Co dzisiaj gotujesz na obiad? 18

21 listopada 2022 15:48 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zapiekanka makaronowa z warzywami i mini wege falafelkami. Sałata,jogurt na deser 
Na fotce jeszcze przed wstawieniem do piekarnika, bez sosu i sera, sałata też jeszcze nie dokończona. Avocado dodaję w ostatniej chwili a sos sałatkowy osobno na stół, bo każda z nas trzech ma różne upodobania co do jego ilości :-)

Oczy by jadły..kolorowo,pięknie 
21 listopada 2022 15:50 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Szczupak , ziemniaki , marchew z pietruszką i sosem sojowym. Sałata rzymska z malinami :gotowanie:
Deser już zjedzony :chaplin: granola , jogurt grecki , płatki owsiane drobne , mus z mango z krprlka miodu:gotowanie:

Szczupak..Wow!! Lubie,ale  tu nie jadają  ryb.W domu nadrobię 
21 listopada 2022 15:55 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Szczupak..Wow!! Lubie,ale  tu nie jadają  ryb.:-(W domu nadrobię :-)

My częściej niż mięcho . Ten mi dziś wypadł z zamrażarki małej do lodówki  sam się prosił o patelnie 
 
21 listopada 2022 17:06 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Oczy by jadły..kolorowo,pięknie :super:

Makaron czerwony, z soczewicą ?
21 listopada 2022 18:01 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

W mojej ostatniej pracy po zmianie szefowej było vege . Wolałabym chleb z" bele czym' byle nie vege :-( . Nikt nie chciał tego jeść .Trzeba samozaparcia, żeby jeść i jeszcze chwalić . O wędlinach nawet nie wspomnę, nawet koty nie jadlyy .

Było vegańsko czy vegerariańsko?
Żadnych wegetariańskich "aufschnittów" czy parówek nie jemy. A warzywne pasty bio są naprawdę smaczne. Te kupuję i zajadam ze smakiem z dobrym pieczywem. W domu robię je sobie sama, tutaj też czasami jakąś ukręcę, ale skoro cena nie ma znaczenia ?,to kupuję gotowe. Pdp je również jajka,  wszystkie  sery i produkty mleczne,więc nie jest źle ? 
21 listopada 2022 18:03 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Szczupak..Wow!! Lubie,ale  tu nie jadają  ryb.:-(W domu nadrobię :-)

Ja też jestem na bezrybiu 
To już druga z kolei pdp która ryb nie je 
21 listopada 2022 19:04 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja też jestem na bezrybiu :-)
To już druga z kolei pdp która ryb nie je 

U mnie też  drugie  z kolei  bezrybie Przeżyjemy.....
21 listopada 2022 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Było vegańsko czy vegerariańsko?
Żadnych wegetariańskich "aufschnittów" czy parówek nie jemy. A warzywne pasty bio są naprawdę smaczne. Te kupuję i zajadam ze smakiem z dobrym pieczywem. W domu robię je sobie sama, tutaj też czasami jakąś ukręcę, ale skoro cena nie ma znaczenia ?,to kupuję gotowe. Pdp je również jajka,  wszystkie  sery i produkty mleczne,więc nie jest źle ? 

Ja opisałam swoje miejsce pracy .Nie wiem co Twoja podopieczna jada. 
21 listopada 2022 20:48 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zapiekanka makaronowa z warzywami i mini wege falafelkami. Sałata,jogurt na deser 
Na fotce jeszcze przed wstawieniem do piekarnika, bez sosu i sera, sałata też jeszcze nie dokończona. Avocado dodaję w ostatniej chwili a sos sałatkowy osobno na stół, bo każda z nas trzech ma różne upodobania co do jego ilości :-)

Mniam jadłabym, a jaki sosik do tego?
21 listopada 2022 20:58 / 3 osobom podoba się ten post
Pierogi ruskie i zupka koperkowa.
Jabłka upiekłam z budyniem 
21 listopada 2022 22:04 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Mniam jadłabym, a jaki sosik do tego?

Śmietana, jajka, tymianek (ja bardzo lubię, mogą być inne ulubione zioła),na wierzch tarty żółty ser, dzisiaj była akurat mozarella. 
A do sałaty-oliwa, ocet balsamiczny ,sok jabłkowy, miód ,sol pieprz
21 listopada 2022 22:06 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Pierogi ruskie i zupka koperkowa.
Jabłka upiekłam z budyniem :mniam:

Jabłka z budyniem, nigdy nie jadłam ale czytając już wiem, że będą mi smakowały 
Jak je robisz?
21 listopada 2022 22:11 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja opisałam swoje miejsce pracy .Nie wiem co Twoja podopieczna jada. 

Oj, Mleczko, nusisz być taka zasadnicza?
Zrozumiałam co czytałam i tylko wyraziłam opinię, własną, że wegetariańsko też może być smacznie. 
 
22 listopada 2022 08:27 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jabłka z budyniem, nigdy nie jadłam ale czytając już wiem, że będą mi smakowały :mniam:
Jak je robisz?

Ta rurka do penetracji  jabłka draże je potem wlewam budyń w te dziurki . Nadmiar budyniu obok i piekę.
22 listopada 2022 08:33 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Oj, Mleczko, nusisz być taka zasadnicza?:oczko1:
Zrozumiałam co czytałam i tylko wyraziłam opinię, własną, że wegetariańsko też może być smacznie. 
 

Tak .Tylko  w moim przypadku to nie były indywidualne zakupy w dobry sklepie .To było zaopatrzenie z TERRA to taka hurtownia dla zbiorowego żywienia