Powitajki przy kawie 68

22 lutego 2022 09:28 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kawa to nic, dobrze, że nie na "Seks w wielkim mieście " :smiech2:

Tego nie powiedziała 
22 lutego 2022 09:34 / 8 osobom podoba się ten post
Agencja szybko działa, widać dobrze zorganizowani,co mi się podoba. 
Już mam transport potwierdzony, ok 1-wszej w nocy, z 3 na 4 marzec. Przewoźnik West Service, jechał ktoś z nimi?
Dobrze że wyjazd w nocy, szybciej podróż zleci 
22 lutego 2022 09:47 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kawa to nic, dobrze, że nie na "Seks w wielkim mieście " :smiech2:

22 lutego 2022 10:06 / 8 osobom podoba się ten post
Na magiczna datę nikt dzisiaj nie zwrócił uwagi !!!
 
22 .02 .2022 
Mamy dzisiaj aż 6 dwójek . Podobno kolejna taką konfiguracja dopiero za 180 lat .
Przedwczoraj była dwójek tylko 5 .
 
Bez względu na wyjątkowość  czy powszedniość  daty ja mam nadzieję na szczęśliwy dzień  .Może by zagrać w totolotka ?
22 lutego 2022 10:14 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tego nie powiedziała :lol1:

Dobrze że nie w małym mieście bo tak głupio prawie wszyscy się znają ?A auf dem Dorf to już kaplica zza snopka słomy ci fotę sytrzelą
22 lutego 2022 10:16 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Agencja szybko działa, widać dobrze zorganizowani,co mi się podoba. 
Już mam transport potwierdzony, ok 1-wszej w nocy, z 3 na 4 marzec. Przewoźnik West Service, jechał ktoś z nimi?
Dobrze że wyjazd w nocy, szybciej podróż zleci 

Nie znam .
W nocy bardziej chrapią
22 lutego 2022 10:21 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam wtorkowo:chaplin:
Dziś wizyta rehabilitantki :skacze:, więc dzionek szybko minie:niebo pieklo:
Miłego dnia ludkowie :wstajemy:
 

Kika o nietypowej dacie wspomniała czy szczęście przyniesie nie wiem ale mi się przygotowania do świniobicia śniły. MASAKRA?
W życiu na takim czymś nie byłam i nie będę. Nie podobał mi się ten sen .Co znaczy????
Dziwne bo mój dziadek się tym kiedyś zajmował, ale nie dyskutujemy o tym. No chyba że to mi gdzieś się w głowie głęboko usadowiło i siedzi od 2 lat ?
 
22 lutego 2022 10:31 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo oby nie inspirujace sny Konwalijka   dzisiaj cicho i sennie , na rozruch kijki o 12 , potem Königsallee 
22 lutego 2022 10:45 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Na magiczna datę nikt dzisiaj nie zwrócił uwagi !!!
 
22 .02 .2022 :-)
Mamy dzisiaj aż 6 dwójek . Podobno kolejna taką konfiguracja dopiero za 180 lat .
Przedwczoraj była dwójek tylko 5 .
 
Bez względu na wyjątkowość  czy powszedniość  daty ja mam nadzieję na szczęśliwy dzień  .Może by zagrać w totolotka ?

Fajny PESEL się jakiemuś Dzieciątku trafi a jak już dziewczynka to super. 
22 lutego 2022 11:25 / 10 osobom podoba się ten post
Dzien dobry wtorkowoPogodowo fajnie...nawet słońce świeciKawka wypita.Pdp  do obiadu w Miłego dnia
22 lutego 2022 13:01 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie znam .
W nocy bardziej chrapią:smiech3:

Najwyżej do chóru dołączę 
22 lutego 2022 14:04 / 6 osobom podoba się ten post
witajcie ludkowie we wtorek i tak zaczynam 8 tydzień pracy i przedłuzę pobyt tutaj miłego popołudnia
22 lutego 2022 14:57 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Kika o nietypowej dacie wspomniała czy szczęście przyniesie nie wiem ale mi się przygotowania do świniobicia śniły. MASAKRA?
W życiu na takim czymś nie byłam i nie będę. Nie podobał mi się ten sen .Co znaczy????
Dziwne bo mój dziadek się tym kiedyś zajmował, ale nie dyskutujemy o tym. No chyba że to mi gdzieś się w głowie głęboko usadowiło i siedzi od 2 lat ?
 

Będziesz zmuszona robić (zrobić) coś, co jest dla Ciebie niezbyt przyjemne, albo będziesz świadkiem jakiejś nieprzyjemnej sytuacji (zdarzenia)? Tak mi się kojarzy...
22 lutego 2022 14:59 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Będziesz zmuszona robić (zrobić) coś, co jest dla Ciebie niezbyt przyjemne, albo będziesz świadkiem jakiejś nieprzyjemnej sytuacji (zdarzenia)? Tak mi się kojarzy...

Niefajnie 
22 lutego 2022 15:00 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Na magiczna datę nikt dzisiaj nie zwrócił uwagi !!!
 
22 .02 .2022 :-)
Mamy dzisiaj aż 6 dwójek . Podobno kolejna taką konfiguracja dopiero za 180 lat .
Przedwczoraj była dwójek tylko 5 .
 
Bez względu na wyjątkowość  czy powszedniość  daty ja mam nadzieję na szczęśliwy dzień  .Może by zagrać w totolotka ?

A najszczęśliwsza chwila to o godz. 22:22