Powitajki przy kawie 70

11 kwietnia 2022 09:21 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowopiękna pogoda , zakupy w planie , później samotz kijki
Tina strona ciekawa . Pogratulować i Tinie i Dorothei
11 kwietnia 2022 09:21 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

 Tina jaki świat jest mały:-) normalnie szoku doznałam gdy zobaczyłam Twój link.Oczy przecieram ze zdumienia przecież to moja koleżanka takie cudenka wyrabia , pięknie pachnie,cudna oprawa a i dziewczyna Super.
Kurczę nie wiem co powiedzieć szok mnie nie opuszcza i zaraz wezwę ja na dywanik  szwajcarski.
POLECAM 

Zgadza się ,mydełka są cudne- ale trzeba je też godnie dla nich zaprezentowac. Chyba musisz przeprowadzić szkolenie co do robienia zdymotek, bo są te mydełka tego warte ,a na żywca-cudo. 
Jeslibyscie mi mogli napisac to, czy mozecie się swobodnie po stronie poruszac, korzystac z funkcji. Może pomysły na grafikę i poważnie szukami pisaczy artykułów. Prawa autorskie do każdego z działan będą wyszczególnione-serio. I wszystkie uwagi są cenne. Kontakt do weba czyli mnie pod tym pływąjącym łabądziem  w stopce . 
11 kwietnia 2022 09:22 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry. Głowa mnie nie boli po wczorajszym - choć ,miało od czego ale nie ze mną takie numery :) Dzień się fajnie rozpoczął , była moja pracowita i wesoła ulubienica. Wypiła z nami kawkę i pojechała. To wam pokażę juz nad czym się męczę. Wersja jeszcze robocza, ale już w sieci. Niech się indeksuje a idzie po zmianie nazwy domeny blitzschnell. Poprzednia była zbyt nieunkatowa w tym sensie , że podobnych nazw w sieci jest całe mrowie i wszystko stało w miejcu. Poki co jest sporo popodpinanych próbnych bloków, aby oszacowac koncowy efekt.Ostatnich szlifów jeszcze nie ma. Produkt jest o niebo ładniejszy niż w rzeczywistosci, niestety zdjęcia w e-geszefcie tego nie oddają i to mnie wkurza. Mata paczajta :), ja się dzis na cały dzien od tego odżegnuję , wieczorkiem posiedzę.
P.S. Pomysły jakiekolwiek mile widziane plus pisacze atrykułów za 1 uśmiech i produkt i rozgłos w necie :-)Acha- nie sprawdzalam jak to mobilnie wygląda. Proszę krzyczeć jakby co :)
Miłego poniedziałku hihi :)
Oto i to coś 
https://swanmilady.com/home/
 
 

Przejrzałam szybciutko. Super mydełka
 Jestem romantyczna to mnie urzekła seria My lady. Później wgłębieniu się to bardziej szczegółowo. Fajna rzecz. Ja też sobie pracuje na internecie i parę groszy z tego na miesiąc mam. Teraz mi się przydało bo sporo mi na lekarzy poszło i dodatkowy grosz się przydał. Tina  
11 kwietnia 2022 09:36 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry. Głowa mnie nie boli po wczorajszym - choć ,miało od czego ale nie ze mną takie numery :) Dzień się fajnie rozpoczął , była moja pracowita i wesoła ulubienica. Wypiła z nami kawkę i pojechała. To wam pokażę juz nad czym się męczę. Wersja jeszcze robocza, ale już w sieci. Niech się indeksuje a idzie po zmianie nazwy domeny blitzschnell. Poprzednia była zbyt nieunkatowa w tym sensie , że podobnych nazw w sieci jest całe mrowie i wszystko stało w miejcu. Poki co jest sporo popodpinanych próbnych bloków, aby oszacowac koncowy efekt.Ostatnich szlifów jeszcze nie ma. Produkt jest o niebo ładniejszy niż w rzeczywistosci, niestety zdjęcia w e-geszefcie tego nie oddają i to mnie wkurza. Mata paczajta :), ja się dzis na cały dzien od tego odżegnuję , wieczorkiem posiedzę.
P.S. Pomysły jakiekolwiek mile widziane plus pisacze atrykułów za 1 uśmiech i produkt i rozgłos w necie :-)Acha- nie sprawdzalam jak to mobilnie wygląda. Proszę krzyczeć jakby co :)
Miłego poniedziałku hihi :)
Oto i to coś 
https://swanmilady.com/home/
 
