Powitajki przy kawie 68

23 stycznia 2022 09:15 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. My juz z babcia po śniadanku. Ona teraz gazeta i tv  a ja kawkę pije  Obiad zaplanowany to więc będzie szybciutko. Za oknem szaro i buro i  . Wam życzę spokojnego dnia. 
23 stycznia 2022 09:18 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry
23 stycznia 2022 09:37
Kika67

Zapomniałam dokończyć 
Zaraz mąż mi poda ??

Nie zapomnij pochwalić się w obiadowym, co w zamian☝️???⏳
 
23 stycznia 2022 09:41
Kika67

Ubawilam się z rana ???


 
I oto i o to! 
23 stycznia 2022 10:19 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ?. Ciuciu do kawki ? Zmiennik zostawił w moim pokoju , a ja tego nie zjem , choćbym chciała. A że nie chcę, to podwójnie nie zjem. Takie batonikowe smaki. Może ktoś się skusi ?
Miłej niedzieli "/>
23 stycznia 2022 10:22 / 6 osobom podoba się ten post
Heloł
Słońca brak ,śnieg leży, zimno i koniec w tym temacie ?
Temat drugi .
Ale fajowo jak nikt i nic z niczym nie goni ..a to tu człowiek przysiądzie a to tam zerknie przez okno ....taki sobie reset ....A jutro dzwonienie zębami może do jakiegoś taktu??
Mnogo Was tu z rana bylo ale kawy mało ,więc zostawiam jakby ktoś drugą chciał chlipnąć wirtualnie.A zmywa ten kto zmywarkę ma z drzwiczkami ?Kissski dla Was?
23 stycznia 2022 10:25 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry ?. Ciuciu do kawki ? Zmiennik zostawił w moim pokoju , a ja tego nie zjem , choćbym chciała. A że nie chcę, to podwójnie nie zjem. Takie batonikowe smaki. Może ktoś się skusi ?
Miłej niedzieli :laska2:

Pawełka wczoraj zjadłam z adwokatem ,zaśpiewałam na ludowo na wesoło i styknie tych słodkości na miesiąc 
23 stycznia 2022 10:27 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Dziękuję Ci dobra kobieto ?

Na dziękuję się nie skończy, bigosu mi daj kobieto?
23 stycznia 2022 10:28 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry ?. Ciuciu do kawki ? Zmiennik zostawił w moim pokoju , a ja tego nie zjem , choćbym chciała. A że nie chcę, to podwójnie nie zjem. Takie batonikowe smaki. Może ktoś się skusi ?
Miłej niedzieli :laska2:

Chętnie chętnie (qrcze, nie wiem czy przecinek potrzebny pomiędzy tymi chęciami??),przydadzą się jak najdzie mnie ochota żeby się pocelebrować 
Miło ze strony zmiennika, pomyślał pewnie, Celebrytka wraca,Celebrations się przydadzą 
23 stycznia 2022 10:31 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Mnie trochę inaczej się zrymowalo.:zawstydzony:
Śmiech to zdrowie :smiech3:

Nie trzeba się czerwienić to przecież ozdoba zasłon ?takie tam sznureczko pędzelki dyndające?
23 stycznia 2022 10:37 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, dzień dobry. Tak powtarzam, może zaczaruję że podwójnie dobry dzień bedzięmy mieli?
Dalej zima"hu hu ha",ale kto by się tam jej bał .
Co w dzień ubyło (śniegu ?),to w nocy przybyło,można turlanko z górki poćwiczyć
Pięknego dnia 
23 stycznia 2022 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Na dziękuję się nie skończy, bigosu mi daj kobieto?

Mam w słoiku w lodówce ?
23 stycznia 2022 10:44 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie trzeba się czerwienić to przecież ozdoba zasłon ?takie tam sznureczko pędzelki dyndające?

O,wróżka Konwalia, w myślach ludziom czyta ?
Ale jeśli o mnie chodzi , to spudłowałaś, wcale nie z tymi ozdobami rym  skojarzył mi się. I wcale się nie czerwienię ??
23 stycznia 2022 10:50 / 4 osobom podoba się ten post
Do dziewczyn na zleceniu... zabrać dziś babcię na spacer, kredą na asfalcie coś pomalować i niech babcia skacze 
 
23 stycznia 2022 10:51 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mam w słoiku w lodówce ?

Do Ciebie mam daleko? ,Kika bliżej przynajmniej jeszcze przez kilka dni bo po Bayerach też za bigosem latać nie będę ?