Proces rekrutacji

08 czerwca 2012 09:59
jestem za bo jakos cicho sie zrobilo
22 czerwca 2012 20:36
Witam serdecznie:)
szukam dobrej agencji -wysyłąjącej opiekunki do pracy w Niemczech.Czy ktoraś z opiekunek moze mi polecic dobrą firmę.Wiadomo ocena bedzie subiektywana jak to zwykle w takich tematach ale będę wdzięczna ,za każdą wypowiedz.      Jeszcze muszę uściślić-pisząc -dobrej mam na mysli przede wszystkim skuteczność w szukaniu podopiecznych dla polskich opiekunek,dobór podopiecznego ,kontakt z koordynatorem bedąc za granicą
30 marca 2014 19:18
Ja mam takie pytanie od dziewczyn bardziej doświadczonych z rekrutacją z agencjami. Tzn. ile mniej więcej czasu trzeba czekać na emaila zwrotnego? Porozsyłałam już troszkę aplikacji do przeróżnych agencji (Mam znikome doświadczenie, a właściwie żadne, dlatego będę szczęśliwa, jeśli którakolwiek agencja się odezwie). Ale jestem niecierpliwa szczerze mówiąc i niepokokoję się, że to tak długo trwa:( Macie jakieś doświadczenia?
30 marca 2014 19:22
Olllka

Ja mam takie pytanie od dziewczyn bardziej doświadczonych z rekrutacją z agencjami. Tzn. ile mniej więcej czasu trzeba czekać na emaila zwrotnego? Porozsyłałam już troszkę aplikacji do przeróżnych agencji (Mam znikome doświadczenie, a właściwie żadne, dlatego będę szczęśliwa, jeśli którakolwiek agencja się odezwie). Ale jestem niecierpliwa szczerze mówiąc i niepokokoję się, że to tak długo trwa:( Macie jakieś doświadczenia?

Ja raczej nie otrzymywałam meili zwrotnych, a też do wielu firm aplikowałam, firmy od razu dzwoniły, zaraz weryfikacja języka była. 
30 marca 2014 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
Ja też nigdy nie otrzymałam zwrotnego meila,agencja dzwoniła i praktycznie zaraz weryfikowała mój jezyk,albo umawialismy sie na pozniejszy termin.
30 marca 2014 23:12 / 3 osobom podoba się ten post
Fajnie taki stary temat odgrzebać, znalazłam swój wpis z października 2012, wtedy jeszcze w Polsce pracowałam i jak Was czytałam to takie mi się niewyobrażalne wydawało, że w końcu wyjadę i będę jedną z Was:)
30 marca 2014 23:17 / 1 osobie podoba się ten post
Olllka

Ja mam takie pytanie od dziewczyn bardziej doświadczonych z rekrutacją z agencjami. Tzn. ile mniej więcej czasu trzeba czekać na emaila zwrotnego? Porozsyłałam już troszkę aplikacji do przeróżnych agencji (Mam znikome doświadczenie, a właściwie żadne, dlatego będę szczęśliwa, jeśli którakolwiek agencja się odezwie). Ale jestem niecierpliwa szczerze mówiąc i niepokokoję się, że to tak długo trwa:( Macie jakieś doświadczenia?

Od dwóch firm miałam maila zwrotnrgo ,ale i tel . do mnie był wykonany.
Od innych firm miałam natychmaiastowy tel.Rozmowa i często weryfikacja:)
 
W jednej firmie poinformowano mnie tel.,że zadzwonią do mnie w jakimś tam terminie i zweryfikuja mój język.
 
Raczej odbywało sie to szybko,najpóźniej 2 dni po mojej aplikacji do danej firmy:)
31 marca 2014 08:19 / 2 osobom podoba się ten post
efka66

Fajnie taki stary temat odgrzebać, znalazłam swój wpis z października 2012, wtedy jeszcze w Polsce pracowałam i jak Was czytałam to takie mi się niewyobrażalne wydawało, że w końcu wyjadę i będę jedną z Was:)

Ja też znalazłam swoje wpisy na innym temacie sprzed roku i poczułam się jakbym sprzed 20 lat czytała hi,hi
 
Ollka,dziś do Ciebie będą dzwonić na hura,bo idą świeta i brakuje chętnych do pracy. założę się,ze w ciągu 2 tygodni wyjedziesz :)
29 kwietnia 2014 16:53 / 1 osobie podoba się ten post
Jestem nowa i jeszcze w Polsce przeszłam rozmowe z lektorem i zaprosili mnie na spotkanie ciekawe co z tego będzie
29 kwietnia 2014 16:59 / 4 osobom podoba się ten post
Beataaa

Jestem nowa i jeszcze w Polsce przeszłam rozmowe z lektorem i zaprosili mnie na spotkanie ciekawe co z tego będzie

Witaj. A co chcesz, żeby wyszło ? Firmy potrzebują opiekunek, Ty zastanów się i zapisz sobie na karteczce, o co chcesz zapytać. Pytaj o wszystko, co Ci przyjdzie do głowy. I powodzenia. 
"Uważaj, o czym marzysz, bo jeszcze się Ci to spełni."
29 kwietnia 2014 19:00
Olllka

Ja mam takie pytanie od dziewczyn bardziej doświadczonych z rekrutacją z agencjami. Tzn. ile mniej więcej czasu trzeba czekać na emaila zwrotnego? Porozsyłałam już troszkę aplikacji do przeróżnych agencji (Mam znikome doświadczenie, a właściwie żadne, dlatego będę szczęśliwa, jeśli którakolwiek agencja się odezwie). Ale jestem niecierpliwa szczerze mówiąc i niepokokoję się, że to tak długo trwa:( Macie jakieś doświadczenia?

No i minął prawie miesiąc. Czy jakieś firmy się odezwały? Wyjechałaś?
29 kwietnia 2014 19:56 / 1 osobie podoba się ten post
Witaj Benita.Dzięki będę uważała ale nie ukrywam że bardzo chcę wyjechać bo potrzebuje kasy
16 maja 2014 16:47
Dzięki, nie wszystko jeszcze "przegrzebałam"
 
Malgi - tak, dziękuję za pamięć ;) Babuszka z alzcheimerem, mila, ale z "kaprysami".
16 maja 2014 17:41 / 1 osobie podoba się ten post
hmmmm a ja nie wiem między jakie,,bajki,, to włożyć.Wyobrażcie sobie dzwoni do mnie Pan z ofertą gdzieś tam.Ok warunki i obowiązki nie bardzo zorientowany dalej pytam się gdzie jechać to on do mnie ,że do Berlina a stamtąd odbiorą mnie polska i niemiecki koordynator i zawiozą mnie autem 630 km bo.....muszą sprawdzić jakie tam mam mieć warunki pracy i mieszkaniowe.Padam z zachwytu...

16 maja 2014 17:52 / 2 osobom podoba się ten post
gosia35

hmmmm a ja nie wiem między jakie,,bajki,, to włożyć.Wyobrażcie sobie dzwoni do mnie Pan z ofertą gdzieś tam.Ok warunki i obowiązki nie bardzo zorientowany dalej pytam się gdzie jechać to on do mnie ,że do Berlina a stamtąd odbiorą mnie polska i niemiecki koordynator i zawiozą mnie autem 630 km bo.....muszą sprawdzić jakie tam mam mieć warunki pracy i mieszkaniowe.Padam z zachwytu...

No na taką ofertę to ja bym się nie zgodziła. Najpierw niech sobie sami pojadą i sprawdzą warunki, jak nie będą ZADOWALAJĄCE to co? wynajmą ci hotel?