Powitajki przy kawie 69

24 lutego 2022 07:23 / 10 osobom podoba się ten post
dzien doberek wszystkim 
milego i spokojnego dnia 
24 lutego 2022 07:26 / 10 osobom podoba się ten post
Witam.  w czwartek i też dla mnie póki co przedostatni..  Dziś seniorka jedzie o 10 na rentgen biodra i z całą dokumentacja do chirurga ortopedy.. O której wróci?  Ja siedzę i czekam na pflege bo przychodzą do lekow. Po paczki wyskocze później. Wam życzę spokojnego, tłustego ? i dobrego dnia. 
24 lutego 2022 07:57 / 11 osobom podoba się ten post
A mnie w kontekscie dzisiejszych wydarzeń w świecie odechciało się obżarstwa. Jakich? Kto śledzi ten wie.
Może pózniej gwizdnę jednego od Maludy , bo ona finezyjna je, to pewnie i pączusie delikatniusie :)
Spokojnego dnia. 
24 lutego 2022 07:57 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ? 
Dzień zaczęłam od pączka ,z nadzieniem morelowym ,przezorna jestem i wczoraj już kupiłam 3 sztuki ,bałam się że dzisiaj będzie wszystko wykupione 
Po śniadaniu przejdę się do piekarni i kupię świeże do kawy .
Coś czuję , że tłusto dzisiaj będzie 
Spokojnego dnia wszystkim życzę i smacznych pączkōw 
4 tygodnie pracy już minęły , jeszcze tylko 3 z małą dokładkę i do domu 
24 lutego 2022 08:04 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

A mnie w kontekscie dzisiejszych wydarzeń w świecie odechciało się obżarstwa. Jakich? Kto śledzi ten wie.
Może pózniej gwizdnę jednego od Maludy , bo ona finezyjna je, to pewnie i pączusie delikatniusie :)
Spokojnego dnia. 

24 lutego 2022 08:06 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

A mnie w kontekscie dzisiejszych wydarzeń w świecie odechciało się obżarstwa. Jakich? Kto śledzi ten wie.
Może pózniej gwizdnę jednego od Maludy , bo ona finezyjna je, to pewnie i pączusie delikatniusie :)
Spokojnego dnia. 

24 lutego 2022 08:37 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry? słonecznie czy nie ,tłusto dziś czy chudo byle było zdrowo i spokojnie ?
 
24 lutego 2022 08:47 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

:-(

24 lutego 2022 09:41 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo oj smutny ten Tłusty Czwartek 
24 lutego 2022 10:13 / 8 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:chaplin: oj smutny ten Tłusty Czwartek :aniolki:

To była Dorotko kwestią czasu ☹
Jak nie Covid to wojna a może pewna zależność?Tak czy siak jest źle.
24 lutego 2022 10:25 / 10 osobom podoba się ten post
Dobry wszystkim. Muszę sobie pogadac bo właśnie odebrałam telefon z domu i mam ciśnienie wysokie a poziom strachu przekroczył normę. Od połowy grudnia u mnie w domu mieszka 19letni chlopak z ukrainy ( pomagalismy mu znaleźć prace i mieszkanie i od polowy marca pojdzie na swoje).  W krotce miał przyjechać tata jego tez ale juz nie przyjedzie. Dzwonił 20 min temu jego tata - armia rosyjska jest juz 200km od ich miejscowości ( mieszkaja ok 100 km  na poludnie od Lwowa) slychać u nich juz wystrzały, siedzą wszyscy w malej piwnicy w bloku- mają zakaz opuszczania domow taki wydano nakaz, paliwa tez brak nawet uciekać na ten moment nie mogą i nie mają jak????????
24 lutego 2022 10:26 / 6 osobom podoba się ten post
Przepraszam za brak składu i ładu ale emocje biorą górę nad rozumem
24 lutego 2022 10:27 / 7 osobom podoba się ten post
magmab

Dobry wszystkim. Muszę sobie pogadac bo właśnie odebrałam telefon z domu i mam ciśnienie wysokie a poziom strachu przekroczył normę. Od połowy grudnia u mnie w domu mieszka 19letni chlopak z ukrainy ( pomagalismy mu znaleźć prace i mieszkanie i od polowy marca pojdzie na swoje).  W krotce miał przyjechać tata jego tez ale juz nie przyjedzie. Dzwonił 20 min temu jego tata - armia rosyjska jest juz 200km od ich miejscowości ( mieszkaja ok 100 km  na poludnie od Lwowa) slychać u nich juz wystrzały, siedzą wszyscy w malej piwnicy w bloku- mają zakaz opuszczania domow taki wydano nakaz, paliwa tez brak nawet uciekać na ten moment nie mogą i nie mają jak????????

Trudno to sobie nawet wyobrazić ,starsi ludzie pamiętają a mlodzi nie znają w obu przypadkach szok .
24 lutego 2022 10:29 / 7 osobom podoba się ten post
Mieszkają w mieście Truskawiec wiec mozna sobie wyobrazic jak szybko przesuwa się wojsko ruskie 
24 lutego 2022 10:53 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Już kilka razy podchodziłam do  powitajek, ale nie mogę sie skoncentrować. TVN 24 ,wiadomości z Ukrainy. Przed chwilą przemawiał prezydent Ukrainy. Nie myślę o pączkach,o tłustym czwartku. Żeby tradycji stało się zadość, może jednego zjem. Dzisiaj  jeszcze dentysta, zakupy wg listy co chcę ze  sobą zabrać a czego nie mam i takie tam jeszcze. Nie wiem czy będzie mi się chciało iść wieczorem do kina, a jestem wstępnie umówiona z przyjaciółką. Dzisiaj w studyjnym "Matki równoległe ",film Almodòwara,z (podobno)świetną rolą Penelope Cruz. 
Chyba się skuszę, bo nie wiem czy będą jeszcze grali ,kiedy wrócę z DE.
Dobrego dnia Wam życzę i smacznych pączków. Ja już wysłałam jednego moim psiapsiółkom z Kętrzyna ?