 

??Kobietki takie cudeńka lubią.
W mojej miejscowości w Pl jest taki sklep,dwie młode kobiety go prowadzą  .Pachnie od progu i wiele naturalnych kosmetykówna skladzie ,ale te jak widzę bardziej zdobione i bogate kształtem ?Może jeszcze bardziej pachnące?Dobra robota Tina?
11 kwietnia 2022 09:37 / 7 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-)piękna pogoda , zakupy w planie , później samotz kijki:chaplin:
Tina strona ciekawa . Pogratulować i Tinie i Dorothei:chaplin:

Dzięki dziewczyny . Czuję się umotywowana i może będę nad tym siedzieć teraz całą noc :) Żartuję, spać też trzeba. 
Dodatkowo do bloga i e-geszeftu jeszcze będzie podpięte community- coś w stylu wizażu ale nie na taką skalę. Bedzie można się powymieniac opiniami radami, polecic jakis kometyk, kosmetyczke, witaminki i poskarżyc się na PMS czy na to co pózniej kobiety dopada. Ot takie babskie sprawy. Oprogramowanie juz mam podpięte. Nie widac go, bo ukryłam- doszlifuję stronę i podepnę . 
11 kwietnia 2022 09:38 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

??Kobietki takie cudeńka lubią.
W mojej miejscowości w Pl jest taki sklep,dwie młode kobiety go prowadzą  .Pachnie od progu i wiele naturalnych kosmetykówna skladzie ,ale te jak widzę bardziej zdobione i bogate kształtem ?Może jeszcze bardziej pachnące?Dobra robota Tina?

