Powitajki przy kawie 68

28 stycznia 2022 13:39 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Niepokonany ?

Niezłomny ?
Swoją drogą czy taka ciągła gotowości nie jest troszkę uciążliwa ?????
Uciekam na przerwę ?
28 stycznia 2022 13:41 / 4 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim bezstresowego piątku.:kwiatek dla ciebie:Na balkonie w końcu spokojnie-ucichł wiatr i nie pada.:oklaski:Dzisiaj czekamy aż auto przyjedzie z naprawy,a wtedy zapanuje spokój.:oklaski:Powoli i do przodu.:buziaki2:

Co za kamole tam u Was na drogach leżą??
28 stycznia 2022 13:42 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Niezłomny ?
Swoją drogą czy taka ciągła gotowości nie jest troszkę uciążliwa ?????
Uciekam na przerwę ?

Spina mocno?
Baw się dobrze orła zrób ?
28 stycznia 2022 14:30 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Biżuteria ?

Nie- ale śliczności rękodzieło . Będzie niespodzianka  Niestety dziś paczka nie doszła jeszcze. Pewnie jutro już będzie, bo wczoraj została  nadana. 
28 stycznia 2022 15:24 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie- ale śliczności rękodzieło . Będzie niespodzianka :-) Niestety dziś paczka nie doszła jeszcze. Pewnie jutro już będzie, bo wczoraj została  nadana. 

A u mnie dzisiaj paczka dotarła, zapachy cudowne i nie wiem czy dopnę walizkę, bo dokupiłam jeszcze dwa T-shirty z Adidasa i Nike ?
28 stycznia 2022 15:29 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Biżuteria ?

Też o niej pomyślałam, ale już wiem że to nie to, tylko nie wiem jeszcze co ?
28 stycznia 2022 15:33 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

A u mnie dzisiaj paczka dotarła, zapachy cudowne i nie wiem czy dopnę walizkę, bo dokupiłam jeszcze dwa T-shirty z Adidasa i Nike ?

E tam:) Jest miejsce. Jeszcze proszek zmieści Ci się z powrotem i żelki 
28 stycznia 2022 15:34 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Też o niej pomyślałam, ale już wiem że to nie to, tylko nie wiem jeszcze co ?

Porobię zdjęcia i wstawię .
28 stycznia 2022 16:06 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ciekawe jak Ty się złościsz ?


 
29 stycznia 2022 05:41 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie w sobotę nawet wyspana. Ranek mam pracowity, bo muszę porobić zakupy, te cięższe dla Piotra a przy okazji wymyślić coś na obiad. Potem już tylko kąpiel i czekanie na telefon od kierowcy. Będzie dobrze, musi być... 
29 stycznia 2022 06:47 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowej soboty.U mnie znowu wieje i pada,ale da sie wytrzymać na balkonie.Auto z naprawy nie przyjechało,Pdp krąży po domu i guza szuka.Nie przemęczajcie się.
29 stycznia 2022 06:51 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Co za kamole tam u Was na drogach leżą??

Konwalia-to prawdziwy kamol,ogromny kamulec.No i leży od lat 50-ciu na tym samym miejscu.Wiedziała o nim i nie wiem jak to zrobiła,żeby na niego bokiem najechać.
29 stycznia 2022 07:22 / 5 osobom podoba się ten post
ewita

Konwalia-to prawdziwy kamol,ogromny kamulec.:bezradny:No i leży od lat 50-ciu na tym samym miejscu.:smiech3:Wiedziała o nim i nie wiem jak to zrobiła,żeby na niego bokiem najechać.:bezradny:

Może już czas żeby dzieci kluczyki do auta matce zabrali. ? Starość nie radość.. 
29 stycznia 2022 07:23 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Za oknem jeszcze ciemno i  Dziś sobota, żadnych ciężkich robót tylko obiad szybki zrobić. Wam życzę spokojnego dnia. 
29 stycznia 2022 07:26 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Może już czas żeby dzieci kluczyki do auta matce zabrali. ? Starość nie radość.. :-(

Dusia,nie ma szans.Nikt sie nie odważy.Wszystkie dzieci jej sie boją i tańczą tak jak ona im zagra.