Powitajki przy kawie 69

23 lutego 2022 05:33 / 10 osobom podoba się ten post
Doberek środowo po niezbyt długim śnie. Kawa już wypita, teraz przeglądam portale społecznościowe i luknę trochę na polską telewizję. Dzisiaj muszę iść na targ, a pogoda kiepska. Najpierw jednak czeka mnie wydzielanie pieniędzy przez seniorkę, czego bardzo ale to bardzo nie lubię. No to nie przemeczajcie się, sroda minie, tydzień zginie ?
23 lutego 2022 06:46 / 10 osobom podoba się ten post
Witam środowo
Środa minie - tydzień zginie
Aby do piątku
Miłego dnia
23 lutego 2022 07:00 / 10 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowej środy.Na balkonie całkiem przyjemnie,sucho,bezwietrznie-można odprawiać rytuały.Środa przeleci-tydzień obleci.Przedostatnia środa.Nie przemęczajcie się.
23 lutego 2022 07:00 / 11 osobom podoba się ten post
Witam w środę.  Środa przeleci tydzień obleci.  póki co przedostatnia środa. Dziś seniorka jedzie do kardiologa transportem. Tam będzie syn na nią czekał. Ja zostaje w domu. Wszystkim spokojnego dnia życzę. 
23 lutego 2022 07:27 / 10 osobom podoba się ten post
Dla odmiany napiszę "chwilo trwaj", bo zaraz przyjdzie Spitex i może znowu się fq.......
Nie ma co brać życia na poważnie, bo i tak z niego żywi nie wyjdziemy.
Upgraduję hasło :) Odpoczywajmy zanim zdążymy się zmęczyć 
Dzień dobry :) 
23 lutego 2022 07:49 / 11 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo
sloneczko swieci 
czas rozpoczac nowy dzien 
 
23 lutego 2022 07:50 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  ranne ptaszynyMiłego dnia  życzę. U mnie bez spiny...Zwykły, spokojny dzień. 
23 lutego 2022 08:18 / 11 osobom podoba się ten post
Dzien dobry Kolejny dzień czas rozpoczać.Spokoju  i miłego dnia
23 lutego 2022 08:19 / 10 osobom podoba się ten post
Powoli zaczyna się ranne kwierkanie ptaszków?
Cześć 
Słońce u mnie no to będzie pierwszy spacer z dziadkiem, ale tylko po prostej i krótko .Zobaczę jak mi się moja noga sprawdzi bo go będę pchać. Noc spokojna bez wstawania i wieczornych kabanosów .
No to lecimy z tym koksem ?
23 lutego 2022 08:43 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ,witam już rozbudzona i rozchodzona 
Siostra wstawała o 7-ej ,to i ja też. Zaparzyłam dobrą kawę, pogadałyśmy jeszcze trochę i poszła do dzieci.
A ja zaraz przyjrzę się bliżej umowie, wypełnię i później odeślę. 
Śniegu w nocy nasypało a że temperatura plusowa, nie mogę powiedzieć, że "wszędzie czysto, wszędzie biało ".
Zastosuję dzisiaj hasło Tiny, będę odpoczywać zanim się zmęczę.
Dobrego dnia Wam życzę 
23 lutego 2022 08:59 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ? 
Obudziłam się i wstałam o własnych siłach i to mnie bardzo cieszy 
Właściwie to ja się dzisiaj zerwałam na równe nogi  czyli nawet lewa nogą nie wstałam ,prawą też nie tylko obyma dwama na raz 
Wydawało mi się , że zaspałam ,bo usłyszałam jakiiś brzęk szkła , dopiero jak się w pełni rozbudziła to przypomniało mi się , że napoje dzisiaj przywožą i mój pdp już od rana skrzynki z pustymi butelkami szykował 
Kolejnym razem poprzedniego dnia nic mu nie będę wspominać o tych napojach bo obawiam się , że on w nocy źle spał z tego powodu 
Miłego i spokojnego dnia wszystkim życzę 
Jutro tłusty czwartek więc nie zapomnijcie o przygotowaniu zamówienia na pączki . Ciekawe czy ktoś ma zamiar samodzielnie upiec a raczej usmażyć paczki albo faworki zwane też chrustem????
23 lutego 2022 09:12 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry ,witam już rozbudzona i rozchodzona :-)
Siostra wstawała o 7-ej ,to i ja też. Zaparzyłam dobrą kawę, pogadałyśmy jeszcze trochę i poszła do dzieci.
A ja zaraz przyjrzę się bliżej umowie, wypełnię i później odeślę. 
Śniegu w nocy nasypało a że temperatura plusowa, nie mogę powiedzieć, że "wszędzie czysto, wszędzie biało ".
Zastosuję dzisiaj hasło Tiny, będę odpoczywać zanim się zmęczę.
Dobrego dnia Wam życzę :najlepszego3:

Własnie :) To się nazywa metodyczne rozkładanie sił. Zrobisz, ale się nie narobisz 
23 lutego 2022 09:15 / 7 osobom podoba się ten post
Ale dno...Tak myślalam , że tak będzie. Była niedojda, ale choc z mamą przyszła to i tak pochrzaniła i chciała, żeby ją za to jeszcze pochwalić. "Mama" się wkurzyła i zasadziła jej kopniaka. Ale....niedojda wylądowala telemarkiem  Pewnie więc znowu przyjdzie. No nic- tu jest spokojnie, a jakaś rozrywka jest potrzebna, nawet wątpliwa :) 
23 lutego 2022 09:59 / 7 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzień dobry ? 
Obudziłam się i wstałam o własnych siłach i to mnie bardzo cieszy :radosc:
Właściwie to ja się dzisiaj zerwałam na równe nogi :radosc1: czyli nawet lewa nogą nie wstałam ,prawą też nie tylko obyma dwama na raz :smiech3:
Wydawało mi się , że zaspałam ,bo usłyszałam jakiiś brzęk szkła , dopiero jak się w pełni rozbudziła to przypomniało mi się , że napoje dzisiaj przywožą i mój pdp już od rana skrzynki z pustymi butelkami szykował :bezradny:
Kolejnym razem poprzedniego dnia nic mu nie będę wspominać o tych napojach bo obawiam się , że on w nocy źle spał z tego powodu :smiech3:
Miłego i spokojnego dnia wszystkim życzę :najlepszego3:
Jutro tłusty czwartek więc nie zapomnijcie o przygotowaniu zamówienia na pączki . Ciekawe czy ktoś ma zamiar samodzielnie upiec a raczej usmażyć paczki albo faworki zwane też chrustem????

dokladnie jutro tlusty czwartek 
ja juz przygotowany na smazenie paczkow z nadzieniem rozanym 
23 lutego 2022 10:13 / 5 osobom podoba się ten post
Fiore

dokladnie jutro tlusty czwartek :gotuje:
ja juz przygotowany na smazenie paczkow z nadzieniem rozanym :gotuje::gotuje::radosc1:

Wiesz co podeślij DHL i do mnie ale poproszę tak ze 4 szt ? mogę się wymienić na 2 kabanoski, ptasie mleczko waniliowe i wafelki w czekoladzie ??