Co dzisiaj gotujesz na obiad? 18

23 maja 2022 22:36 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Szparagi z bułką tartą, ziemniaki , sałata :chaplin::gotowanie:
 Szynka

ja to lubie szparagi z jajkiem sadzonym 
24 maja 2022 06:21 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

ja to lubie szparagi z jajkiem sadzonym :-)

Dziś na obiad planuję
24 maja 2022 09:55
Sznyclem z indyka , ziemniaki, sałata rzymska. 
25 maja 2022 11:52
Łosoś zapiekany w piekarniku, pieczone ziemniaczki - to dla mnie, a dla pedepci - krupnik (zupa), bo ona ryby nie lubi
25 maja 2022 13:27 / 3 osobom podoba się ten post
Gość z Hameryki w dom ? szparagi na stół właśnie skończyłam obierać 2 kg  kotlet. Sos holenderski , sałata 
 Truskawki
28 maja 2022 15:29 / 2 osobom podoba się ten post
U nas dzisiaj cnotliwy śledzik  ziemniaczki . Popiwka gruszkowa . Smacznie, szybko i w dodatku nie sprzątam .
29 maja 2022 07:55 / 2 osobom podoba się ten post
Gulasz z szynki, ryż , sałata z wanny . he he, dodam dlaczego z wanny . Tu jest sporo slimaków posadzona w ogrodzie byłaby właśnie pożywką dla nich . Przyjechałam 5 kwietnia na dzień dobry dostałam flance sałaty, posadziłam ja w starej wannie i o dziwo roznie .To typ sałaty, którą się skubie . Właśnie dziś to zrobię .
31 maja 2022 11:13 / 2 osobom podoba się ten post
Nie gotuję obiadu dla siebie, nie chce mi się po prostu Opalam się dzisiaj i zjem coś na chybcika  Zresztą tak sie doprowadziłam ku mojej radości a  ku niezadowoleniu innych , że noszę rozmiar 36 .Nic mi nie przybyło ani zmarszczek ani celulitu . Robiłam to w okresie ok 1,5 roku . Wszystko gładnie i prężne . Choć mówią , że po ukończeniu 18 lat już nie powinno się odchudzać . Bzdury .
31 maja 2022 15:10 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj na  szybko. Na drugie śniadanie, dla dziecka przed drzemką ,ale babcia też nie pogardziła, były racuszki z bananami. Za chwilę wstanie to zjemy, przed wyjściem na plac zabaw, wczorajszą zupę harzynową. Córka wróci dopiero ok 17-tej z pracy, coś zjemy i pojedziemy ok 18-tej na lotnisko. Makaro ugotowany,fasolka zielona też ,tylko szynkę pokroić, wrzucić wszystko na patelnię, zalać  jajkami i w 5 minut gotowe jedzonko będzie. Udało  mi się w tym tygodniu lodówkę i zamrażarkę córce  posprzątać. Nabrało się tej wprawy na wyjazdach ?
31 maja 2022 16:50 / 3 osobom podoba się ten post
Na ostatnim wyjeżdzie, to próbowałam szefa do rozmrażania lodówki wykorzystać, a on owszem , przystal chętnie- tylko błędnie założył, że woda będzie ściekac, tam gdzie ją fabrycznie pokierowano, a tak się nie stało. Tak, że jak wróciłam z wolnego, to lodówka już była wypucowana bo i tak musiał wodę zbierać :) Ja miałam wymyć tą lodówkę po powrocie- wyszło jak wyszło
Dziś u mnie na obiad gulasz wołowy, ziemniaki i buraczki. Dopiero o 18 , bo mąż o tej porze wraca z pracy. Ale  od  jutra o normalnej porze, bo ma urlop 2 tyg. A że ma miękkie serce, to i pies coś skubnie , który im  starszy, tym sprytniejszy się robi i co ciekawe- mysli, że nikt nie widzi  Całe szczęście na tym jego pomysłowość się kończy. Jednak z racji naszego wyjazdu już jutro odstawimy go do młodszego syna. Z niego jest dobry treser i potrafi piesia w ryzach utrzymac praktycznie bez wysiłku. Nasz pupil będzie trochę sfochowany za gwałt na nim-ale cóż....Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :). 
01 czerwca 2022 08:52 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj robię polędwiczki w sosie grzybowym :)
01 czerwca 2022 08:59 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Dzisiaj robię polędwiczki w sosie grzybowym :)

Adres poproszę
02 czerwca 2022 11:08 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Adres poproszę:chaplin:

Też lubisz? :) 
02 czerwca 2022 11:46 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Też lubisz? :) 

Pycha , teraz rozkoszujemy się szparagami
Polędwiczki robiłam z kurkami . Już nie kupię bo mam sporo mięsa w zamrażarce. Syn pdp  kupuje u rolnika  trzeba pyszności pojesc . A 1 lipca do domu 
03 czerwca 2022 07:58 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Pycha , teraz rozkoszujemy się szparagami:chaplin:
Polędwiczki robiłam z kurkami . Już nie kupię bo mam sporo mięsa w zamrażarce. Syn pdp  kupuje u rolnika :chaplin: trzeba pyszności pojesc . A 1 lipca do domu :-)

Szparagi też lubię :) 
Niedługo i kurki świeże w lasach będą więc sos będzie jeszcze lepiej smkował :)