Pachną cudnie. Jakies balsamy czy coś w tym stylu też będą póżniej w ofercie. Dzięki Konwalijo 
11 kwietnia 2022 09:44 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo wszystkim 
Poniedziałek, początek wielkiego tygodnia. To będzie moja druga Wielkanoc w pracy. Bardzo różna jednak od tej pierwszej w Bonn. Tam miałam święta wolne i wielu przyjaciół. Tylko na noc musiałam wrócić do podopiecznej. 
Niedzielę wielkanocną spędziłam wtedy po polsku, u polskich przyjaciół. Poniedziałek był niemiecki, u przyjaciół też niemieckich. Radośnie, przyjaźnie, dużo gwaru, śmiechu, zabaw z wnukami mojej niemieckiej przyjaciółki. I,podobnie jak w domu, świąteczne potrawy i wypieki. Wielki tydzień to ,w domu, czas przedświątecznej krzątaniny, planowania menu, zakupów, kupowania tulipanów, żonkili i irysow, i wstawiania ich do wazonów. Hiacynty też musiały pachnieć i cieszyć  oko. W sobotę to już tylko przygotowanie koszyczka ze święconką,ostatnie pieczenie i gotowanie tego, czego wcześniej nie można zrobić. A po południu zaczynały się już święta. Tak sobie rozmyślam o tym wszystkim od rana. Niestety, tutaj nie czuję tej świątecznej atmosfery . Wiem już, że każde z trójki dzieci podopiecznej, spędza święta w gronie własnych rodzin. Nie ma takiego dużego, rodzinnego świętowania, chociaż wszyscy mieszkają w tym samym mieście. Mama, teraz razem z opiekunką, jest zapraszana to tu, to tam. Zdecydowałyśmy z babcią, że  w poniedziałek zostajemy w domu. To dla Niej zbyt męczące takie ciągłe wędrowanie. I trochę...przygnębiające, bo nie widzi swoich bliskich. Cóż, jak się nie ma co się lubi, to...
Chyba zrobię sobie tydzień prac domowych. Popsuję trochę sztelę, porobię może coś, co nie należy do obowiązków opiekunki. Zajmę ręce a przede wszystkim głowę, wypełnię czas . Bedę miała jego mniej na smutki, że do domu daleko. Jestem na bieżąco, siostra i bratowa opowiadają mi o tym co już zrobiły a co jeszcze "muszą". Siostra już wydziergała trzy koszyczki dla trójki swoich wnucząt. Każde z nich musi mieć swój własny,inaczej się nie da dla zachowanie spokoju ?.
Nie lubię świąt na wyjeździe. Tym razem postaram się je "spędzić ",w dosłownym tego słowa znaczeniu. 
Przyjemnego poniedziałku życzę 
A to dzieło mojej młodszej siostry ?
11 kwietnia 2022 09:50 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry bardzo wszystkim :-)
Poniedziałek, początek wielkiego tygodnia. To będzie moja druga Wielkanoc w pracy. Bardzo różna jednak od tej pierwszej w Bonn. Tam miałam święta wolne i wielu przyjaciół. Tylko na noc musiałam wrócić do podopiecznej. 
Niedzielę wielkanocną spędziłam wtedy po polsku, u polskich przyjaciół. Poniedziałek był niemiecki, u przyjaciół też niemieckich. Radośnie, przyjaźnie, dużo gwaru, śmiechu, zabaw z wnukami mojej niemieckiej przyjaciółki. I,podobnie jak w domu, świąteczne potrawy i wypieki. Wielki tydzień to ,w domu, czas przedświątecznej krzątaniny, planowania menu, zakupów, kupowania tulipanów, żonkili i irysow, i wstawiania ich do wazonów. Hiacynty też musiały pachnieć i cieszyć  oko. W sobotę to już tylko przygotowanie koszyczka ze święconką,ostatnie pieczenie i gotowanie tego, czego wcześniej nie można zrobić. A po południu zaczynały się już święta. Tak sobie rozmyślam o tym wszystkim od rana. Niestety, tutaj nie czuję tej świątecznej atmosfery . Wiem już, że każde z trójki dzieci podopiecznej, spędza święta w gronie własnych rodzin. Nie ma takiego dużego, rodzinnego świętowania, chociaż wszyscy mieszkają w tym samym mieście. Mama, teraz razem z opiekunką, jest zapraszana to tu, to tam. Zdecydowałyśmy z babcią, że  w poniedziałek zostajemy w domu. To dla Niej zbyt męczące takie ciągłe wędrowanie. I trochę...przygnębiające, bo nie widzi swoich bliskich. Cóż, jak się nie ma co się lubi, to...
Chyba zrobię sobie tydzień prac domowych. Popsuję trochę sztelę, porobię może coś, co nie należy do obowiązków opiekunki. Zajmę ręce a przede wszystkim głowę, wypełnię czas . Bedę miała jego mniej na smutki, że do domu daleko. Jestem na bieżąco, siostra i bratowa opowiadają mi o tym co już zrobiły a co jeszcze "muszą". Siostra już wydziergała trzy koszyczki dla trójki swoich wnucząt. Każde z nich musi mieć swój własny,inaczej się nie da dla zachowanie spokoju ?.
Nie lubię świąt na wyjeździe. Tym razem postaram się je "spędzić ",w dosłownym tego słowa znaczeniu. 
Przyjemnego poniedziałku życzę :angel3:
A to dzieło mojej młodszej siostry ?

Bardzo ładne już tam widzę żółte jajeczka i może granatowe
11 kwietnia 2022 10:17 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Cześć ?Dzięki. 
Jedna moja koleżanka w,, starej" pracy robiła cudeńka na szydełku. Koszyczki wielkanocne a na BN.bajeczne ozdoby na choinkę. Też kupiłam ,bombki a cześć poszło do IT.Byli oczarowani?

Gorącotemperamentni południowcy niestety nie mają słowiańskiej cierpliwosci do trudnych sp lotów. 
Śniade Sycylijki w bielutkich, koronkowych, skąpych bluzeczkach, czy z dopinanymi do sukienek koniakowskimi kołnierzykami, to obiekt pożadania nieposiadajacych takich.
O bikini, przez postny czas już nie pomnę.
11 kwietnia 2022 10:20 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry. Głowa mnie nie boli po wczorajszym - choć ,miało od czego ale nie ze mną takie numery :) Dzień się fajnie rozpoczął , była moja pracowita i wesoła ulubienica. Wypiła z nami kawkę i pojechała. To wam pokażę juz nad czym się męczę. Wersja jeszcze robocza, ale już w sieci. Niech się indeksuje a idzie po zmianie nazwy domeny blitzschnell. Poprzednia była zbyt nieunkatowa w tym sensie , że podobnych nazw w sieci jest całe mrowie i wszystko stało w miejcu. Poki co jest sporo popodpinanych próbnych bloków, aby oszacowac koncowy efekt.Ostatnich szlifów jeszcze nie ma. Produkt jest o niebo ładniejszy niż w rzeczywistosci, niestety zdjęcia w e-geszefcie tego nie oddają i to mnie wkurza. Mata paczajta :), ja się dzis na cały dzien od tego odżegnuję , wieczorkiem posiedzę.
P.S. Pomysły jakiekolwiek mile widziane plus pisacze atrykułów za 1 uśmiech i produkt i rozgłos w necie :-)Acha- nie sprawdzalam jak to mobilnie wygląda. Proszę krzyczeć jakby co :)
Miłego poniedziałku hihi :)
Oto i to coś 
https://swanmilady.com/home/
 
