Co dzisiaj gotujesz na obiad? 18

22 listopada 2022 17:56 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dziękuję :-)
Hahaha, "rurka do penetracji",dobre:smiech3:
A budyń taki "normalny ",czy trochę taki bardziej gęsty gotujesz?

No, z tą rurką... Już nie komentowałem 
22 listopada 2022 18:05 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

No, z tą rurką... Już nie komentowałem :smiech3:

Bo to do śmiechu było, nie do komentowania 
22 listopada 2022 18:08 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Bo to do śmiechu było, nie do komentowania :smiech3:

Przyda się , nawet jak ktoś pomyśli tak jak Luke . Mam na myśli śmiech.
23 listopada 2022 07:40 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie dziw się że NFZ cię szuka  .::-)

Napisze Ci że ryczałam że śmiechu po Twoim wpisie i to mi było ..oernie wczoraj potrzebne?
23 listopada 2022 07:42 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Wieczorem ugotowałem rosół na trzech udkach i kostkach ze schabu.
Dzisiaj więcej pomidorowa, a jutro udka, jeszcze podpiekane w piekarniku. 

A skrzydełka mocno podrajcowałeś widzę???
23 listopada 2022 07:45 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dziękuję :-)
Hahaha, "rurka do penetracji",dobre:smiech3:
A budyń taki "normalny ",czy trochę taki bardziej gęsty gotujesz?

Ta rurka też dobra ma Kobieta fantazję ?moja poszła ostatnio gdzieś w...siną dal,ale wróci?
23 listopada 2022 08:30 / 4 osobom podoba się ten post
Roladki z fileta drobiowego,kalafior z bułką  tartą,Kopfsalat, puree ziemniaczane.Na deser paluchy  z ciasta francuskiego.
23 listopada 2022 10:13 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Roladki z fileta drobiowego,kalafior z bułką  tartą,Kopfsalat, puree ziemniaczane.Na deser paluchy  z ciasta francuskiego.:gotowanie:

Dla  mnie to na tydzień.
23 listopada 2022 10:13 / 3 osobom podoba się ten post
Placki ziemniaczane z twarożkiem .
23 listopada 2022 11:18 / 4 osobom podoba się ten post
Wczorajsze frykadelki, ziemniaki , brukselka z bułką tartą, sałata . Deser jemy 
23 listopada 2022 11:22 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Roladki z fileta drobiowego,kalafior z bułką  tartą,Kopfsalat, puree ziemniaczane.Na deser paluchy  z ciasta francuskiego.:gotowanie:

Nie wątpię,ale to dla  5 osób i prwnie  na jutro zostanie.
23 listopada 2022 12:06 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa kalafiorowa z duuuuza ilością koperku.  Będzie jeszcze na jutro. 
Już po obiadku teraz spacer. ?
23 listopada 2022 12:22 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Zupa kalafiorowa z duuuuza ilością koperku. :mniam: Będzie jeszcze na jutro. 
Już po obiadku teraz spacer. ?

Dziś te udka, już zjedzone.
Też nie żałuję koperku.
Wczoraj wieczorem kupiłem kilo schabu, bo w EDECE mają promocję (5,99), więc jutro gulasz, a cztery kotlety odciąłem i zostawiłem. Na dwa obiady będzie.
Na sobotę też pomyślę o kalafiorowej, bo smaka narobiłaś ?
23 listopada 2022 13:53 / 2 osobom podoba się ten post
Czytam i widzę że większość pewnie już o obiedzie zapomniała. Tutaj obiad między 12-12:30. Tyle że jest nas trzy przy stole, to i z jedzeniem się nie śpieszymy. Najczęściej trwa tak ok jednej godziny. Teraz zmywarka juz chodzi . Tęsknię  za szybkim programem w mojej zmywarce ?. Tutaj tylko eco-3g15min! I tak co drugi dzień a czasami codziennie. 
Na obiad dzisiaj  podałam ziemniaki, pieczarki brązowe w sosie śmietanowym z kolendrą,sałata rzymska w sosie jogurtowym,jajko sadzone.
Na deser jogurt naturalny z dużym kleksem wanilia-mango,oprószony tartą gorzką czekoladą. I po kawaleczku tejże czekolady dla utrwalenia smaku  
23 listopada 2022 14:23 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Czytam i widzę że większość pewnie już o obiedzie zapomniała. Tutaj obiad między 12-12:30. Tyle że jest nas trzy przy stole, to i z jedzeniem się nie śpieszymy. Najczęściej trwa tak ok jednej godziny. Teraz zmywarka juz chodzi . Tęsknię  za szybkim programem w mojej zmywarce ?. Tutaj tylko eco-3g15min! I tak co drugi dzień a czasami codziennie. 
Na obiad dzisiaj  podałam ziemniaki, pieczarki brązowe w sosie śmietanowym z kolendrą,sałata rzymska w sosie jogurtowym,jajko sadzone.
Na deser jogurt naturalny z dużym kleksem wanilia-mango,oprószony tartą gorzką czekoladą. I po kawaleczku tejże czekolady dla utrwalenia smaku :-) 

Tutaj jak już pisałam po moim przyjeździe zauważyłam wyciek wody ze zmywarki. Przyszedł jeden fachowiec , potem drugi i trzeci. Trzeci tylko zobaczył jakie błędy wyskakują na pulpicie i powiedział tyle i tyle to będzie kosztować o ile da się to naprawić corka  zapłaciła za fachowca ale nie za naprawę . Powiedziała ze zmywarki nie kupi bo drogie i się już nie kaca i wędrować w ten dom. Ok. Wczoraj nawet pozabierala kapsułki i inne art do zmywarki do siebie więc nie mam co liczyć na kupno. Mnie to egal. Od dziś 3 tygodnie to jakoś wytrzymam. Ja myję babcia wyciera to akurat robi ok tak więc i ja z gotowaniem się nie rozkładam żeby potem nie mieć 100 naczyń do mycia. Prosto szybko i jak najmniej brudzić.