Powitajki przy kawie 71

13 lipca 2022 05:38 / 6 osobom podoba się ten post
Witam srodowo przy dużej czarnej.Wczoraj  to miałam totalny cyrk na kółkach, padłam do łóżka z myślą -niech się dzieje wola nieba...a Ich slyszalam wchodzacych do sypialni przed dwunastą.Przed nami upalny dzień,mam już zaplanowane duszowanie Seniorów a co więcej,to zobaczę.Nie ma co się przemęczać ☕?????
13 lipca 2022 05:45 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, już po kawie, na tarasie oczywiście, i punktualnie, tak jak się zapowiedział kierowca, o 5:30 podjechał bus. Z każdym kilometrem coraz bliżej do domu 
Pod Berlinem będę się musiała, niestety, przesiąść do innego busa. Wiem też, że w obu będzie komplet-8 osób razem z kierowcą ☹ . Wsiadalam jako pierwsza, póki co wygodnie mi jest ?
Przyjemnego dnia życzę 
13 lipca 2022 06:02 / 6 osobom podoba się ten post
Cześć! Witam w środę, dzień bez planów...
13 lipca 2022 08:09 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Cześć! Witam w środę, dzień bez planów...

Odpowiadam na treść:
1)wzajemnie
2)wzajemnie
3)bardzo oraz itd ?
4 i 5 BOJE SIE CIEBIE ??          
13 lipca 2022 08:10 / 6 osobom podoba się ten post
Cześć w środę ?Jak minie to zginie ,wyspani ,póki co bez wspomagaczy  ?Będzie grzać fest?
13 lipca 2022 08:20 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Odpowiadam na treść:
1)wzajemnie
2)wzajemnie
3)bardzo oraz itd ?
4 i 5 BOJE SIE CIEBIE ??          

??
13 lipca 2022 08:37 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Odpowiadam na treść:
1)wzajemnie
2)wzajemnie
3)bardzo oraz itd ?
4 i 5 BOJE SIE CIEBIE ??          

13 lipca 2022 08:58 / 6 osobom podoba się ten post
Jajako  że piłuję francuski i juz co nieco liznęłam ( stąd m.in moje wypady w kantony francuskojęzyczne, aby utrwalać ), to siem dziś z Wami wew tym języku przywitam. Wieczorem będzie tak samo, tylko, że bez kawy 
13 lipca 2022 09:00 / 6 osobom podoba się ten post
Damessa

Cześć! Witam w środę, dzień bez planów...

Damessa, może jednak czym się zajmij, bo co płochliwsi pochowają się między meblami 
13 lipca 2022 09:01 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, już po kawie, na tarasie oczywiście, i punktualnie, tak jak się zapowiedział kierowca, o 5:30 podjechał bus. Z każdym kilometrem coraz bliżej do domu :radosc:
Pod Berlinem będę się musiała, niestety, przesiąść do innego busa. Wiem też, że w obu będzie komplet-8 osób razem z kierowcą ☹ . Wsiadalam jako pierwsza, póki co wygodnie mi jest ?
Przyjemnego dnia życzę :angel3:

Szerokości, dojedz szczęśliwie do domku :).
13 lipca 2022 09:01 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Witam już się z Wami po szpitalnym śniadanku. Nawet był ok. Krupnik bo póki co płynna dieta. Problem z przełykaniem. Ból mniej więcej jest taki jak przy bardzo ostrej anginie. Ale kawkę prawie zimna wypilam, krupnik zjadłam i biszkopty maczane w kawie. 
 Od poniedziałku nic nie jadłam więc głód już był. Wczoraj po narkozie wymioty mnie zmęczyły nie  było czym a męczyło. Mam serki typu danio i jogurty więc sobie poradzę. Tak jest po takiej operacji. Dobrze, że głos jest . Męczy mnie śpioch i to też pewnie po narkozie. Dziś wyjmą mi dren a po jutrze pewnie szwy zdejmą. Koło soboty do domu Pani doktor mówiła. Pani doktor wycięła mi wszystko już żeby zmniejszyć ryzyko odrostów guzków. Nie jest to na 100% że tak będzie ale dla mnie było to najlepszym wyjściem. 
 
Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia bo tu w Pl poki co chłodno około 20 stopni tylko. 
 
Ps. Gusia szerokiej drogi do domu i super urlopu. 
13 lipca 2022 09:04 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Damessa, może jednak czym się zajmij, bo co płochliwsi pochowają się między meblami :lol1:

Jeszcze tylko 5 dni i już  wezmę się  do roboty...w domu!!! Hihihihi...A za chwilę  idę  przed siebie...też praca
13 lipca 2022 09:07 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: Witam już się z Wami po szpitalnym śniadanku. Nawet był ok. Krupnik bo póki co płynna dieta. Problem z przełykaniem. Ból mniej więcej jest taki jak przy bardzo ostrej anginie. Ale kawkę prawie zimna wypilam:pije kawe2:, krupnik zjadłam:gotuje: i biszkopty maczane w kawie. :nerwowa kucharka:
 Od poniedziałku nic nie jadłam więc głód już był. Wczoraj po narkozie wymioty mnie zmęczyły nie  było czym a męczyło. Mam serki typu danio i jogurty więc sobie poradzę. Tak jest po takiej operacji. Dobrze, że głos jest . Męczy mnie śpioch i to też pewnie po narkozie. Dziś wyjmą mi dren a po jutrze pewnie szwy zdejmą. Koło soboty do domu Pani doktor mówiła. Pani doktor wycięła mi wszystko już żeby zmniejszyć ryzyko odrostów guzków. Nie jest to na 100% że tak będzie ale dla mnie było to najlepszym wyjściem. 
 
Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia bo tu w Pl poki co chłodno około 20 stopni tylko. :buziaki1:
 
Ps. Gusia szerokiej drogi do domu i super urlopu. 

No i po wszystkim Teraz spokojnie dochodź do zdrówka  i wracaj do domku
13 lipca 2022 09:31 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: Witam już się z Wami po szpitalnym śniadanku. Nawet był ok. Krupnik bo póki co płynna dieta. Problem z przełykaniem. Ból mniej więcej jest taki jak przy bardzo ostrej anginie. Ale kawkę prawie zimna wypilam:pije kawe2:, krupnik zjadłam:gotuje: i biszkopty maczane w kawie. :nerwowa kucharka:
 Od poniedziałku nic nie jadłam więc głód już był. Wczoraj po narkozie wymioty mnie zmęczyły nie  było czym a męczyło. Mam serki typu danio i jogurty więc sobie poradzę. Tak jest po takiej operacji. Dobrze, że głos jest . Męczy mnie śpioch i to też pewnie po narkozie. Dziś wyjmą mi dren a po jutrze pewnie szwy zdejmą. Koło soboty do domu Pani doktor mówiła. Pani doktor wycięła mi wszystko już żeby zmniejszyć ryzyko odrostów guzków. Nie jest to na 100% że tak będzie ale dla mnie było to najlepszym wyjściem. 
 
Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia bo tu w Pl poki co chłodno około 20 stopni tylko. :buziaki1:
 
Ps. Gusia szerokiej drogi do domu i super urlopu. 

Dużo Dużo zdrówka Dusiu. 
13 lipca 2022 09:41 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Jeszcze tylko 5 dni i już  wezmę się  do roboty...w domu!!! Hihihihi...:smiech3:A za chwilę  idę  przed siebie...też praca:-)

A jak :) Praca nie praca musisz energię oddać do sieci, bo teraz się chichrasz, a jak wrócisz twojej drugiej połówce może nieco mina zrzednać