Powitajki przy kawie 70

11 kwietnia 2022 08:52 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Głowa mnie nie boli po wczorajszym - choć ,miało od czego ale nie ze mną takie numery :) Dzień się fajnie rozpoczął , była moja pracowita i wesoła ulubienica. Wypiła z nami kawkę i pojechała. To wam pokażę juz nad czym się męczę. Wersja jeszcze robocza, ale już w sieci. Niech się indeksuje a idzie po zmianie nazwy domeny blitzschnell. Poprzednia była zbyt nieunkatowa w tym sensie , że podobnych nazw w sieci jest całe mrowie i wszystko stało w miejcu. Poki co jest sporo popodpinanych próbnych bloków, aby oszacowac koncowy efekt.Ostatnich szlifów jeszcze nie ma. Produkt jest o niebo ładniejszy niż w rzeczywistosci, niestety zdjęcia w e-geszefcie tego nie oddają i to mnie wkurza. Mata paczajta :), ja się dzis na cały dzien od tego odżegnuję , wieczorkiem posiedzę.
P.S. Pomysły jakiekolwiek mile widziane plus pisacze atrykułów za 1 uśmiech i produkt i rozgłos w necie Acha- nie sprawdzalam jak to mobilnie wygląda. Proszę krzyczeć jakby co :)
Miłego poniedziałku hihi :)
Oto i to coś 
https://swanmilady.com/home/
 
 
10 kwietnia 2022 07:00 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w pogodny poranek. Dziś już niedziela 
Życzę Wam i sobie miłego i spokojnego dnia 
, żeby nikomu nie zabrakło 
10 kwietnia 2022 07:06 / 6 osobom podoba się ten post
10 kwietnia 2022 07:53 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
10 kwietnia 2022 08:14 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich serdecznie.
Zapraszam na niedzielną kawusię
Dziś trochę odpocząć muszę po wczorajszym wolnym . Że ja się tak zawsze muszę sponiewierać na tych górkach ,gdy mam wolne.Nastepnym razem powiem sobie ..Anka siądź na du....e Słoneczko świeci ale szron był rano.Przed chwilą dziadek mi powiedział że moje zmienniczki miały wolne w niedzielę,a ja ekstra wymyśliłam sobie sobotę Odpowiedziałam mu że życie jest pełne niespodzianek..   I jego tygodniowy plan na życie legł w gruzach
 
 
 
 
10 kwietnia 2022 08:35 / 6 osobom podoba się ten post
Nie pada,nie wieje ,sukces 
Dzień dobry wszystkim.Palemki od Dusi są ,kawa od Luke też, info od Anki że się okrutnie po górach przegoniła przekazane no to mogę wstać .O jeszcze Damessa dołożyla kartkę z kalendarza kto baluje i od której do której ?
Dołożę  tej kawy bo mi się nie chce lewe oko otworzyć ?
10 kwietnia 2022 08:40 / 5 osobom podoba się ten post
Mnie tam nic nie jest po łazęgowaniu po sklepach, ani nigdy nie było. Ani w tylnej częsci ciała, ani gdzie indziej, bo po wędrówkach po górach to zostają wspomnienia, piękne zdjęcia. Ubogacają ogólnie.Ale co kto lubi-kwestia gustu. Jesli dziś pogoda dopisze to wyskoczę gdzieś rowerem. Chciałabym się przejechać do Remetschwill , gdzie jest taras widokowy. No ale zobaczymy. Póki co - spadł śnieg, a i niska wartswa chmur, mimo , że między nimi pokazuje się słonce-zapowiada raczej opady.
Dzień mi się zaczął dobrze, dopóki Spitexówa nie przyszła. Chyba zapomniała o swoich obowiązkach , bo zabawiła się w reporterkę. Tyle , że nikogo tu nie obchodzi to jaka jest pani A czy pani B, zwłaszcza , że jedna z tych pań to jej dobra koleżanka ze zmiany, która nigdy się o nikim żle nie wypowiadała. Całe szczęscie tu nie ma aprobaty dla takich wyskoków i żona dziadka szybko ukróciła wywody domorosłej psycholożki. Jak najdalej od takich osób , a przynajmniej przed śniadaniem, które chcielismy zjeść ze smakiem, bez dziwnych dodatków. Nie będziemy rezygnowac z takiego powodu z naszych jedzeniowych planów 
Było minęło i pewnie jeszcze nie raz się zdarzy. Jednym uchem się wpuszcza a drugim wypuszcza. Każdy ma prawo do życia i szczęścia  
Dziś palmowa niedziela, życzę spokojnego dnia i niech każdy robi to co mu aktualnie pasuje :) 
10 kwietnia 2022 08:44 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie pada,nie wieje ,sukces :radosc1:
Dzień dobry wszystkim.Palemki od Dusi są ,kawa od Luke też, info od Anki że się okrutnie po górach przegoniła przekazane no to mogę wstać .:buziaki2:O jeszcze Damessa dołożyla kartkę z kalendarza kto baluje i od której do której ?
Dołożę  tej kawy bo mi się nie chce lewe oko otworzyć ?

