kawy się rozchodzi. Co do pogody-uspokoiło się, ale juz o tej porze roku może być różnie. No ale my mamy swoje babskie sposoby 
Zmieniamy pantofelki na eleganckie botki i perfumy na mocniejsze i cieplejsze. Te dziewczyny co jeżdzą autem-nie zapominajmy o zmianie opon 
No to ruszamy w ten dzień :)
22 października 2021 07:49 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia i pięknego, całego weekendu życzę 
22 października 2021 07:56 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
No to do startu gotowi hop albo hula hop jak kto woli bez obciążenia żadnego ,niech nam się figura rzeźbi ?A Ty Luke gnaj niech Cię wiatr niesie jak mnie wczoraj dlatego przed czasem byłam ☺Noge juz wywaliłam prawą ale dziadek jeszcze chrapie to może ją wciągnę..Miłego weekendu 
22 października 2021 07:58 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Spij spokojnie :)

Wyspana 
22 października 2021 08:00 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

Szczęśliwej podróży :aniolki:
A w temacie:
Witam w piątek - weekendu początek:chaplin:
Miłego, bezstresowego dnia wszystkim :angel2:

O wiadomo że Malgi wróciła 6.40 zameldowana ?
22 października 2021 08:18 / 9 osobom podoba się ten post
dzien doberek wszystkim  jakis polamany dzisiaj wstalem  cos sie chyba do mnie przeziebionko dobiera kawusie wypije i apteke trzeba odwiedzic 
milego dnia wszystkim 
22 października 2021 08:41 / 9 osobom podoba się ten post
Dzien dobry piatkowoKawa ze śniadaniem skonsumowane.Wieje,ale słońce sie probuje przedzierac za chmurZaraz czas do pracy ruszyćMiłego dnia
22 października 2021 09:47 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo trochę spokojnie j jajby
22 października 2021 10:47 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) trochę spokojnie j jajby:chaplin:

Dorotko i co dalej z tymi jajami ??
22 października 2021 10:49 / 5 osobom podoba się ten post
Fiore

dzien doberek wszystkim :-) jakis polamany dzisiaj wstalem :strach na wroble::strach na wroble: cos sie chyba do mnie przeziebionko dobiera:placze1: kawusie wypije i apteke trzeba odwiedzic :spacer z psem:
milego dnia wszystkim :bravo:

Zalajkowalam ale mi się nie podoba Twoje przeziębienie ,mało twarzowe .?Zdrówka życzę.