 

https://swanmilady.com/home/
 
Element wywrotowy zastąpiłbym raczej stabilnością, poczuciem bezpieczeństwa, które wynika z czystosci i przyjemności stosowania odpowiednich środków kosmetycznych, czyli doskonałej i zniewalajacej po wypróbowaniu jakosci i delikatniści mydełek. Nie wiem jak z alergikami(!).

Tina, hesteś 100% a Dorocie, klientów i zamówień krocie!

Dzień dobry Słoneczkom
11 kwietnia 2022 10:24 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzień dobry :buziaki2:
Zaczynamy nowy tydzień :narty:

Mam ogromny i niezwykły sentyment do tej emotki. 
"Odlatujacy hejtoginuś".
11 kwietnia 2022 10:34 / 7 osobom podoba się ten post
I już mamy kolejny dzień kwietnia, czas leci, zaraz będzie maj. Mój ulubiony miesiąc, kiedy zaczyna wszystko kwitnąć i budzic się do życia. :) Życzę dobrego poniedziałku! :)
11 kwietnia 2022 10:36 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Pachną cudnie. Jakies balsamy czy coś w tym stylu też będą póżniej w ofercie. Dzięki Konwalijo :serce:

To,że cudnie pachną, potwierdzam. Wąchałam niektóre z nich już przed BN. Ba,nawet zmydliłam co nie co,chociaż aż żal było  ich używać, bo piękne, starannie wykonane, a każde z nich również starannie opakowane,zawinięte w papierek i w eleganckim,prostym(rak lubię ?) pudełeczku umoszczone otrzymałam. Plus miłe gratisy do zamówienia.  Wnuk co  chwilę biegał do łazienki myć ręce niebieskim autkiem-mydełkiem a wnusia czekoladową babeczką. Mój muffinek lawendowy ozdabia umywalkę, a synowa zachwycała się chyba jakąś bryzą, o ile dobrze pamiętam. 
Tina, bardzo mi się podobają nowa strona i nowa  nazwa. Soap Atelier jest pełno, ta nowa, nie powtórzę żeby błędu nie popełnić, bardziej przyciąga uwagę. Myślę że nie tylko pań, bo łabędź, nawet czarny, i panów o zawrót głowy może przyprawić. Widzę wiele nowych wzorów modełek. Zdjęcia też chyba  bardziej wyraźne i  ciekawiej jeszcze wyeksponowane. Nie przyjrzałam się dokładnie menu, bo to trzeba na spokojnie. Jak już bliżej zapoznam się ze  wszystkim, napiszę na pewno coś więcej. 
11 kwietnia 2022 10:44 / 4 osobom podoba się ten post
LACH

https://swanmilady.com/home/
 
Element wywrotowy zastąpiłbym raczej stabilnością, poczuciem bezpieczeństwa, które wynika z czystosci i przyjemności stosowania odpowiednich środków kosmetycznych, czyli doskonałej i zniewalajacej po wypróbowaniu jakosci i delikatniści mydełek. Nie wiem jak z alergikami(!).

Tina, hesteś 100% a Dorocie, klientów i zamówień krocie!

Dzień dobry Słoneczkom

Nie wiem, czy wszystkie, ale u Doroty znajdziesz na 100% mydełka również  dla alergików. A w tym krociu klientek jestem także ja 
11 kwietnia 2022 10:54 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie wiem, czy wszystkie, ale u Doroty znajdziesz na 100% mydełka również  dla alergików. A w tym krociu klientek jestem także ja :radosc:

Wspieranie dobrych ludzi a i pracowitych, zawsze wróży sukces.