A tam się przegoniła. Pod górkę rozumiem, ale z górki to już samo prawo ciążenia pomaga. Mozna zjechac rowerem, sturlac się , potem zadek może trochę boleć ,ale nic to :)
10 kwietnia 2022 08:50 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

A tam się przegoniła. Pod górkę rozumiem, ale z górki to już samo prawo ciążenia pomaga. Mozna zjechac rowerem, sturlac się , potem zadek może trochę boleć ,ale nic to :)

Na tyłku już zjeżdżałam kiedyś ale po śniegu,  mąż uchwycił na zdjęciu ?To całkiem inaczej wygląda z pozycji osoby stojącej ?
10 kwietnia 2022 09:08 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Na tyłku już zjeżdżałam kiedyś ale po śniegu,  mąż uchwycił na zdjęciu ?To całkiem inaczej wygląda z pozycji osoby stojącej ?

A czy to takie istotne ? Grunt, że mieliscie ubaw obydwoje 
10 kwietnia 2022 09:24 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

A tam się przegoniła. Pod górkę rozumiem, ale z górki to już samo prawo ciążenia pomaga. Mozna zjechac rowerem, sturlac się , potem zadek może trochę boleć ,ale nic to :)

Rower będzie w tym tygodniu Z górki ślizgiem daje radę. A wiesz że coś w tym jest że  fajne sklepy nigdy nie męczą, wręcz przeciwnie, zwłaszcza fajne zakupy.
10 kwietnia 2022 09:25 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie pada,nie wieje ,sukces :radosc1:
Dzień dobry wszystkim.Palemki od Dusi są ,kawa od Luke też, info od Anki że się okrutnie po górach przegoniła przekazane no to mogę wstać .:buziaki2:O jeszcze Damessa dołożyla kartkę z kalendarza kto baluje i od której do której ?
Dołożę  tej kawy bo mi się nie chce lewe oko otworzyć ?

Ja chętnie  dołączę
10 kwietnia 2022 09:39 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Cześć ?Dzięki. 
Jedna moja koleżanka w,, starej" pracy robiła cudeńka na szydełku. Koszyczki wielkanocne a na BN.bajeczne ozdoby na choinkę. Też kupiłam ,bombki a cześć poszło do IT.Byli oczarowani?

A moja koleżanka wielkanocnych ozdób nadziergala. Naliczyłam, że zajączkową,piłkarską jednostkę wyprodukowała?
10 kwietnia 2022 10:40 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo słonecznej niedzieli Palmowej 
10 kwietnia 2022 10:41 / 1 osobie podoba się ten post
Anka1

Rower będzie w tym tygodniu:-) Z górki ślizgiem daje radę. A wiesz że coś w tym jest że  fajne sklepy nigdy nie męczą, wręcz przeciwnie, zwłaszcza fajne zakupy.:-)

To dobrze, że jest dobrze :) .Myślałam juz, że jakiś szok pourazowy przez Ciebie przemawia i będziesz się już żegnać z tym padołem