Powitajki przy kawie 68

13 stycznia 2022 21:52 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Odżywka z balsamem to ja ?a co mąż raz pomylił ???też się pienił na glowie ?Jednym słowem na ludowo na wesoło. 
No i dobry wieczór z dobranocką w tle ?

Najgorsze co mi przychodzi do głowy, co mógł sobie facet zaaplikowac, to pianka montażowa-ale chyba to nie to,co? 
 
13 stycznia 2022 21:58 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Najgorsze co mi przychodzi do głowy, co mógł sobie facet zaaplikowac, to pianka montażowa-ale chyba to nie to,co? :lol1:
 

nie dzięki Bogu ?ale od tej pory każdy na swoją półkę i nikt nie zapomina zabrać spod prysznica swoich kosmetyków ? 
13 stycznia 2022 23:31 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:smiech2:nie dzięki Bogu ?ale od tej pory każdy na swoją półkę i nikt nie zapomina zabrać spod prysznica swoich kosmetyków ? 

Dawno temu zostawiłam krem do depilacji obok pasty do zębów ?
Rano,zaspany mąż, umysł sobie zęby 
Nie chcecie wiedzieć co się działo ?
14 stycznia 2022 07:04 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego piątku.Szybka kawa na balkonie zaliczona,nie jest na szczęście bardzo zimno.Tylko ciemno.Ale czego się nie robi dla porannego rytuału.
14 stycznia 2022 07:35 / 9 osobom podoba się ten post
Witam
, także na tarasie... Fakt, nie jest za zimno.
Tu mam dłuższe spanie... Jeszcze ani razu nie musiałem wstawać w nocy, chociaż poprzednik często wstawał... Nie wiem dlaczego, może ściema?
Życzę Wam spokojnego, miłego piątkowego dnia 
14 stycznia 2022 07:50 / 8 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Ciemno i zimno za oknem i strasznie wieje. Mój  dzisiaj już wyjeżdża. Ja dopiero w środę bo tamta Pani przeskakuje w inno miejsce a ja zostaje na " swojej" robocie do kiedy ? Wstępnie do końca marca plus/ minus 7 dni. Wszystko się wyjaśni na miejscu jak dotrę.. Dla Was spokojnego dnia. 
14 stycznia 2022 07:56 / 10 osobom podoba się ten post
I już piatek, ale ten czas leci! Udanego dnia! :) 
14 stycznia 2022 08:24 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kolejny weekend przed nami pięknego dnia życzę 
14 stycznia 2022 08:59 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, jeszcze  przy śniadaniu Dzisiaj  wyjazd do Zurich , ciąg dalszy załatwiania pozwolenia na  pobyt.Milego dnia życzę nam wszystkim 
14 stycznia 2022 09:29 / 7 osobom podoba się ten post
Pozdrawiam z mojego rodzinnego miasta. Jestem wściekła, znowu zmienili mi termin i miejsce, dziś ma zadzwonić. Normalnie mam pecha do kwadratu. 
14 stycznia 2022 09:33 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

Pozdrawiam z mojego rodzinnego miasta. Jestem wściekła, znowu zmienili mi termin i miejsce, dziś ma zadzwonić. Normalnie mam pecha do kwadratu. 

Zmień firmę. 
14 stycznia 2022 09:37
Maluda

Pozdrawiam z mojego rodzinnego miasta. Jestem wściekła, znowu zmienili mi termin i miejsce, dziś ma zadzwonić. Normalnie mam pecha do kwadratu. 

Unowrocław? 
14 stycznia 2022 09:38 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Słoneczkom ❤°??
 
14 stycznia 2022 09:39
*Inowrocław
14 stycznia 2022 09:42 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Witajcie wieczorową porą?
Ale dziś strasznie namieszałam w kuchni, nabroilam znaczy się. Zachciało mi się rosołu, galertu i jabłecznika. Mam takie same pojemiki na cukier I sól☺no i do kruszonki na jabłecznik soli dałam :placze1:Dobrze że spróbowałam po upieczeniu :nerwowa:Nic tylko kruszonkę z ciasta zdjęłam, nawet się dało I posypałam cukrem pudrem na wierzch , jako tako to wygląda. Tylko że mąż  jak z pracy wróci to się zdziwi czemu nie ma tego co najbardziej lubi. I co ja mam powiedzieć? :strach przed noca:Może powiem że teraz taki nowy przepis  bez?Albo że  może to niezdrowe z ?
?Kurde nigdy mi się tak nie zdarzyło.Albo powiem że to jego wina bo to On te pojemniki wybrał ?Od razu spróbowałam rosół czy czasem cukru tam nie dałam....ale nie:modlitwa:
Miłego wieczoru Wam ??
 

Konwalia ja też kiedyś coś nabroiłam w kuchni, ale na szteli a mianowicie odkamieniałam czajnik octem,i zapomniałam o tym gotowałam chyba makaron z pieczarkami i wydawało mi się to za gęste żeby się nie przypalił dodałam troszkę wody i to dwa razy z tego czajnika.Próbuję to a to jakieś kwaśne na początku się dziwiłam czy to śmietana była taka kwaśna ?Potem się domyśliłam że ja dodałam tego octu z czajnika a tu za 20 min ma być obiad.Szybko wyciągałam gotowca z zamrażarki też makaron ale ze szpinakiem i był obiad choć może trochę później haha  a tamto nie dało się jeść i poszło do kibelka  
wszystkim spokojnego dnia życzę i żadnych niespodzianek