Powitajki przy kawie 69

08 kwietnia 2022 13:31 / 5 osobom podoba się ten post
LACH

Bufet wysoki?

I oto jest pytanie, bez odpowiedzi ?
08 kwietnia 2022 13:41 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No przyznaj się że drona zakupiłeś. Nie wiedziałeś jak się pochwalić ?

08 kwietnia 2022 13:46 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No to se kup albo zrobimy Ci prezent na lipcowe urodziny ???Podaj miarę albo Cie LACH zmierzy?

To już może lepiej sama się zmierzę
Za duże ryzyko dla LACHA, zacznie przyklękać, jeszcze mu się coś stanie i wszystko będzie na mnie 
08 kwietnia 2022 15:24 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia, różnie to bywa, a pechowy i w sosie palec złamie :)
08 kwietnia 2022 16:32 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

To już może lepiej sama się zmierzę:-)
Za duże ryzyko dla LACHA, zacznie przyklękać, jeszcze mu się coś stanie i wszystko będzie na mnie :oczko:

Trudno przewidzieć jak kto na atrybuty reaguje 
09 kwietnia 2022 06:48 / 7 osobom podoba się ten post

 
Witam w sobotę
 
Życzę wszystkim miłego dnia 
 
09 kwietnia 2022 07:22 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Nie śpię , już kwitnę  Podebrałam forumową kawę i przyszła do mnie wena adekwatna :)
Zatem i w związku z tym tak oto się prezentuje najświeższa stylówka na dziś : Praktyczny gorsecik unt elegancki. Można nałożyc pod spód T-shirt koloru khaki. Polecam jakby kogoś po nocy  plecki bolały :) 

Kozaki na płaskim do połowy uda znalazłam tylko takie. Uwaga-tylko duże rozmiary. Rzecz przydatna przy kąpieli pdp, ponadto można sobie je przypiąc jak klucze do paska :) Robią wrażenie, ale na pauzę pod kołderkę zdejmujemy :)

Włosy oszczędzajmy, póki je mamy- jakies gatki na głowę czy windel pdp będą praktycznym pomysłem. Tak przygotowani wkroczymy wesoło w tą naszą trudną rzeczywistość opiekunkową :)
Starczy tych jaj przed Wielkanocą , bo nawet duża shopping-bag ma swoją pojemność, a można ją zapełnic czyms przyjemniejszym-np. zakupami.
Na takie też się dziś udam. Wam spokojnego Sabatto, Soboty , ach pokickało mi się :) To do później 
P.S . Bufet kawowy uzupełniam , bo Lukowi juz wszystko wytrąbiłam 
 
09 kwietnia 2022 07:37 / 7 osobom podoba się ten post
Przyjemnej soboty życzę! ;) 
09 kwietnia 2022 07:53 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień☀ dobry.  słońca niestety niet i znowu  Depresja powoli mnie dopada przez ta pogodę.
Kawkę właśnie pije . 
Malgi szerokiej drogi do  i super urlopu .
Wszystkim spokojnego dnia i w pracy i w domach. 
09 kwietnia 2022 08:00 / 7 osobom podoba się ten post
Miłej soboty życzę nam wszystkim 
09 kwietnia 2022 08:15 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich serdecznie W nocy wiało i deszcz o szyby grzmocił
Kawę wypiłam, zaraz śniadanie spałaszuje, tylko się zastanawiam, po co ja tak wcześnie wstałam skoro dziś wolne? 
Pozdrawiam  dziś Idę zdobywać miasto 
09 kwietnia 2022 08:24 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo 
Słońce od rana, od razu inaczej świat wygląda. Luke radośnie podskakuje, Tina fantazjuje. Tak myślałam, że kozaki marzeń tylko w dużym rozmiarze. Przypięłabym je sobie do majtkuff, to by nie spadywały
Już nas widzę oczami wyobraźni, jak z Konwalią ,tak wystylizowane paradujemy. Myślałam o spotkaniu w Kolonii,ale  różnych cudaków tam widziałam, nikt by się za nami nie oglądał, a chodzi przecież o spojrzeń przyciąganie. Bonn mniejsze i bardziej zaściankowe, obie dobrze je znamy to może tam się spotkamy. 
A teraz cudnej soboty Wam życzę 
09 kwietnia 2022 08:34 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Witam wszystkich serdecznie:-) W nocy wiało i deszcz o szyby grzmocił:-(
Kawę wypiłam, zaraz śniadanie spałaszuje, tylko się zastanawiam, po co ja tak wcześnie wstałam skoro dziś wolne? 
Pozdrawiam :-) dziś Idę zdobywać miasto 

Może z tego powodu, że życie zacina się po 60 tce, a nawet po 40 stce czasem już 
09 kwietnia 2022 08:37 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry bardzo :-)
Słońce od rana, od razu inaczej świat wygląda. Luke radośnie podskakuje, Tina fantazjuje. Tak myślałam, że kozaki marzeń tylko w dużym rozmiarze. Przypięłabym je sobie do majtkuff, to by nie spadywały:lol1:
Już nas widzę oczami wyobraźni, jak z Konwalią ,tak wystylizowane paradujemy. Myślałam o spotkaniu w Kolonii,ale  różnych cudaków tam widziałam, nikt by się za nami nie oglądał, a chodzi przecież o spojrzeń przyciąganie. Bonn mniejsze i bardziej zaściankowe, obie dobrze je znamy to może tam się spotkamy. 
A teraz cudnej soboty Wam życzę :najlepszego3:

Żadne fantazjuje :) Bywa , że dalsza bliżość jest bliższa niż bliższa dalszość. U nas były marynarz co na statku przetwórni pracował trzyma w jednym ziemniaki a haczyk za kraty zaczepił w piwnicy, coby nikt mu buciora nie podprowadził. Może tylko z tego powodu byłabym skłonna na zakup takiego, ale tylko jednego :) 
09 kwietnia 2022 08:37 / 6 osobom podoba się ten post
Spłakałam się z rana ?Garderoba jak ta lala tylko żeby nas potem po tej paradzie z Gusią kolana nie rozbolały ?o równowadze już nie wspomnę  .Zaczną nam potem sprawdzać odruchy i będzie czadowo.Dzien dobry ?Miłego dnia a zakupowiczkom udanych łowów  .U mnie dziś kąpiel dziadka więc strój kąpielowy i czepek już czekają na mnie  ??