Powitajki przy kawie 68

23 stycznia 2022 11:49 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Części ciała to można wszystkim okładać ?

Zostanę przy kapuście ?
23 stycznia 2022 11:52 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

:smiech3:  A już chciałam  pralkę  uruchomić...:-)

A jak prasujesz to w pon.żelazko siądzie a przy koszulach guziki odpadną, przy spodniach też i zamek się zepsuje??
23 stycznia 2022 11:59 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Nie wożę walowki do Niemiec .
To oni mają obowiązek mnie wyżywić ,a nie ja ich ?
Ostatnio jak przyszedł wnuczek w odwiedziny do dziadka to  z najsmaczniejszych potraw polskich wymienił bigos i pierogi . Może miał nadzieję , że przywiozłam:terefere:

A ja trochę kiełbaski biorę bo pyszna, ale wtedy jak już drugi raz jadę w to samo miejsce ?A i jeszcze ogórki kiszone .Wiem że w De w niektórych marketach można dostać ,ale nie zawsze .
23 stycznia 2022 12:04 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Zostanę przy kapuście ?

Wedle uznania ?
23 stycznia 2022 12:04 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

:smiech3:  A już chciałam  pralkę  uruchomić...:-)

Są wyjątki gdy,, nieszczęście "się przytrafiło, ale żeby na balety to już zakaz absolutny ?
23 stycznia 2022 12:06 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A jak prasujesz to w pon.żelazko siądzie a przy koszulach guziki odpadną, przy spodniach też i zamek się zepsuje??

Jak źyć.??
23 stycznia 2022 12:09 / 6 osobom podoba się ten post
Fajnie tu ,miło , serdecznie i wesoło ?
Będę częściej zaglądać na to forum . Obiecuję 
23 stycznia 2022 12:33 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A ja trochę kiełbaski biorę bo pyszna, ale wtedy jak już drugi raz jadę w to samo miejsce ?A i jeszcze ogórki kiszone .Wiem że w De w niektórych marketach można dostać ,ale nie zawsze .

Ja też  troszkę sobie  biorę  wędlin bo sami wędzimy. No i moje  prawdziwe powidła  śliwkowe  też  
23 stycznia 2022 12:34 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A jak prasujesz to w pon.żelazko siądzie a przy koszulach guziki odpadną, przy spodniach też i zamek się zepsuje??

Ojej!!!!!
23 stycznia 2022 12:42 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Kto w niedzielę pierze temu w poniedziałek pralka padnie ?

Jeszcze trzeba ją mieć! ???
23 stycznia 2022 12:56
Kika67

Fajnie tu ,miło , serdecznie i wesoło ?
Będę częściej zaglądać na to forum . Obiecuję :slodki krolik:

23 stycznia 2022 13:52 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry miłego popołudnia 
23 stycznia 2022 15:35 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Witam Towarzystwo ?Zmęczona po kolejnej porcji ćwiczeń ,ale dobrze jest .Niestety od jutra już przestaję chodzić bo stety w poniedzialek na 100% zabieg .No w końcu!. Będę Was prosić żebyście trzymali wtedy za mnie kciuki to może lepiej to zniosę?
Dobranoc zatem ?U mnie dziś bez emocji i chrapania, łóżko całe dla mnie?a tak w ogóle to NIECH KWITNIE WZAJEMNA PARTNERSKA UPRZEJMOŚĆ.Słit drims?? 

Załatwione ✅❤
23 stycznia 2022 19:54 / 10 osobom podoba się ten post
witam Was wieczorową porą i kolejna niedziela zleciała
24 stycznia 2022 07:16 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego poniedziałku.Przeczołgałam się przez niedzielę w miarę lekko dzięki fajnej ksiązce.Poranne rytuały na balkonie odprawione,jest ciemno ale ciepło i bezwietrznie.Zaczynamy nowy tydzień-powoli i do przodu.