Jak minął dzień 12

27 stycznia 2022 17:11 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Spacer po starym mieście, ławeczka , kubeczek  kawy , rower, słońce...tak 4 godz. :-)

Spacer na trasie dom-Edeka-dom, ławeczka... mokra, kubeczek kawy... w domu, rower... w garażu bez powietrza, słońce... no właśnie, gdzie?   Tak 40 minut... ? Gdzie mi się do Ciebie równać... 
27 stycznia 2022 17:18 / 5 osobom podoba się ten post
A u mnie skromnie.
Drink, palemka, panienki, odnowa bio, pielęgnacja kończyn, basen, gorąc, duchota, nuda... ?????⏳
27 stycznia 2022 17:24 / 3 osobom podoba się ten post
JanOp1979

A u mnie skromnie.
Drink, palemka, panienki, odnowa bio, pielęgnacja kończyn, basen, gorąc, duchota, nuda... ?????⏳

Pchiii,normalka. Prawie każdy tak ma. A już na pewno  Ci,którzy akurat w pracy w opiece ?
27 stycznia 2022 17:45 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Pchiii,normalka. Prawie każdy tak ma. A już na pewno  Ci,którzy akurat w pracy w opiece ?

Też tak mówię, urojenia ????*
27 stycznia 2022 18:31
Kolacyjka i tylko czekać aż wyż baryczny uspokoi muchy w nosie rozsierdzonego Tuhaj-bejowego niżu ?
 

 
https://youtu.be/lxyrILNxbg4
 
 
 
27 stycznia 2022 18:34 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Spacer na trasie dom-Edeka-dom, ławeczka... mokra, kubeczek kawy... w domu, rower... w garażu bez powietrza, słońce... no właśnie, gdzie? :-(  Tak 40 minut... ? Gdzie mi się do Ciebie równać... :smiech3:
:super:

O mateńko , biedaku-chociaż Ci rowerek napompuję co? 
27 stycznia 2022 18:35
Bingo! 
i :turlanko11: ?????
27 stycznia 2022 18:38 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Nie no, dziś to był horror, normalnie masakra amerykańską piła ?Rano notariusz i przewracanie ksiąg wieczystych, testamentów, pełnomocnictw a potem wypisywanie dokumentów, których brakuje. I to wszystko jak w przysłowiowym pełnym umundurowaniu. Potem uścisk dłoni p. notariusz i znowu płacenie. A że urzędnicy pozamykali się przed covidem i tylko słyszałam-umów e wizytę. Cisnienienie miałam wyższe od Piotra. W domu pisanie odpowiednich wniosków, kopiowanie, jazda na pocztę, bo wszystkie zaznaczyłam na cito. Nie wspomnę już o kolejce w aptece. Wreszcie też przyszła umowa pocztą, przeczytałam ze zrozumieniem i znowu na pocztę. Już na mnie pani z okienka podejrzliwie patrzyła. Klaplam teraz na fotel i na razie nic i nikt mnie stąd nie wyrzuci. A dalej to już niech Piotr rządzi, ja wysiadam. 

Maluda, kiedyś mało pisałaś i jak już to krótkie , lakoniczne posty. Nie myślałas o założeniu bloga, bo czyta się Ciebie super. Masz lekkie pióro, piszesz bez niepotrzebnego zadęcia i potrafisz budować napięcie. Mam tak , że nie chwalę nikogo na wyrost , bo sama się jeżę na pochlebstwa. Tak, że uwierz :) 
27 stycznia 2022 18:39 / 1 osobie podoba się ten post
JanOp1979

A u mnie skromnie.
Drink, palemka, panienki, odnowa bio, pielęgnacja kończyn, basen, gorąc, duchota, nuda... ?????⏳

27 stycznia 2022 18:42 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Maluda, kiedyś mało pisałaś i jak już to krótkie , lakoniczne posty. Nie myślałas o założeniu bloga, bo czyta się Ciebie super. Masz lekkie pióro, piszesz bez niepotrzebnego zadęcia i potrafisz budować napięcie. Mam tak , że nie chwalę nikogo na wyrost , bo sama się jeżę na pochlebstwa. Tak, że uwierz :) 

I się zawstydziłam Tina, ja pisze pamiętniki, ale w zeszytach, mam je od 1981 roku. Tutaj to jak mnie wena najdzie albo ktoś nadepnie na halluksa, noo, wtedy to ja prawie jak Tokarczuk 
27 stycznia 2022 18:51 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

I się zawstydziłam Tina, ja pisze pamiętniki, ale w zeszytach, mam je od 1981 roku. Tutaj to jak mnie wena najdzie albo ktoś nadepnie na halluksa, noo, wtedy to ja prawie jak Tokarczuk :balans:

No babola strzeliłam.W miejscach publicznych takich jak portale  lepiej być powściągliwym, ale pisz trochę więcej.Zawsze na twoje opisy czekam :).
27 stycznia 2022 19:00 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

:oklaski1::radosc1:

:picnawodęfotomontik11: 
?????❤?
27 stycznia 2022 19:02 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

O mateńko , biedaku-chociaż Ci rowerek napompuję co? :smiech3:

Ba, żebym ja wiedział gdzie jest pompka ?
Zostaje spacerek, bo nawet jakbym chciał pojechać w dół do Bad, to tylko autobusem... Bo rowerek odpada... Nie chciałbym go do góry prowadzić. Jest stromy podjazd
27 stycznia 2022 19:02
Chociaż nie, palemka bije! ??????
 
:cimicimi11:
...przez całe lato....
27 stycznia 2022 19:17 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Spacer na trasie dom-Edeka-dom, ławeczka... mokra, kubeczek kawy... w domu, rower... w garażu bez powietrza, słońce... no właśnie, gdzie? :-(  Tak 40 minut... ? Gdzie mi się do Ciebie równać... :smiech3:
:super:

Nic nie jest wieczne....ale  liczy się tu i teraz