Powitajki przy kawie 68

12 stycznia 2022 08:35 / 4 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :kawa1::kawa1:przyjemnego dnia Nam życzę :buziaki1:

Nawzajem! :) 
12 stycznia 2022 09:52 / 8 osobom podoba się ten post
Dzien dobryZ domowych pieleszy....już ogarnięta po podróży.W piatek dalej w droge w odwiedziny do córkiMiłego dnia wszystkim d
12 stycznia 2022 14:49 / 7 osobom podoba się ten post
Witam popołudniem.  Za oknem słońce i minus 6. Busik z soboty na nie dzieje ale dziś jeszcze wybywamy w goście.  Spokojnego popołudnia dla Was. 
12 stycznia 2022 19:28 / 7 osobom podoba się ten post
Witajcie wieczorową porą?
Ale dziś strasznie namieszałam w kuchni, nabroilam znaczy się. Zachciało mi się rosołu, galertu i jabłecznika. Mam takie same pojemiki na cukier I sól☺no i do kruszonki na jabłecznik soli dałam Dobrze że spróbowałam po upieczeniu Nic tylko kruszonkę z ciasta zdjęłam, nawet się dało I posypałam cukrem pudrem na wierzch , jako tako to wygląda. Tylko że mąż  jak z pracy wróci to się zdziwi czemu nie ma tego co najbardziej lubi. I co ja mam powiedzieć? Może powiem że teraz taki nowy przepis  bez?Albo że  może to niezdrowe z ?
?Kurde nigdy mi się tak nie zdarzyło.Albo powiem że to jego wina bo to On te pojemniki wybrał ?Od razu spróbowałam rosół czy czasem cukru tam nie dałam....ale nie
Miłego wieczoru Wam ??
 
12 stycznia 2022 19:53 / 7 osobom podoba się ten post
Maluda

. Doberek poniedziałkowo. Kawa wypita, quiz zaliczony-wygrałam milion ale znowu koczuje na sofie. Już nie wiem, w jaki sposób przemówić Piotrowi do rozumu, żeby chociaż ograniczył palenie. Aż mi przykro, że nic sobie z tego nie robi a ja zamartwiam się później, gdy jestem w DE. Ech, smutno zaczyna się ten tydzień... 

U mnie ten sam problem chrapanie i faje .I nic to że fochy strzelam bo kisków z popielniczką nie preferuje .Ale na sofie lądujemy na zmianę . Łózka mojego bez walki nie oddam tym bardziej że b .wygodne i nowy materac a ja często na wyjazdach  to prawie jak gość jestem ??Zresztą równouprawnienie jest .?Co do fajek też powinien dawno rzucić (chory na serce jest)ale je lubi i nie rzuci .Ograniczył jednak bo mu moja mama powiedziała że jak na własne życzenie chce się przenieść na drugi świat to niech tak dalej robi a żona długo sama nie będzie ??Prawie się obraził ?
13 stycznia 2022 06:19 / 8 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie w czwartek i mam nadzieję, że to będzie dobry dzień. Wczoraj ostatnie zakupy, buty i niezbędna przecież większa torebka plus bieliźniane dodatki. Dzisiaj fryzjer, bo na moje siano już patrzeć nie mogę. No to zabieram się za kawę a Wam miłego, spokojnego dnia. 
13 stycznia 2022 07:59 / 8 osobom podoba się ten post
Na zegarze prawie ósma, czas więc rozpocząć nowy dzień.
Witam i życzę Wam fajnego i spokojnego dnia 
13 stycznia 2022 08:06 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego czwartku.Zaczyna się dzień 3 a ja jeszcze nie mogę wpaść w pracowy rytm.Chyba za długo w domu byłam.
13 stycznia 2022 08:08 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego kolejnego dnia życzę 
13 stycznia 2022 08:10 / 7 osobom podoba się ten post
Witam! zapowiada się piękny dzień Wstajemy 
13 stycznia 2022 08:42 / 8 osobom podoba się ten post
Witam, Wieje i pochmurno.  Śniadanko zjedzone i zaraz kawke trzeba wypić by się rozruszać. Spokojnego dnia kochani  
13 stycznia 2022 09:18 / 9 osobom podoba się ten post
Witam w pochmurny czwartek,  zaraz biegnę do sklepu  może coś ciekawego kupię  Miłego dnia wszystkim i spokojnego 
13 stycznia 2022 13:22 / 7 osobom podoba się ten post
witam wszystkich u mnie piekne słoneczko spokojnego popołudnia 
13 stycznia 2022 14:10 / 8 osobom podoba się ten post
Hejka wszystkim jeszcze z urlopu. Za tydzień jednak zawitam w Matrixie , czyli pude za biołym hazokiem. Tak czy owak rezerwacja na samolot juz zrobiona. Nie mam póki co cierpliwości drogą lądową :)
W domu wsio juz ok, to mogę spokojnie wyruszyć. Zakupy przed wyjazdem jakieś trzeba będzie zrobić . Dodatki szczególnie ważne  
Wam miłego dnia życzę i nie przejmowania się drobiazgami, bo jak doświadczenie mówi-wszystko można pomylić :)
Też tak mam-raz jestem genialna, a potem mylę szampon z odżywką np. 
13 stycznia 2022 21:36 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Hejka wszystkim jeszcze z urlopu. Za tydzień jednak zawitam w Matrixie , czyli pude za biołym hazokiem. Tak czy owak rezerwacja na samolot juz zrobiona. Nie mam póki co cierpliwości drogą lądową :)
W domu wsio juz ok, to mogę spokojnie wyruszyć. Zakupy przed wyjazdem jakieś trzeba będzie zrobić . Dodatki szczególnie ważne :-) 
Wam miłego dnia życzę i nie przejmowania się drobiazgami, bo jak doświadczenie mówi-wszystko można pomylić :)
Też tak mam-raz jestem genialna, a potem mylę szampon z odżywką np. :lol2:

Odżywka z balsamem to ja ?a co mąż raz pomylił ???też się pienił na glowie ?Jednym słowem na ludowo na wesoło. 
No i dobry wieczór z dobranocką w tle ?