Jak minął dzień 12

24 marca 2022 21:52 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ile ludzi tyle interpretacji treści a autorowi oczy wychodzą ze zdziwienia ??Jednym słowem wesoło jest :buziaki1:Dobrej nocki ?

Toż to szok Niczemu się nie dziw.
Dobranoc
24 marca 2022 21:53 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Tak ,tu są bardzo zdyscyplinowani,aż w szoku byłam ze nie muszę proooosic tu o wolny dzień :-)

Dla mnie czas wolny jest  bardzo ważny. W DE byl trudniejszy do wyegzekwowania.Zresztą w wielu wypadkach nie musiałam się jezyć-rozmowa wystarczyła , jesli Niemiec jak to z nimi bywa udawał , że problem nie istnieje.
24 marca 2022 21:54 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ile ludzi tyle interpretacji treści a autorowi oczy wychodzą ze zdziwienia ??Jednym słowem wesoło jest :buziaki1:Dobrej nocki ?

Tam nie ma wiele mozliwosci do interpretacji. Sam PR, aby przyciągnąc klienta i coś z obietnicy zgadzac się musi :)
24 marca 2022 21:57 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dla mnie czas wolny jest  bardzo ważny. W DE byl trudniejszy do wyegzekwowania.Zresztą w wielu wypadkach nie musiałam się jezyć-rozmowa wystarczyła , jesli Niemiec jak to z nimi bywa udawał , że problem nie istnieje.

Oni zawsze udają że nie wiedzą o co chodzi,  dlatego cieszą się gdy opiekunka nie zna za dobrze
niemieckiego.Nie będzie wiedziała jak rozmawiać.
24 marca 2022 22:02 / 5 osobom podoba się ten post
Układam się do snu,bo jutro ostatni dzień harówy.Pozniej córka przejmuje seniorkę do niedzieli.
Ufff.
Dobranoc
 
 
24 marca 2022 22:06 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Oni zawsze udają że nie wiedzą o co chodzi,  dlatego cieszą się gdy opiekunka nie zna za dobrze
niemieckiego.Nie będzie wiedziała jak rozmawiać.

Świnto racjo